Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

By se využilo služeb ČD ty šmoulo :blbec: . Přece nepojedeme autem na pivo :p . Necháš doma jeden den chrochtáka odpočinout a uděláš si poznávací výlet ;)

všichni kromě VRBIČe necháváme samozřejmě manželky doma lol viď Milane..

já hlásím že asi pojedem do Prahy příští víkend, takže bych nemohl. sakra.. :help:

no ale ještě jsme se tu ani nedohodli, takže v klidu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všichni kromě VRBIČe necháváme samozřejmě manželky doma lol viď Milane..

já hlásím že asi pojedem do Prahy příští víkend, takže bych nemohl. sakra.. :help:

Když je necháte doma, tak pojedu taky sám - náhodou mi jí vykoukáte ..... :p . Jinak se to může klíďo naplánovat na březen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se teda hlasim ze bych taky zasel, po delsi dobe jsem zase tu, je videt ze zase dom luva na pi.... tak mi reknete hlavne kdy a kde :)

heel ty bukvo promaz si schranku neda se ti psat. grrrr., ten ucet za dalnicku ti zitra necham na vratnici, zbytek zatim nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, 10.8. ? Tak to je ještě starší než jsem měl já..a i to už bylo sakra zpoždění.. Nějak to v tom Ústí nestíhají..a jak si tak vybavuješ, byl jsi to ty nebo tžo mohl být někdo jiný? já jen, jestli se na fotce poznáš nebo ne.. Jinak já to měl za 2500..sice na úřadě, ale projednáno blokově

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty woe, 10.8. ? Tak to je ještě starší než jsem měl já..a i to už bylo sakra zpoždění.. Nějak to v tom Ústí nestíhají..a jak si tak vybavuješ, byl jsi to ty nebo tžo mohl být někdo jiný? já jen, jestli se na fotce poznáš nebo ne.. Jinak já to měl za 2500..sice na úřadě, ale projednáno blokově

Takže trochu změna, přiznala se moje blízká, když jsem jí řekl že jsem jel na červenou v srpnu, v pátek večer.. je je to jsem byla já..

tož jsem už pouze zvědavej na fotku a budu to hrnout na osobu blízkou.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heel ty bukvo promaz si schranku neda se ti psat. grrrr., ten ucet za dalnicku ti zitra necham na vratnici, zbytek zatim nemam.

koukám, že další srázek bude platit Octavian, když se mu skládáme na jeho kujwa nižší daně.. lol

stejně si pak dá účet za útratu do daní....

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže trochu změna, přiznala se moje blízká, když jsem jí řekl že jsem jel na červenou v srpnu, v pátek večer.. je je to jsem byla já..

tož jsem už pouze zvědavej na fotku a budu to hrnout na osobu blízkou.. :palec2:

ne abys rikal, ze to byla ona, proste osoba blizka nic vic nerikej. Ani pismenko. fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...