Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

tak Juniorek nám trucuje :help:kol12 . Asi nejlepší léčba a bez poplatku bude :" Společenská hra na čtyři " :kol-137::kol-35:

Takže pánové , v Ústeckém podsvětí se říká , že Vorlajz plánuje další sraz na své chalupě. Takže máme se na co těšit. Jenom datum pořád není určené , ale jak znám Vorlajze tak jich bude víc. lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pánové , v Ústeckém podsvětí se říká , že Vorlajz plánuje další sraz na své chalupě. Takže máme se na co těšit. Jenom datum pořád není určené , ale jak znám Vorlajze tak jich bude víc. lollollol

jj taky sme neco zaslechl. Dneska na vypadovce na Teplice to rikala jedna druhy. A ze prej budou i baby. :wub::specool::dj: a muzika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se čtyřkolkou by to bylo jiný kafe ;) - už si to někde vyzkoušel se scoutem :kol-135: ?

To víš že jo , už jsem jezdil na horách v listopadu a úplná pohoda. Od včerejška v Praze sněží a je to paráda . Ráno jsem zajel na pole a udělal pár fotek . A ještě se pojedu určitě projet . Manželka se teďka vrátila ze cvičení a říkala jak všechny předjížděla. Prostě paráda . Takže já taky dneska někam vyrazím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrbo, kdes byl takhle jezdit? já jen, že bych dneska někam zašel, když nám tak hezky napadlo :)

Jediný nedotčený zasněžený parkoviště jsem našel až v Dubicích . Trochu jsem to tam upravil ,a když na mě šli místní s vidlema, tak jsem prchal a volal o pomoc : " Vorlajzi kamaráde, přiď mě zachránit :help::help::help::help::D ".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediný nedotčený zasněžený parkoviště jsem našel až v Dubicích . Trochu jsem to tam upravil ,a když na mě šli místní s vidlema, tak jsem prchal a volal o pomoc : " Vorlajzi kamaráde, přiď mě zachránit :help::help::help::help::D ".

Na co potřebuješ parkoviště já většinou jezdím po polích nebo loukách jako Vorlajz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To teda jó , hele neříkej že tam u Vás není žádná polní cesta nebo pole.

ale určitě by se něco našlo... jen se přiznám, že bych to taky rád viděl bez tý bílý peřiny, než na to vjedu... kameny, díry apod. můžou bejt na polích dost velký!!! a já bych si to nerad poničil! ;) na chalupě už to znám, takže no problemo kol5

Editováno: , autor: vorlajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale určitě by se něco našlo... jen se přiznám, že bych to taky rád viděl bez tý bílý peřiny, než na to vjedu... kameny, díry apod. můžou bejt na polích dost velký!!! a já bych si to nerad poničil! ;) na chalupě už to znám, takže no problemo kol5

To máš tedy pravdu , já taky jedu pouze tam kde to znám. Takže mě nezdržuj ať můžu jít jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem to taky nevydrzel a zablbnul si. Cesta krasnak, zezice , krasnak tocna trolejbusu. paradicka. Auto je jak prase a rucni myti v pristavni nefunguje., :p

Jak můžeš mít auto jako prase , když je všude sníh . Neříkej že u vás jezdí silničáři. U nás tedy moc né.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak moc se u Růmstra špiní páté dveře? je to stejný jak u hatchbacku a combi? protže to je síla.. předtím jsem měl lifta a ten byl furt krásně čistej!!! :palec2:

Záleží, jestli myslíš jen sklo..to ujde, ale nesmí po delší době pršet, aby na to napadal prach ze vzduchu..jinak to ujde, Ale pokud jde o plech vzadu, tak ten je pěkně humusný..hlavně když potřebuješ otevřít dveře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...