Přejít na obsah

tak jak rychle jste už jeli ?


zabiak

Doporučené příspěvky

Octavia RS, dnes dopoledne MB-Turnov - omezovač. Docela fičák.

Dneska me mezi MB a Turnovem predjelo RSo 2*. Nove s "F"kovou poznavackou :-) Jedno stribrne a jedno tusim ze cervene. Dral se za mnou uz na najezdu z kosmonos :-)

Cervenej drak OctRS2 by sedel, ale nas je na beznych znackach xSx-xxxx.

No ale ta spotřeba :disgust: , po 150 km "projíždění" (dálnice+klikaté okresky) 20,3lt/100km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia RS, dnes dopoledne MB-Turnov - omezovač. Docela fičák.

Dneska me mezi MB a Turnovem predjelo RSo 2*. Nove s "F"kovou poznavackou :-) Jedno stribrne a jedno tusim ze cervene. Dral se za mnou uz na najezdu z kosmonos :-)

Cervenej drak OctRS2 by sedel, ale nas je na beznych znackach xSx-xxxx.

No ale ta spotřeba :disgust: , po 150 km "projíždění" (dálnice+klikaté okresky) 20,3lt/100km.

Ty naděláš, když jsem měl Subaru, tak nebyl problém na cestě z Prahy do Rožnova p.R. a zpět (2x350km) průměrná spotřeba 32l/100km ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia RS, dnes dopoledne MB-Turnov - omezovač. Docela fičák.

Dneska me mezi MB a Turnovem predjelo RSo 2*. Nove s "F"kovou poznavackou :-) Jedno stribrne a jedno tusim ze cervene. Dral se za mnou uz na najezdu z kosmonos :-)

Cervenej drak OctRS2 by sedel, ale nas je na beznych znackach xSx-xxxx.

No ale ta spotřeba :disgust: , po 150 km "projíždění" (dálnice+klikaté okresky) 20,3lt/100km.

Ty naděláš, když jsem měl Subaru, tak nebyl problém na cestě z Prahy do Rožnova p.R. a zpět (2x350km) průměrná spotřeba 32l/100km ;)

Já nevím, ale asi jsem divnej :o všichni kámoši chtěj Imprezu, Mondeo ST220, atdatd je jim tak 21-25 a já ve stejným věku se dívám po F HTP, stavbě rodinnýho domku, no není to facku :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia RS, dnes dopoledne MB-Turnov - omezovač. Docela fičák.

Dneska me mezi MB a Turnovem predjelo RSo 2*. Nove s "F"kovou poznavackou :-) Jedno stribrne a jedno tusim ze cervene. Dral se za mnou uz na najezdu z kosmonos :-)

Cervenej drak OctRS2 by sedel, ale nas je na beznych znackach xSx-xxxx.

No ale ta spotřeba :disgust: , po 150 km "projíždění" (dálnice+klikaté okresky) 20,3lt/100km.

Ty naděláš, když jsem měl Subaru, tak nebyl problém na cestě z Prahy do Rožnova p.R. a zpět (2x350km) průměrná spotřeba 32l/100km ;)

Já nevím, ale asi jsem divnej :o všichni kámoši chtěj Imprezu, Mondeo ST220, atdatd je jim tak 21-25 a já ve stejným věku se dívám po F HTP, stavbě rodinnýho domku, no není to facku :unsure:

Nevím na facku to nebude oni tví kámoši na to taky časem přijdou.Dej jim trochu času. Pokud se chceš vyblbnout pořiď si radši motorku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia RS, dnes dopoledne MB-Turnov - omezovač. Docela fičák.

Dneska me mezi MB a Turnovem predjelo RSo 2*. Nove s "F"kovou poznavackou :-) Jedno stribrne a jedno tusim ze cervene. Dral se za mnou uz na najezdu z kosmonos :-)

Cervenej drak OctRS2 by sedel, ale nas je na beznych znackach xSx-xxxx.

No ale ta spotřeba :disgust: , po 150 km "projíždění" (dálnice+klikaté okresky) 20,3lt/100km.

