Přejít na obsah

Předvolání za rychlost v obci


TDi24

Doporučené příspěvky

Zdravim panove,

Potreboval by som sa opytat jednu vec, vzhladom na to ,ze som slovak a tiez zijem na slovensku tak neviem presne jak to chodi u vas...o co de? Mojej kamaratke (ceska) prislo domov predvolanie na policiu, namerali ju v nejakej dedine.

Nemate s tym nekdo skusenosti? Funguje to u vas taky tak ,ze ked na fotke neni videt tvar, ze moze povedat ,ze ona nesoferovala to auto? Pripadne jake postihy su ked vam u vas nameraju v dedine 70 ,80 a 90? Hlavne sa bojime o to aby jej nezobrali vodicak...

diky za kazdu radu a prispevok.

Editováno: , autor: TDi24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upravil jsem ti název tématu, protože to jak to bylo napsaný, nic neříká. Jsi tu nový, ale dávej na to bacha prosím :)

nn, to si spatne pochopil...ju namerali doma tj. v CR

Takze nadpis uprav, pokuta za rychlost v CR...dik...

jo a budem na to davat bacha :)

Editováno: , autor: TDi24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upravil jsem ti název tématu, protože to jak to bylo napsaný, nic neříká. Jsi tu nový, ale dávej na to bacha prosím :)

nn, to si spatne pochopil...ju namerali doma tj. v CR

Takze nadpis uprav, pokuta za rychlost v CR...dik...

jo a budem na to davat bacha :)

Omlouvám se, přehlédl jsem to :p-_-

Opraveno, ale pokud to tu prohledáš, tak tu už takových témat pár bude...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popozeram to tu ,ale som v praci a neni moc casu...mna hlavne zajima to ci to idem zahrat na inu osobu ked na fotke neni vidiet dobre kto soferoval...no a ked je to jasne, tak jaky postih je pri rychlosti 70,80 a 90kmh...len sa modlim aby to nebolo na vodicak :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popozeram to tu ,ale som v praci a neni moc casu...mna hlavne zajima to ci to idem zahrat na inu osobu ked na fotke neni vidiet dobre kto soferoval...no a ked je to jasne, tak jaky postih je pri rychlosti 70,80 a 90kmh...len sa modlim aby to nebolo na vodicak :(

pokud tam není vidět kdo to řídil, měla by slečna říct, že ví, ale nebude vypovídat ve smyslu tý osoby blízký - většinou je na služebnách policie toto poučení vyvešený vč. paragrafu a zákona ;) ať se porozhlídne

jinak co ji může čekat je tady: http://motozurnal.centrum.cz/motoporadna/c...k.phtml?id=4047 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strasne moc diky, uz som jej to aj poslal...pozrel som si to aj ja a ten bodovaci system by som povedal ,ze je dobry.Hlavne si myslim ,ze ten system je super pre ludi jak ja...pravidelne prekracujem rychlost a v podstate by mi ani nemohli zobrat vodicak akurat by som dostal 5bodov a je klid :) po roku by odcitali 4b a je pohodicka :) U nas tiez nad niecim podobnym spekuluju, uvidime jak to dopadne...lebo zatial je SR raj pre zavodnikov :)

Editováno: , autor: TDi24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strasne moc diky, uz som jej to aj poslal...pozrel som si to aj ja a ten bodovaci system by som povedal ,ze je dobry.Hlavne si myslim ,ze ten system je super pre ludi jak ja...pravidelne prekracujem rychlost a v podstate by mi ani nemohli zobrat vodicak akurat by som dostal 5bodov a je klid :) po roku by odcitali 4b a je pohodicka :) U nas tiez nad niecim podobnym spekuluju, uvidime jak to dopadne...lebo zatial je SR raj pre zavodnikov :)

Už aby ten zákon platil. Šašci co lítaj po obcích jako hov.da se pak konečně nebudou vymlouvat na nějaký nesmysly, jako že vůbec nemají ponětí kdo řídil jejich auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, nechci vam brat iluze, ale maj uz takovou techniku, ze pokud ji merili zepredu, tak ten ksichtik tam bude naprosto jasne videt. Proste si ji jen zakrouzkujou a priblizej. Jo technika jse dopredu i u policie ;)

....... jinak nechci bejt moralista, ale pokud je nekdo frajer, ze jezdi v obci nad 50, mel by bejt takovej frajer, ze se k tomu prizna B)

Ren

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale pokud je nekdo frajer, ze jezdi v obci nad 50, mel by bejt takovej frajer, ze se k tomu prizna B)

Ren

S timhle souhlasim. Nerikam, ze vzdy a vsude uzkostlive dodrzuju rychlostni limity, ale v obci mi nikdo vic jak 55km/h tacho nenameri.

