Přejít na obsah

Výběr auta


Petrando

Doporučené příspěvky

V jednom autosalonu mam zaplacenou zalohu na Octavii II 4x4 v kombiku. Maji tam i klasickou 2.0 TDi a ted jsem na pochybach do ceho mam jit ... Poradite?

Octavia 1.9 TDi 77kW 4x4 Combi, rok 2006, servisni knizka, asi 35.000 km, vybava eleganec, 6 rychlosti

Octavia 2.0 TDi 103kW Combi, rok 2005, servisni knizka, asi 35.000km, vybava elegance

Cena vicemene stejna

Taky bych asi zvolil toho 2.0 Tdi - zkus se svést a budeš hned vidět co tě bude lákat více.

To není jen o výbavě, ale o motoru. Možná také, píšeš elegance a co barva a další doplňky?

4x4 není špatná volba a využiješ ji, co následně spotřeba a další. Toto je těžká rada.

Já bych třeba 4x4 nechtěl. Když jsem s tím jel, tak na normální silnici mi to nepasovalo.

Scout je o něčem jiném - tím myslím vzhled.

Myslím si, že volba tak či tak bude dobrá a auto ti bude sloužit ku spokojenosti.

Přeji hodně šťastných km bez starostí a nehod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...