Přejít na obsah

Ústí nad Labem


Aismenn

Doporučené příspěvky

Mozna mas pravdu, ale na druhou stranu babicky jsou v duchodu a maly vnoucci nemaji povinnosti, takze muzou i v tydnu :)

No to možná jo, ale funguje to snad na celém světě, že právě proto, že můžou kdykoliv, tak tam budou prudit ve chvíli, kdy tam budou chtít být ostatní, to je o víkendu, protože jindy kvůli práci se to nehodí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to možná jo, ale funguje to snad na celém světě, že právě proto, že můžou kdykoliv, tak tam budou prudit ve chvíli, kdy tam budou chtít být ostatní, to je o víkendu, protože jindy kvůli práci se to nehodí ;)

Stejne do Lispak nejedes tak aspon rekni jestli muzes v utery v 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute klucíííí... :) já jedu dneska směr Lipsko!!! ale skončím na chalupě ... :kol-98: ... budu tu v neděli večer.... kol5

Zdravim, tak pokud budes mit pristup k netu, tak bys nam sem mohl hodit nejakej referatek abysme vedeli na co se tesit, pripadne netesit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE(vorlajz @ 11.4.2008, 8:03 )

hh... nevím, zda si to úplně pochopil... ale jedu na chalupu ne na autosalůůůn

Stydim se :kol-18::wallbash: a omlouvam se kol3

Jsem z toho volajaký zmetený - to bylo neoficíální pozvání k Vorlajzovi na chajdu a posezení u kávy či co ? Příště to musí napsat srozumitelně, páč kdo má dady luštit ty jeho hádanky .... a ještě nás mate Lipskem kol1:kol-126::kol-128:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE(vorlajz @ 11.4.2008, 8:03 )

hh... nevím, zda si to úplně pochopil... ale jedu na chalupu ne na autosalůůůn

Jsem z toho volajaký zmetený - to bylo neoficíální pozvání k Vorlajzovi na chajdu a posezení u kávy či co ? Příště to musí napsat srozumitelně, páč kdo má dady luštit ty jeho hádanky .... a ještě nás mate Lipskem kol1:kol-126::kol-128:

Nevim, ja se vyjadrovat nebudu, uz jsem se potupil dost :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...