Jezdeme 100-110km/h na okreskach, jezdeme 150km/h na dalnici kdyz to nikoho neohrozi (jen nase body a penezenky), ale obce jsou bez debat. Spousta lidi jsou machri, ovsem jen do ty doby, nez v ty obci nekoho sundaj - pak uz je ovsem pozde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud mě ukazovali černobílou rozmazanou fotku , tak jsem to hrál na osobu mě blízkou, a až na mě otočili monitor na kterym to bylo barevny a měl jsem ještě stejnou košili jak na fotce, tak nezbývalo než se doznat. ( 3 body a 2,500kč) :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na to jsem cekal az se nekdo takovy ozve...jsem to ale hovado kdyz jedu v obci o 4km/h vic..nehcete me treba zastrelit????muze se to stat kazdemu, ze prekroci rychlost..nemluvim tady o prekroceni o nejakych 20km/h a vice ale spise do tech 10km/h,tak to se na me nezlobte ale vyuzil bych vsech moznosti jak se z toho dostat..nenecham se buzerovat od nejakych blbecku kteri nemaji pomalu ani vyucni list..tot muj nazor..

takze takove to moralizovani si nechte radsi pro sebe :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na to jsem cekal az se nekdo takovy ozve...jsem to ale hovado kdyz jedu v obci o 4km/h vic..nehcete me treba zastrelit????muze se to stat kazdemu, ze prekroci rychlost..nemluvim tady o prekroceni o nejakych 20km/h a vice ale spise do tech 10km/h,tak to se na me nezlobte ale vyuzil bych vsech moznosti jak se z toho dostat..nenecham se buzerovat od nejakych blbecku kteri nemaji pomalu ani vyucni list..tot muj nazor..

takze takove to moralizovani si nechte radsi pro sebe :fakac:

A ja cekal kdo bude prvni a bude se ohanet moralizovanim. rcd.net vyhral jsi! lol

Souhlasim, ze mereni 50km/h za ceduli jeste v polich a totez na konci obce je svinarna.

Nicmene - o strileni nikdo nemluvil, o 4km/h nikdo nemluvil, o obcasnem prekroceni rychlosti vynucenem situaci nikdo nemluvil.

Kdyz uz jsi ale zminil tech 10km/h - kdyz ti nameri 60km/h, znamena to, zes mel tacho cca 65km/h a nejaka ta tolerance pristroje, rekneme 68km/h. Pohoda, vzdyt to moc neni a na brzdne draze se to neprojevi, jen par metru navic... fuck

Nikomu nepreju nic spatneho, nic takoveho se nestalo ani me, ale az nekdo sejme tvou pritelkyni, zenu, dite nebo kohokoliv z tvych blizkych jen proto, ze mu pak prokazali 60km/h real a na dobrzdeni mu chybely 4m (cca sirka prechodu pro chodce), nehnevej se na nej - co na tom, ze tomu dotycnemu minimalne zprerazel nohy a pridal nejake to zraneni hlavy, vzdyt byl v tvoji toleranci, tak co?

