Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

jak moc se u Růmstra špiní páté dveře? je to stejný jak u hatchbacku a combi? protže to je síla.. předtím jsem měl lifta a ten byl furt krásně čistej!!! :palec2:

mno protoze tma ma 195 gumy, tam mam zpraseny od prednich kol cely predni dvere, spodni pulku zadnich, od zadnich kol strany zadniho narazniku. Zadek se prasi celej, vzduchovej pytel to taha zpet, takze krome kridla je to zasrany cely. fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna bych taky mohl....Se sluzebakem ;)

Ted sem s nim byl radit a paradicka, zadna elektronika, nic, ani ABS, a docela parada akorat to skoncilo tak ze jsem zapadl na vlastnim pozemku a musel sem se vytahnout traktorem :smich:

muaaahehheee pesek.,

ok plati 19:00 na uzine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že to nebude potřeba! ;) dobrou zítra čiaos

asi nebude :palec2: .

Ráno kolem šestý jsem byl blbnout u Makra na parkovišti s klukama z práce. Týpek, kterej byl ve velkym traktoru s ještě větší radlicí na nás začal najíždět a vytlačovat nás ven :prc: . Nakonec volal i čepičkáře na pomoc, tak jsme raději odjeli - škoda, že nebyl foťák .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...