Přejít na obsah

Jízdní kolo Škoda


THORIN

Doporučené příspěvky

Jsou to kola od Authora, takže jsou docela kvalitní. Mě dali slevu na mém kole 5tisíc a na manželčině 2tisíce. Prý jsem byl vůbec první kdo si něco takového objednal. Jako dlouholetý fanda do kol můžu říct že jsou to docela dobrá kola, ale již mám objednané na KUPKOLO nové brzdy (Shimano LX). Ta moje mánie pořád něco vylepšovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já jsem už přidal příspěvek na Fabii http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=449940

o svých dvoukolových mazlíčcích, se mrkni.. když jsem čekal v servisu, kouknul jsem do tý brožury a teď přesně nevím jaký názor jsem si na ně udělal.. každopádně v Cyklocentrech určitě koupíš lepší kolo..

Jenom nechápu, že Vám dali slevu aty si teď koupíš nová eLXa? Jaký to má smysl? :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smysl to nemá žádný, snad jen že Author montuje na svá kola brzdy Tekro, no a já dávám přednost Shimanu. Schválně, zkus nají někde kolo které bide mít z výroby kompletní komponentovou sadu: např Schimano Deore či LX nebo již dost drahou XT, no a pominu profi XTR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smysl to nemá žádný, snad jen že Author montuje na svá kola brzdy Tekro, no a já dávám přednost Shimanu. Schválně, zkus nají někde kolo které bide mít z výroby kompletní komponentovou sadu: např Schimano Deore či LX nebo již dost drahou XT, no a pominu profi XTR.

Dema montuje kompletní sady, nebo přesněji řečeno kdysi montovala, nevím jak moc se toho drží teď. Mám Deor z roku 04 a je komplet osazené Shimano Deore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smysl to nemá žádný, snad jen že Author montuje na svá kola brzdy Tekro, no a já dávám přednost Shimanu. Schválně, zkus nají někde kolo které bide mít z výroby kompletní komponentovou sadu: např Schimano Deore či LX nebo již dost drahou XT, no a pominu profi XTR.

Dema montuje kompletní sady, nebo přesněji řečeno kdysi montovala, nevím jak moc se toho drží teď. Mám Deor z roku 04 a je komplet osazené Shimano Deore.

co já vim, tak Ti kolo osadí tím, co chceš a zbytek si prodíá, ten od koho kolo koupíš.. ne? sakra chlapi nejsme v minulém století..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu ale v čem bych se potom doma hrabal? Mě stačí když mám rám Columbus, no a to ostatní už si přispůsobím k obrazu svému.

a tak jestli to béreš z týhle stránky, tak to je všechno v pořádku.. no možná být Tebou, zajdu pro příští kolo do Kauflandu.. to máš o zábavu postaráno... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc kol opravdu neni co by mi presne vyhovovali. Tedka mam naslapnuto na komplet XT s hydraulikama a ram vezmu bud od Treka a nebo Author Introvert, ale to má čas až do přištího jara, teďka nejsou money, tak bikuju na "starém"

Apropo kolik uz máte najeto za letosni sezonu, pac se dalo jezdit vlastne celou zimu ze? Ja mám 3400 km uz a minulej rok k dnesnimu datu jsem mel teprve 800 km :D

Tak si říkám, jestli tato zima byla výsledkem globálního oteplování, tak potom si nemáme na co stěžovat a já bych to ještě podpořil tím aby se z aut vytáhli katalýzatory a jezdilo se víc a víc, aby bylo tepleji a tepleji :t:D:punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak já mám teď problém, urval jsem na obou řídítkách imbusy u držáku brzdových páček, takže jsem je sice povolil ale teď potřebuju nový (imbus šestka) s takovou tou půlkulatou hlavou a vypadá to, že sem v řiti.. :worthy

tak to si jen tak nezajezdím.. hlavně, že jsem si koupil nerez lanka (kus za 55kč)... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš nerezový šrouby se rády zakousnou no a máš hned problém, a to jsou dneska většinou ještě s tím plastovým povlakem proti povolování. Kup si nové páčky např Shimano LX mě stály asi 600Kč a je to vyřešeno. Jinak koukám že máš stejný vkus zelená Island Metalíza. Já měl snad všechna auta zelený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš nerezový šrouby se rády zakousnou no a máš hned problém, a to jsou dneska většinou ještě s tím plastovým povlakem proti povolování. Kup si nové páčky např Shimano LX mě stály asi 600Kč a je to vyřešeno. Jinak koukám že máš stejný vkus zelená Island Metalíza. Já měl snad všechna auta zelený.

tak už jsem sehnal šrouby nový, jeden za 4,50 Kč :-P

Jo jo konečně někdo tady, kdo má také zelenou island.. to je samej hliník, pampeliška, uhlí a rozlitý kafe :palec2:

Tohle je moje první auto a příští bude opět island.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To víš nerezový šrouby se rády zakousnou no a máš hned problém, a to jsou dneska většinou ještě s tím plastovým povlakem proti povolování. Kup si nové páčky např Shimano LX mě stály asi 600Kč a je to vyřešeno. Jinak koukám že máš stejný vkus zelená Island Metalíza. Já měl snad všechna auta zelený.

tak už jsem sehnal šrouby nový, jeden za 4,50 Kč :-P

Jo jo konečně někdo tady, kdo má také zelenou island.. to je samej hliník, pampeliška, uhlí a rozlitý kafe :palec2:

Tohle je moje první auto a příští bude opět island.. :palec2:

Hele ja nemam zadnej hlinik, pampelisku ( ikdyz tu Diamantovu pampelisku bych moooc rad lol ) uhlí a ani rozlité kafe :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...