Nektery lidi fakt nechapu. A mimochodem, protoze te nechapu, rekni mi, co docilis tim, ze projedes obec o 10km/h vic. Pospichas? Usetris 20 vterin? Nebo neusetris nic, protoze te zastavi dalsi semafor nebo budes davat na dalsi krizovatce prednost??? Vlastne ne, ty prednost nedas, vzdyt by te za to mohli buzerovat blbecci, kteri pomalu nemaji ani vyucni list. Miluju pausalizaci nasi policie... Ze jsou tam dementi o tom zadna, ale ze jsou tam vsichni dementi... :wacko:

HOWGH!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na to jsem cekal az se nekdo takovy ozve...jsem to ale hovado kdyz jedu v obci o 4km/h vic..nehcete me treba zastrelit????muze se to stat kazdemu, ze prekroci rychlost..nemluvim tady o prekroceni o nejakych 20km/h a vice ale spise do tech 10km/h,tak to se na me nezlobte ale vyuzil bych vsech moznosti jak se z toho dostat..nenecham se buzerovat od nejakych blbecku kteri nemaji pomalu ani vyucni list..tot muj nazor..

takze takove to moralizovani si nechte radsi pro sebe :fakac:

A ja cekal kdo bude prvni a bude se ohanet moralizovanim. rcd.net vyhral jsi! lol

Souhlasim, ze mereni 50km/h za ceduli jeste v polich a totez na konci obce je svinarna.

Nicmene - o strileni nikdo nemluvil, o 4km/h nikdo nemluvil, o obcasnem prekroceni rychlosti vynucenem situaci nikdo nemluvil.

Kdyz uz jsi ale zminil tech 10km/h - kdyz ti nameri 60km/h, znamena to, zes mel tacho cca 65km/h a nejaka ta tolerance pristroje, rekneme 68km/h. Pohoda, vzdyt to moc neni a na brzdne draze se to neprojevi, jen par metru navic... fuck

Nikomu nepreju nic spatneho, nic takoveho se nestalo ani me, ale az nekdo sejme tvou pritelkyni, zenu, dite nebo kohokoliv z tvych blizkych jen proto, ze mu pak prokazali 60km/h real a na dobrzdeni mu chybely 4m (cca sirka prechodu pro chodce), nehnevej se na nej - co na tom, ze tomu dotycnemu minimalne zprerazel nohy a pridal nejake to zraneni hlavy, vzdyt byl v tvoji toleranci, tak co?

Nektery lidi fakt nechapu. A mimochodem, protoze te nechapu, rekni mi, co docilis tim, ze projedes obec o 10km/h vic. Pospichas? Usetris 20 vterin? Nebo neusetris nic, protoze te zastavi dalsi semafor nebo budes davat na dalsi krizovatce prednost??? Vlastne ne, ty prednost nedas, vzdyt by te za to mohli buzerovat blbecci, kteri pomalu nemaji ani vyucni list. Miluju pausalizaci nasi policie... Ze jsou tam dementi o tom zadna, ale ze jsou tam vsichni dementi... :wacko:

HOWGH!

to jsem cekal, ze se budete vyzivat na slove "zastrelit" to bylo brano jako prirovnani k tomu co tady nekteri pisi o tom jaky to je strasny prestupek.

ja dodrzuji v obci taktez 50km/h ale psal jsem spis o tom, ze se muze stat, ze pojedes rychlejsi..at uz prehlednes ceduli oznacujici obec nebo proste na prehlednem useku kde neni ani noha pojedes rychlejsi (slovo rychlejsi neznamena ze pojedes 110km/h) proste rozumne...a z meho mesta vim, co mame za strazniky a kde obvykle stoji. (klasicky zacatek obce)

Copak vy vite jak pise TDi 24 jestli tu jeho kamaradku nezmerili hned u cedule jak to s oblibou delavaji??a vy hned zacnete s tim jaka je to prasarna..nechapu..nemate o tom ani nejmensi poneti jak to bylo ale automaticky uz je za pirata silnic..

a o tom jak pises ze usetris nejaky sekundy a navazis se do toho, ze nedavam prednost tak to se na me nezlob ale je to z tve strany absolutni blabol

nejsem jednim z tech co proleti obec 120km/h a na dalnici lita bezne 250km/h, dodrzuji dopravni predpisy ale chybe se neubranis..nebo ty jsi neomylny??a hned proto, ze nekdo jel v obci o 10km/h neni clovek hovado...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak vy vite jak pise TDi 24 jestli tu jeho kamaradku nezmerili hned u cedule jak to s oblibou delavaji??a vy hned zacnete s tim jaka je to prasarna..nechapu..nemate o tom ani nejmensi poneti jak to bylo ale automaticky uz je za pirata silnic..

