Přejít na obsah

Odkiaľ sme všetci?


XXX TOMCAT XXX

Doporučené příspěvky

uf, takže abych si to ujasnil:

těch x desítek tisíc km ročně s OII najezdíš ty? si to nějak nedovedu při studiu školy představit, sám dojíždim do školy z Č.B. do Prahy 2x tejdně a hodí mi to kolem 30tis km ročně

to malé BMW o kterém uvažuješ jako o autě pro ženskou je pro tvojí ženskou?

toho generálního ředitele BMW o kterým jsi psal znáš ty nebo tvuj táta?

těch dotazů je spousta, protože žiju v tom, jak si píšu s kdovíkym se spoustou zkušeností nebo ses tak aspon prezentoval a ted zjistim, že máš řidičák něco přes rok? nějak se ztrácim v tom, jestli si píšu s tebou nebo s tátou nebo s tvým synem nebo s kym. tohle vědět, tak se do žádný debaty nepouštim...

až přespříliš to řešíš-jsem jeho mluvčím,abych tak řekl..já sám s tím autem samo sebou tolik nenajezdím,střídáme se tady..někdy sem přijde on(je to zaregistrováno na mě),nebo jsem tady já..prakticky poněvadž jsem "mluvčí",je to,jakoby tady byl stále on.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až přespříliš to řešíš-jsem jeho mluvčím,abych tak řekl..já sám s tím autem samo sebou tolik nenajezdím,střídáme se tady..někdy sem přijde on(je to zaregistrováno na mě),nebo jsem tady já..prakticky poněvadž jsem "mluvčí",je to,jakoby tady byl stále on.. ;)

omlouvám se,ještě jsem neodpověděl k BMW..je to pro ženskou,ale celkově do rodiny...čili z 60% v tom jezdí ženská,ze 40% my.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až přespříliš to řešíš-jsem jeho mluvčím,abych tak řekl..já sám s tím autem samo sebou tolik nenajezdím,střídáme se tady..někdy sem přijde on(je to zaregistrováno na mě),nebo jsem tady já..prakticky poněvadž jsem "mluvčí",je to,jakoby tady byl stále on.. ;)

aha, takže ty sedíš u kompu a tatka ti diktuje větu : "a právě proto vlastním i BMW" omlouvám se za možná nekorektní citaci, ale tahle věta padla. no nic, pozdravuj tátu ty mluvčí :smich: :smich: internet je mocná věc, ale už to nebudem radši dál řešit, protože já celou dobu žiju v obrovským omylu, že už jsi někdo, kdo má něco za sebou a něco si prožil... v tomhle jsem ve velký nevýhodě, protože já mohu čerpat pouze z vlastních zkušeností

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panáčkové na Nurburgringu jezdí v Ring taxi ženská a krotí tam M5 a to že docela slušně :) jmenuje se Sabine Schmitz a mam pocit, že občas testuje i pro Top Gear.

Sabina je tutově převlečenej chlap. Jinak to nevidím. Moje ženská, kupříkladu, když přijíždí domů, tak se báby křižujou, psi schovávaj do boudy a policajt zastavuje dopravu. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, takže ty sedíš u kompu a tatka ti diktuje větu : "a právě proto vlastním i BMW" omlouvám se za možná nekorektní citaci, ale tahle věta padla. no nic, pozdravuj tátu ty mluvčí :smich: :smich: internet je mocná věc

je divné,že tuto skutečnost vědělo od samého počátku dost členů a jediný problém v tom neviděli(úpravy provádím já,auto "částečně vlastním",jsem plnohodnotným členem a řekl ych,že tady se všemi vycházím lépe,než ty-názor)..promiň,ale moc praxe navíc za 5let a pár drobných nenasbíráš a zbytečně si snažíš hrát na něco,čím nejsi..je jen na mé dobré vůli,že se netajím tím,že nejsem 100% vlastníkem auta a že mi není 44..co potřebuji,se dozvím,komu můžu poradit,tomu poradím a kolektiv je zde dobrý a to i přes to,že jsem z 50% mluvčí a z 50% vlastník..tím mluvčím bylo míněno to,že když se zeptáš "jaký máš typ?" odpovím..přitom také nejsem 100% vlastníkem..nevím,jak to vidí ostatní členové,přikláněl bych se k jejich vyjádření na tvé reakce,ale přijde mi to od tebe docela slabé..myslel sjem,že jsi inteligentní jedinec,který se snaží "převychovat" ty někdy hloupější..dle tvých reakcí však zjišťuji,že možná kapek inteligence máš,ale projevuješ se,jak primitiv..dřívě,než napíšeš další ehm. "stěr" a než si budeš zase myslet,jak jsi mě skvěle přeargumentoval,zkus se zamyslet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra uz se nehadejte, kdo to ma porad cist ty dlouhy prispevky!! :D

Slovo do pranice, taky jsem mladej...co na tom...zatim se tomu nikdo az tak moc nedivil. (snad)

tak to se pleteš mladíčku, při prohlížení tvého profilu mi klesla pusa na stůl, už s se tebou nebudu bavit (ani jsem se vlastně nikdy nebavil) ale jen tak z principu, který se tady už několik dní probírá lol

začíná se mi v této sekci OII nějak líbit, taky si ji pořídím lol

:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra uz se nehadejte, kdo to ma porad cist ty dlouhy prispevky!! :D

Slovo do pranice, taky jsem mladej...co na tom...zatim se tomu nikdo az tak moc nedivil. (snad)

já bych řekl,že je to úplně jedno ne?..každý si tím prošel..(bohužel i šťouráním starších inteligwntů),jsem přece dospělý,tak s etak chovejme..nehledě na to,že znám spousty např. 40-ti letých,kteří mají v hlavě seno... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můj problém je možná v tom, že píšu tak jak mluvim, nesnáším přetvářku. ohledně zkušeností, je to 1,5roku za volantem vs 7 let za volantem. a opravdu jsem nevěděl, jak se mají poměry tam u vás za počítačem, žil jsem v tom, že si píšu jen s jedním člověkem s vlastníma zkušenostma, ostatně tak jsi ke mně přistupoval, že to jsem já, kdo žádný nemá. nemám zapotřebí psát nějaký stěry. k reakcím na mé příspěvky? mno, žádné nevidím. narážky na inteligenci nechám bez reakce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to se pleteš mladíčku, při prohlížení tvého profilu mi klesla pusa na stůl, už s se tebou nebudu bavit (ani jsem se vlastně nikdy nebavil) ale jen tak z principu, který se tady už několik dní probírá lol

začíná se mi v této sekci OII nějak líbit, taky si ji pořídím lol

:smich:

Hele ty neco povidej, pokud vim tak jses taky docela mladas!! :p Fotku v profilu si radeji zmenim!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...