Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

to Octavian 1 : tak já jsem jasnej joóóó , ale ty budeš chodící mrtvola až tě potkám lol:crutch::kol-22:kol1:smich:

to Dajvr : tady je nejdůležitější prudit a prudit a když každý den vytočíš Octaviana 1, tak budeš machr :palec2:

Příští týden odpoledne jedu na motokáry do Teplic , tak jestli se chce nějakej dobrodruh přidat ........ :horse:. Stejně nikdo nepřijede, je to tady samej srabííííííík :p:p:D:t .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vo tom to je :palec2:;)

Zatim byl nejvetsi otloukanek vorlajz, tomu jsem se samozrejme museli omluvit (resp ja musel) pze jinak by uz sem asi neprisel, a musime mu rikat kazdy den jak ho mame radi :) ale to uz je minulost, ted by mohl na radu prijit VRBIC at to jde hezky podle abecedy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim byl nejvetsi otloukanek vorlajz, tomu jsem se samozrejme museli omluvit (resp ja musel) pze jinak by uz sem asi neprisel, a musime mu rikat kazdy den jak ho mame radi :) ale to uz je minulost, ted by mohl na radu prijit VRBIC at to jde hezky podle abecedy

Vím kde parkuješ s tou tvojí chudinkou špinavou, a musím konstatovat, že dráždíš Kobru bosou nohou :kol-143: . Jinak mé krásné naleštěné auto začalo parkovat vedle té tvé .......... , tak věř, že velký VRBIČ tě stále vidí lol .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím kde parkuješ s tou tvojí chudinkou špinavou, a musím konstatovat, že dráždíš Kobru bosou nohou :kol-143: . Jinak mé krásné naleštěné auto začalo parkovat vedle té tvé .......... , tak věř, že velký VRBIČ tě stále vidí lol .

A ja se divil proc mam tak otlucene prave dvere, no doufam ze mas dobrou pojistku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako já bych moc rád jel, nějak to vymyslíme.. zítra ve 14:45 vyzvedávám Dona Pablo Grando Vorlajzo.. se večer těšte.. určo přijde pozdravit lol

V patek potrebuju odvezt rodice na letiste pak 22 bch je potreboval privezt a ja potrebuju odvezt 25 a privezt 28 v tomhle mesici z a n letiste, tak se nehlas dobrovolne :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja krom stredy a ctvrtka asi kdykoliv, to vis student

A co příští týden v úterý studente a ostatní - u Olympie v 17.00 hod :palec2::kol-29: MOTOKÁRY

to Robert : Don Pablo Grando Organizatoro Vorlajzo mi určiiitě přiveze hooooodně dárků, tak jsem tě chtěl požádat, jestli by jste mi to mohli hodit rovnou ke mě do práce ;):specool: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...