Ok, a ty vis, ze to tak nebylo? Nema cenu se tady napadat, ani to nedelam, jen teoretizuju a napasovavam na jiz jednou zminene moznosti.

at uz prehlednes ceduli oznacujici obec

Sorry, ale pri jizde jsi povinen se plne venovat rizeni (a jsem zase u bezpecnosti), pak bys ceduli nemel prehlednout.

Krome toho, kdyz prehlednes ceduli (nerikam ze se to nemuze stat), pak ale nepojedes tou obci (nebo jejim zacatkem) 60km/h ale treba uz 90km/h... Proto poukazuji na "venovani se rizeni".

nebo proste na prehlednem useku kde neni ani noha pojedes rychlejsi (slovo rychlejsi neznamena ze pojedes 110km/h) proste rozumne

S tim se da principielne souhlasit, jenze to bysme pak mohli predpisy chranici nas vsechny uplne zrusit a jezdit podle toho, kdo ma jaky rozum. A ver, ze by se pak naslo hodne tech, kdo by videli jako rozumnych prave tech 110km/h.

a o tom jak pises ze usetris nejaky sekundy a navazis se do toho, ze nedavam prednost tak to se na me nezlob ale je to z tve strany absolutni blabol

Ja se nezlobim, nicmene to neni blabol, oba pripady jsou stejne vedome nedodrzeni predpisu s podobnou mirou ohrozeni ostatnich a nulovym prinosem pro pachatele - teda pokud mu to neprinese znicene auto, nekolik desitek tisic pokuty, pripadne nejake to vezeni za obecne ohrozeni, ublizeni na zdravi nebo nedej boze za zabiti z nedbalosti.

nejsem jednim z tech co proleti obec 120km/h a na dalnici lita bezne 250km/h, dodrzuji dopravni predpisy ale chybe se neubranis..nebo ty jsi neomylny??a hned proto, ze nekdo jel v obci o 10km/h neni clovek hovado...

Nikde jsem nerekl, ze jsem neomylny - naopak, tvrdim ze jsem omylny. Cas od casu se mi taky povede nejaka ta bota, co by se stat nemela - byt neumyslne. Podle tvych reakci si dovolim tvrdit, ze mame velmi podobne nazory na vec jako takovou, nicmene kazdy z nas na to kouka z jineho uhlu pohledu a to je ten zasadni rozdil.

Pointa celeho meho pojednani je v tom, ze clovek, kterej proste tu botu udela a je u toho chycen (tedy zmeren, vyfocen apod.) by se nemel snazit z toho vyvlict. Proste se stalo, smula.

Tady proste podle meho nazoru chybi urcita mira sebereflexe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pointa celeho meho pojednani je v tom, ze clovek, kterej proste tu botu udela a je u toho chycen (tedy zmeren, vyfocen apod.) by se nemel snazit z toho vyvlict. Proste se stalo, smula.

Tady proste podle meho nazoru chybi urcita mira sebereflexe.

presne tohle jsem myslela..............

pokud jedu rychlejc a zmerej me, at je to 5, 10, nebo x km/h navic, je to fuk. Kazdej by mel bejt zodpovednej za to, co dela. Myslim, ze i ti policajti jsou lidi a pokud tam clovek prijde a nedela vlny a normalne prizna chybu, je to o necem jinem, nez kdyz ze sebe potazmo i z nich dela clovek kreteny.

rcd.net _ mmch , kolik policajtu znas, zrejmne uplne vsechny, vid ???????????????????????? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s Maverickem, proste udelala botu, tak at to prizna. Kdyz bude zatloukat tak bud to opravdu uhraje na osobu blizkou (ale vetsinou uz maji fotku ridice), a nebo na tom akorat prodela. Kdyz policajtum priznas hned zes to byl ty, tak se s nima da solidne jednat a vetsinou ti i daj dolni hranici pokuty (o body samozrejme prijdes tak jako tak), ale pokud budes zatloukat a oni budou mit prukaznou fotku, tak ti daj maximum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...