Přejít na obsah

ELEKTRONY


century

Doporučené příspěvky

Bylo by to super,ale bohužel se vyvažovat musí. :D

Všechny ráfky se vyvažují na vnější i vnitřní straně.Kdo používá na Alu naklepávací(fuj) závaží,dává na lem jako na plecháče.Lepené se umisťuje až za paprsky.

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě jeden dotaz z jiného soudku - Chtěl bych se zeptat. Koupil jsem si RS kola. Originál které se dávají na fabii RS. Jsou na ní gumy 205/45. je možné na ně dát i něco širšího na tyhle disky? díky

...nic širšího bych na tyhle disky nedával, jsou jen 6,5" siroke a to není moc...krom toho žádný jiný rozměr není v 16" velikosti povolený, takže jakýkoli jiný rozměr=potíže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vnitřní straně můžou naklepávaný překážet (třeba kloubkům řízení jako mě), tak se musejí dát lepený. A zvenku je to spíš estetickej dojem. Přece jen za paprskama lepený závaží není moc vidět. Zase to vyvažování se musí dělat častěji, protože to lepený je skoro veprostřed kola, než ty naklepávaný, a má to tím pádem horší přesnost. U naklepávanýho se zase loupe barva na lemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna v sobotu jsem přitáhnul RS kola s jetým pneu. Lepší vzorek jsem dal napředek a horší na zadek. lepší má tak přes 5 mm a ten horší cca 5mm... obul jsem to a zdá se mi, že to neklepe do řízení atd. přemýšlím jestli to dát vyvážit a nebo to nechat. co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna v sobotu jsem přitáhnul RS kola s jetým pneu. Lepší vzorek jsem dal napředek a horší na zadek. lepší má tak přes 5 mm a ten horší cca 5mm... obul jsem to a zdá se mi, že to neklepe do řízení atd. přemýšlím jestli to dát vyvážit a nebo to nechat. co myslíte?

Vyvážit, těch pár korum Ti ušetří pozdější problémy, nemluvě o tom nepohodlí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...