Přejít na obsah

Automatické pohony vrat


pafel

Doporučené příspěvky

:help: Nazdar chlapi, na dvoukřídlové vrata chci namontovat automatické otvírání na dálkáč . Nyní váhám mezi Wingokit a Mhouse WG2. Nemáta náhodou někdo namontované od těchto firem. Nebo nějaký tip. Dík :)

tak v tom ti asi nepomuzu ale taky o premyslim o nejakym pohonu..na kolik te to tak zhruba vyjde?? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bych tu měl pro vás nabídku sady pro křídlové brány do průjezdní šířky 5m, je to Came - 2 pohony, rozvadeč, přijímač, 2 ks vysílač, 1 pár bezpečnostních fotobuňek. Cena = sada+práce+5%DPH = 18.300,- + 2.400,- + 1000,- = 21.700,- + doprava. Brána by měla být "vzdušné konstrukce" při plné ploše brány jsou nutné silnější pohony. tel:604 405 970

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help: Nazdar chlapi, na dvoukřídlové vrata chci namontovat automatické otvírání na dálkáč . Nyní váhám mezi Wingokit a Mhouse WG2. Nemáta náhodou někdo namontované od těchto firem. Nebo nějaký tip. Dík :)

Se na ty vrata vykasli,vyhod je a kup si sekcni garazovy vrata a jsi na stejnych penezich,jako za pohony na stary dvoukridlovy vrata!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bych tu měl pro vás nabídku sady pro křídlové brány do průjezdní šířky 5m, je to Came - 2 pohony, rozvadeč, přijímač, 2 ks vysílač, 1 pár bezpečnostních fotobuňek. Cena = sada+práce+5%DPH = 18.300,- + 2.400,- + 1000,- = 21.700,- + doprava. Brána by měla být "vzdušné konstrukce" při plné ploše brány jsou nutné silnější pohony. tel:604 405 970

No fuj...ta cena... :o :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pochopil jsem to jako vrata na zahradu, ne do garáže... nemyslím, že bych měl natažený ceny, cena materiálu se liší podle výrobce, jestli někdo kupuje výrobky DStechnik dobře mu tak, dobrý způsob jak ušetřit cca 3000,- na materiálu :palec2: také jsem si od nich jednou něco pořídil... motorky na okna v autě :wallbash:. A až to jednou namontuješ, zjistíš kolik je s tím práce. Je to jen nabídka, dělám i sekční vrata... ale to patří asi do jiné debaty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak jsem namontoval pohon Mhouse WG2 a mám na Vás dotaz. Čím namazat šroubovici pohonu, která je částečně chráněna, ale při dešti může na ní zespod prskat voda, nebo za větru se lepit prach. V návodě nic není. Něco co zaschne a není lepkavé nebo co. Hoďte nějaký TIP. Dík :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...