Ty naděláš, když jsem měl Subaru, tak nebyl problém na cestě z Prahy do Rožnova p.R. a zpět (2x350km) průměrná spotřeba 32l/100km ;)

Já nevím, ale asi jsem divnej :o všichni kámoši chtěj Imprezu, Mondeo ST220, atdatd je jim tak 21-25 a já ve stejným věku se dívám po F HTP, stavbě rodinnýho domku, no není to facku :unsure:

Nevím na facku to nebude oni tví kámoši na to taky časem přijdou.Dej jim trochu času. Pokud se chceš vyblbnout pořiď si radši motorku.

A az se zabijes, uz Te nebude ten barak trapit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je řeč o průměrné spotřebě - když jsem zkoušel dynamické parametry BMW 760Li (současné modelové řady), tak palubní počítač po projetí trasy, která se skládala z města + dálnice ukazoval 33l/100km. Svezení to bylo bombastický, ale živit bych to nechtěl. :D Je ale pravda, že kdo má 4 mega na auto, tak spotřebu asi neřeší. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je řeč o průměrné spotřebě - když jsem zkoušel dynamické parametry BMW 760Li (současné modelové řady), tak palubní počítač po projetí trasy, která se skládala z města + dálnice ukazoval 33l/100km. Svezení to bylo bombastický, ale živit bych to nechtěl. :D Je ale pravda, že kdo má 4 mega na auto, tak spotřebu asi neřeší. ;)

Musím říct, že jsem se nad tím zamýšlel, co kdybych tak měl takovou limuzínu a došel jsem k názoru, že to by byla hrozná otrava pořád takovou 6.0 tankovat! Ne, že by to bylo drahý, ale pořád trdlovat u stojanů, prostě nuda. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia 1,8 20 V turbo 164 kW s převodovkou AUDI RS4 jela na 225/40/18 kolech po rovince 255 km/h a s kopce se vyhoupla na 265 km/h - tachometrových. Teď jsem koupil RS 132 kW a ta umí s bídou 240 km/h s kopce se horko těžko vyšplhá na 250 km/h - uvidíme co dokáže po čipu a nějakých těch úpravičkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je řeč o průměrné spotřebě - když jsem zkoušel dynamické parametry BMW 760Li (současné modelové řady), tak palubní počítač po projetí trasy, která se skládala z města + dálnice ukazoval 33l/100km. Svezení to bylo bombastický, ale živit bych to nechtěl.  :D  Je ale pravda, že kdo má 4 mega na auto, tak spotřebu asi neřeší.  ;)

Musím říct, že jsem se nad tím zamýšlel, co kdybych tak měl takovou limuzínu a došel jsem k názoru, že to by byla hrozná otrava pořád takovou 6.0 tankovat! Ne, že by to bylo drahý, ale pořád trdlovat u stojanů, prostě nuda. -_-

Myslím, že tam nebude nádrž na 55 litrů. Tak že u těch stojanů o moc častěji trdlovat nebudeš. Možná, že Fugas ví na kolik litříků má sedmička nádrž. Já bych si tipl tak 75 až 95 litrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia 1,8 20 V turbo 164 kW s převodovkou AUDI RS4 jela na 225/40/18 kolech po rovince 255 km/h a s kopce se vyhoupla na 265 km/h - tachometrových. Teď jsem koupil RS 132 kW a ta umí s bídou 240 km/h s kopce se horko těžko vyšplhá na 250 km/h - uvidíme co dokáže po čipu a nějakých těch úpravičkách.

Jakube napis na jakejch dalnicich jezdis, doufam ze v DE., aspon budu vedet kterejm se pokud mozno vyhejbat, abych te nahodou nepotkal.Holt porad se najdou lidi co si mysli ze Octavka RS je "ceske Porsche"... a ze se bude pri dvoustovce chovat stejne, obzvlast na nasich "kvalitnich" dalnicich. Pust si to video se Smartem pri 110km/h abys videl co te v lepsim pripade ceka:

http://video.google.com/videoplay?docid=66...3480&q=crash%20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná, že Fugas ví na kolik litříků má sedmička nádrž. Já bych si tipl tak 75 až 95 litrů.

