Přejít na obsah

Jakou TV anténu


mikano1

Doporučené příspěvky

Chtel jsem se zeptat zda tomu nekdo nerozumi ci ma zkusenosti na nejakej odkaz a tak.

Jde mi o to ze jsme se prestehovali a nemame na strese antenu.. tak me zajima zda se da neco poridit a co je lepsi... kabelovku a UPC nechci, chci proste jednorazove zainvestovat a neplatit mesicne poplatky... staci kdyz pujdou klasicke ceske programy???

ptal jsem se nekde a firma namontuje cely anteni komplet za 10 - 15000 kc coz je pekna palka...

Editováno: , autor: mikano1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni sem http://www.videotech.cz/scripts/aktuality_...etail.php?IDA=6, jeste nevim konkretni ceny je to u nas novinka a dela to kolega, ale zavolej na konkretni cislo a poptej se na kolik by te to vyslo. Jinak asi nejlepsi reseni by bylo koupit settop box a chytat uz digitalni signal, stejne na nej do roka budes muset prejit jestli budes chtit koukat na ceske programy.

Editováno: , autor: gh0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel jsem se zeptat zda tomu nekdo nerozumi ci ma zkusenosti na nejakej odkaz a tak.

Jde mi o to ze jsme se prestehovali a nemame na strese antenu.. tak me zajima zda se da neco poridit a co je lepsi... kabelovku a UPC nechci, chci proste jednorazove zainvestovat a neplatit mesicne poplatky... staci kdyz pujdou klasicke ceske programy???

ptal jsem se nekde a firma namontuje cely anteni komplet za 10 - 15000 kc coz je pekna palka...

satelit a czechlink

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja myslim, ze mikano1 nechtel satak, ale nejakou TV antenu aby chytil nase 4 ceske programy a moc to nestalo. Czech link je dobra volba, ale ma dve zasadni nevyhody, pomerne vysoka cena porizeni a vyresi tim jenom jednu TV.

Mikano1: jen tak nejakou konkretni antenu ti nikdo neporadi, protoze je potreba napred zjistit z jakejch vysilacu jde jakej program. Tady velmi zalezi na lokalite. Pokud bys bydlel nekde kde jsi blizko vysilace nejlepe vsech 4 programu tak ti staci jedna antena, ktera pobere vsechny frekvence, je to bud takove sito (dalo se koupit za 150,-) je to sice smejd, ale pokud potrebujes co nejlacinesi variantu a bude dobrej signal, tak ti to bude fachat. Nebo si muzes koupit jaginu, ktera vypada jako takovej trojuhelnik. No a v nejhorsim pripade budes tech yagin potrebovat vic a jeste kazdou zvlast posilovat, ale obecne plati, ze kde je mizernej signal, tak ti zadnej zesik nepomuze.

Myslim, ze jsem ti moc nepomoh, proste pomoc musis hledat u mistnich, ktery budou vedet odkud brat jakej signal. No a nebo holt zaplatit profiky, cena kterou uvadis je normalni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja myslim, ze mikano1 nechtel satak, ale nejakou TV antenu aby chytil nase 4 ceske programy a moc to nestalo. Czech link je dobra volba, ale ma dve zasadni nevyhody, pomerne vysoka cena porizeni a vyresi tim jenom jednu TV.

Mikano1: jen tak nejakou konkretni antenu ti nikdo neporadi, protoze je potreba napred zjistit z jakejch vysilacu jde jakej program. Tady velmi zalezi na lokalite. Pokud bys bydlel nekde kde jsi blizko vysilace nejlepe vsech 4 programu tak ti staci jedna antena, ktera pobere vsechny frekvence, je to bud takove sito (dalo se koupit za 150,-) je to sice smejd, ale pokud potrebujes co nejlacinesi variantu a bude dobrej signal, tak ti to bude fachat. Nebo si muzes koupit jaginu, ktera vypada jako takovej trojuhelnik. No a v nejhorsim pripade budes tech yagin potrebovat vic a jeste kazdou zvlast posilovat, ale obecne plati, ze kde je mizernej signal, tak ti zadnej zesik nepomuze.

