Přejít na obsah

Stavitelná výška vzadu?


luke.bean

Doporučené příspěvky

Chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti s takovym vyrobkem,ktery se dava mezi zadni pruzinu a ulozeni pruziny v naprave. Pred par lety jsem to videl u KW,ale ted uz to muze delat vic vyrobcu. Jde o to,ze to chci snizit,ale nevim jak kratky bych si mel nechat udelat pruziny,tak bych radsi zvolil tuhle variantu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti s takovym vyrobkem,ktery se dava mezi zadni pruzinu a ulozeni pruziny v naprave. Pred par lety jsem to videl u KW,ale ted uz to muze delat vic vyrobcu. Jde o to,ze to chci snizit,ale nevim jak kratky bych si mel nechat udelat pruziny,tak bych radsi zvolil tuhle variantu..

tohle nechápu.Ty chceš snižovat a zároveň to chceš zvýšit.... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvysit? Kdo mluvil o zvysovani? Chci auto dat niz,ale chci to presne podle sebe a nechci se spolehat je na nejake miry v katalogu. Uz jsem to nasel kdo to vyrabi,dela to FK automotive.. Tady je obrazek: jelikoz neovladam moc nemcinu,tak jsem lepsi nenasel: http://20054-fk-automotive.imosnet.de/data...g/Seite_033.pdf

Nekoukejte do tabulek,koukejte na horni obrazek. prvni jsou dve predni pruzici jednotky,pak zadni tlumice a zadni pruziny na kterejch to je zespodu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvysit? Kdo mluvil o zvysovani? Chci auto dat niz,ale chci to presne podle sebe a nechci se spolehat je na nejake miry v katalogu. Uz jsem to nasel kdo to vyrabi,dela to FK automotive.. Tady je obrazek: jelikoz neovladam moc nemcinu,tak jsem lepsi nenasel: http://20054-fk-automotive.imosnet.de/data...g/Seite_033.pdf

Nekoukejte do tabulek,koukejte na horni obrazek. prvni jsou dve predni pruzici jednotky,pak zadni tlumice a zadni pruziny na kterejch to je zespodu..

Zdar,

měl jsem to na Astře F GSi 16v ( stavitelný podvozek KONI ). Jen pro info, tohle je na všech stavěcích podvozcích ( KW, KONI, H&R, FK Atomotive, Weitec atd ) které nemají pružinu na zadním tlumiči.

MK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem je,ze ja chci HP,takze shanim kde by se to dalo sehnat samotny.. Ale diky ;)

Fi KW to prodává jako náhradní díl, ale bude to rána...... Tipuji tak 40-60 EUR za ks. Ve velkém katalogu KW je celkem slušný nákres. Kámoš si něco podobného nechal dělat. Odměřil si usazení pružiny, použil závit na trubky, akorát se vy..... na drážky. Takže nemohl štelovat výšku přímo na autě.

MK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...