760Li má objem nádrže 88l

díky

Těch 88l potvrzuju, nebyl jsem teď 2 dny na netu. Jinak těch 33l/100km za kterých jsem s tím jel já, určitě není běžná spotřeba, přiznám se, že jsem to auto nešetřil, protože dvou a půl tunová limuzína o výkonu 445PS a zrychlením 0-100km/h za 5,6s se mi do ruky nedostane každý den. ;) Jinak spotřeba pro tuhle verzi má být cca 20l ve městě a cca 10l mimo město. A ještě poslední věc, tankovat to by mi nevadilo, kdybych na to měl. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
http://video.google.com/videoplay?docid=66...3480&q=crash%20

Koknite jak vypadá náraz při 110km/h a co potom ve 220km/h

Octavie v roce 2001 získala sice o jednu hvězdičku víc ale o moc lepší to nebude.

Snad vás přestane bavit jezdit rychle :smich: (to jsem ale naivní)

teda nevim, ale moc bych tomu nevěřil, jak často vidíte že to někdo v 220km/hod napálí do zdi??? Já teda nikdy, ale minulý týden vyšla statistika a analýza dopravních nehod, a bylo konstatováno že dálnice jsou z hlediska bezpečnosti nejlepší! Je to celkem logický, na dálnici sice jedeš rychlejc, ale zas to tam nemáš kam napálit, tam máš akorát plechový svodidla,občas nějákej větrolam, ale ne pevnou překážku do který můžeš kolmo narazit, bylo to tam docela rozumně a hezky napsaný a nakreslený, většina nehod je že bokem do něčeho narazíš, a to je o hodně lepší než čelní náraz... A i mrtvých je málo, samozřejmě v poměru k tomu kolik tam projede aut. Kdežto města jsou na tom nejhůř, tam jsou ty nejvážnejší nehody a nejvíc mrtvých, to můžeš jet 50km/hod,ale potkáš sloup a jsi mrtvej...:-( No pokud někdo čte pravidelně mladou frontu,tak to četl a ví že si nevymýšlím....:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak k tématu, já s octávou 1.6 75kW na D1 210km/hod,ale je jasný že to byla jen maximálka, autíčku už se to moc nelíbilo,teda určitě ne na D1...:-( A pak jen dodatek, víte jakým pravidlem se musite řídit na silnicích??? "Jezdi tak aby ses s nikym nesrazil" !!! A to si myslim je to nejdůležitější, tady občas zaznívaj takový názory že kdo jezdí rychle je závodník atd,ale s tím bych nesouhlasil, pokud někdo má tolik zkušeností a znalostí na to jet rychle,proč ne,samozřejmě hodně lidí jezdí rychle,přitom na tom nemají,ale vychází jim to,ale hodně ne... Když má někdo BMW 760 a jede s nim rychle,tak s ni jede rychle protože někam pospíchá,ne proto aby závodil,to by si asi koupil sporťák že jo,takže takovejm lidem naschvál určitě dělat nebudu,ale když někdo jede felicií v levým pruhu a blokuje provoz,to je na odstřel,to by se mělo důsledně pokutovat, to je proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu, tam ohrožuje jak toho koho blokuje,tak sám sebe nejvic... Je to třeba subjektviní pocit,ale když pojede někdo na 70 90,tak me neprijde nebezpecnej,jede ryhleji,ale většinou ví co děla a jede si sice za svým ale neohrožuje ani neomezuje ostatní,zato když tam někdo pojede 40,tak je to krajně podezdřelí,protože normální člověk by to neudělal,a já mám strach,protože os takového člověka nevím co mám čekat,nevím jestli je lepší ho předjet a mít ho za sebou,nebo zůstat za ním...nevím....co je lepší,aby naboural on do mě,nebo já čekal až někde něco nezvládne a já to poslal do něj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...