Přejít na obsah

Bobíkova cesta


Maverick

Doporučené příspěvky

12.04.2007, 19:12, poloha McDonald u Kauflandu, MB.

Bobik zrejme pohanen nesnesitelnym hladem se priritil k okenku McDrivu za doprodu hlasite reprodukce pisne Woman in Love od Liz McLarnon.

Nez jsem stacil po svych prekonat cirka 200m abych Bobika osobne pozdravil, Bobik uz drimal v ruce svuj nasup a s jednou korekci pomoci zpetneho chodu se vyritil z prostoru Drive-inu. Na prvnich 50 metrech jeste na parkovisti malem pokrtil cely bok nemeckeho turisty sunouciho se opacnym smerem v novem Passatu. Nez se stacil majitel Passatu rozkoukat, objevil se cmoudik z vyfuku bobikovi 1.4 MPi a ten bleskem zmizel v dali tešíc se na vybornou bastu dietniho charakteru...

Bobik - still watching you! :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12.04.2007, 19:12, poloha McDonald u Kauflandu, MB.

Bobik zrejme pohanen nesnesitelnym hladem se priritil k okenku McDrivu za doprodu hlasite reprodukce pisne Woman in Love od Liz McLarnon.

Nez jsem stacil po svych prekonat cirka 200m abych Bobika osobne pozdravil, Bobik uz drimal v ruce svuj nasup a s jednou korekci pomoci zpetneho chodu se vyritil z prostoru Drive-inu. Na prvnich 50 metrech jeste na parkovisti malem pokrtil cely bok nemeckeho turisty sunouciho se opackym smerem v novem Passatu. Nez se stacil majitel Passatu rozkoukat, objevil se cmoudik z vyfuku bobikovi 1.4 MPi a ten bleskem zmizel v dali tešíc se na vybornou bastu dietniho charakteru...

Bobik - still watching you! :D;)

měl strach, aby mu němec nesežral večeři :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zase spatřen... :specool:

u McD jsem si koupil svojí oblíbenou zmrzlinku s lentilkama :p

Jináč hudba byla od Kabátů lol

korekce zpětného chodu byla kvůli joudovi v bílý plečce co blokoval odjezd od McD

a jouda v Pašíku mě a pana autobusáka málem sestřelil na světelný křižovatce u škodovky, tak jsem u něj přibrzdil zaklepal na čelo ukázal prostředíček a odjel lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vic sis netroufl, co? :smich:lol;)

z nervózního vystupování z auta už jsem vyrostl... navíc by mi roztála zmrzlinka

Teď sedím kousek od místa spatření a jsem úplně nalitej... kol108

Hele loupežníku, nedávno jsi byl spatřen na Čerňáku, a neseděl jsi ve svém autě, jak to vysvětlíš, hm :ph34r: ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...