Myslim, ze jsem ti moc nepomoh, proste pomoc musis hledat u mistnich, ktery budou vedet odkud brat jakej signal. No a nebo holt zaplatit profiky, cena kterou uvadis je normalni.

Na Sat půjde vše mimo Novy, ta jde i na kus drátu, navíc půjde vše v digit kvalitě a nemusí řešit set-top nebo TV s dig. tunerem, dnes je cena i smontáží 6.500 s kartou navždy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nova na kus dratu na mnoha mistech mozna jde, ale napriklad u nas jde chytat ze dvou ruznych vysilacu a na jednom z nich se mlati s CT2 z toho druhyho, takze je umeni to vyladit tak aby chodilo vsechno. Ja zase chytam na mokrej hadr na kosteti primu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky kluci... prave ze satelit nechci jelikoz si myslim ze musim furt kupovat kupony na dobyjeni aby mi to dovolilo koukat na ceske programy.... myslel jsem prave nejakou antenu co by zvladla co nejvic programu... bydlim ve meste a da se rict ze se tu da bez problemu chtnout vse... driv sem bydlel v domku v nisi casti mesta a vadil panelak a meli sme jedno to sito pak jednu klasickou antenu a jednu na primu... a chtali sme CT1,CT2,NOVA,PRIMA,ORF1,ORF2,STV1,STV2,MARKYZA, takze bych tohle chtel taky a tak me zajim jestli to dneska zvladne nejak antena ci vic kousku co bych si mohl koupit sam namontovat a zpustit a to cele tak do 5000,-

klidne jeste hazejte typy

co treba toto?? http://tv-prislusenstvi.euweb.cz/ ANTÉNA ST-02

post-794-1177658272_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky kluci... prave ze satelit nechci jelikoz si myslim ze musim furt kupovat kupony na dobyjeni aby mi to dovolilo koukat na ceske programy.... myslel jsem prave nejakou antenu co by zvladla co nejvic programu... bydlim ve meste a da se rict ze se tu da bez problemu chtnout vse... driv sem bydlel v domku v nisi casti mesta a vadil panelak a meli sme jedno to sito pak jednu klasickou antenu a jednu na primu... a chtali sme CT1,CT2,NOVA,PRIMA,ORF1,ORF2,STV1,STV2,MARKYZA, takze bych tohle chtel taky a tak me zajim jestli to dneska zvladne nejak antena ci vic kousku co bych si mohl koupit sam namontovat a zpustit a to cele tak do 5000,-

klidne jeste hazejte typy

co treba toto?? http://tv-prislusenstvi.euweb.cz/ ANTÉNA ST-02

czechlink zapaltíš pouze jednou, už jsem to psal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky kluci... prave ze satelit nechci jelikoz si myslim ze musim furt kupovat kupony na dobyjeni aby mi to dovolilo koukat na ceske programy.... myslel jsem prave nejakou antenu co by zvladla co nejvic programu... bydlim ve meste a da se rict ze se tu da bez problemu chtnout vse... driv sem bydlel v domku v nisi casti mesta a vadil panelak a meli sme jedno to sito pak jednu klasickou antenu a jednu na primu... a chtali sme CT1,CT2,NOVA,PRIMA,ORF1,ORF2,STV1,STV2,MARKYZA, takze bych tohle chtel taky a tak me zajim jestli to dneska zvladne nejak antena ci vic kousku co bych si mohl koupit sam namontovat a zpustit a to cele tak do 5000,-

klidne jeste hazejte typy

co treba toto?? http://tv-prislusenstvi.euweb.cz/ ANTÉNA ST-02

no je to smejd, ale za ty prachy to muzes klidne koupit, ma to v sobe pomerne silnej zesik, a je to dobry akorat pro jednu tv protoze pokud ji rotatorem natocis na jeden z vysilacu tak nemuzes chytat z jineho. No a bacha na ukotveni, par tehle anten uz jsem videl letat vzduchem ;) proste za malo penez s tim udelas dost muziky. Pro tvoje potreby to bude idealni. Protoze pokud chces kupovat poradny anteny tak bys musel stejne napred merit, no a to bys byl zpet u toho profi reseni za jiny penize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...