Přejít na obsah

Svetlomety O1 L&K - vyrobce??


xxx.79

Doporučené příspěvky

Řešil jsem stejný problém. Face jsem nechtěl, líbí se mi starý víc a je pro mě praktičtější protože to mám dost nízké a vyhovuje mi že není nárazník v laku až

dolu. Koupil jsem depa po dlouhé úvaze. Moje zkušenost je taková:

pasují jak origo

zpracování ujde

svítivost podstatně lepší (teď už jsou v nich HIDky)

blinkry jsem koupil origo Hella a pásnou na ně jak na Helly.

Výsledek myslím velmi dobrý, zkusím sem dát foto. :palec2:

Editováno: , autor: daniel.987
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem stejný problém. Face jsem nechtěl, líbí se mi starý víc a je pro mě praktičtější protože to mám dost nízké a vyhovuje mi že není nárazník v laku až

dolu. Koupil jsem depa po dlouhé úvaze. Moje zkušenost je taková:

pasují jak origo

zpracování ujde

svítivost podstatně lepší (teď už jsou v nich HIDky)

blinkry jsem koupil origo Hella a pásnou na ně jak na Helly.

Výsledek myslím velmi dobrý, zkusím sem dát foto. :palec2:

Čau chlape,mají ta světla motorky naklápění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám na svý oktě LaK od Depa cca rok a nemužu si je vynachválit oproti puvodnim origo Hellam.

Okiny jak je známo nesvítej skoro vubec, po výměně za LaK je rozdil notnej to mužu říct na 100%

Před výmenou jem ješte testoval v puvodni Helle 90W žárovky a moc to nepomohlo . Po výměněn za Depo sem je tam chvíli nechal a šajnilo to jako prase :-D

Ted sem tam radší dal H4 Nightbreaker a svíti skoro stejne jako ty 90W akorát za soumraku a za dešte je to slabší ale to bude tou svetlostí svitivosti ....

Jinak byl jsem na STK na reglosskopu po výmene aby mi je seřídíli (Jarov zadarmo ač sem se divil) a nevykreslovali moc ostře to je pravda.

Druha drobnost je nic moc kvalita kabeláže v lampách ten Faston mi tam jeden měl vakl tak odpráskával žárovky H3 než jsem na to přišel byly 3 H3 KO po výmene fastonu bez problemu .-D

Ale oproti puvodnim origo předface i čštenejm Hellam rozhodne minimálně 50% nárust svetla i když to neni origo

Ovšem k současným LaK od Depo mám origo Hella blinkry a ty pasujou OK i na svetla i do kastle....

Zatim za ten rok jsem ztrátu ve svítivosti nepocitil i když je to možná jenom postupnym zvykem :-D

post-21345-1226861527_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jinak byl jsem na STK na reglosskopu po výmene aby mi je seřídíli (Jarov zadarmo ač sem se divil) a nevykreslovali moc ostře to je pravda.

By me zajimalo, jak vykresluji Helly nebo TYC..jestli je tam nejaky rozdil oproti DEPO. Je pravdou, ze na diskuzich jsem se s "nic moc vykreslovanim" DEPO setkal.

Editováno: , autor: turbokar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím

dnes jsem nahodil LaK Depa a první pocit docela supr, akorát by mě zajímalo pár věcí, jestli byste mi mohli poradit.

1) Nema byt pred zarovkou takovy ten kloboucek jak ma face?

2) Prijde mi, ze leve svetlo sviti trosku vic nahoru nez prave.

3) Mel bych je nechat seridit na regloskopu?

Díky

Marťas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

dnes jsem nahodil LaK Depa a první pocit docela supr, akorát by mě zajímalo pár věcí, jestli byste mi mohli poradit.

1) Nema byt pred zarovkou takovy ten kloboucek jak ma face?

2) Prijde mi, ze leve svetlo sviti trosku vic nahoru nez prave.

3) Mel bych je nechat seridit na regloskopu?

Díky

Marťas

Určitě je nech seřídit!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud dobře čtu tak ty od HELLA stojí necelých 5 tis./ks ,to už se ti vyplatí facelift a bude rozhodně levnější :D v Praze Vršovicích tě vyjde face světlo 1500 ks,nárazník 1000 kč(určitě trefíš i barvu) a 1000 kč maska face!tj.suma sumárum nějakých 5000 kč + - něco kolem i kdyby + 1500 kč,furt je to levnější jak nové světla z L&K nebo taky zkus napsat cosbymu ten je prodával levně!

čauves, máš nějaký přesnější kontakt do těch Vršovic???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Tak už jsem sehnal originál přední čiré Helly(mám octu '99). Ještě potřebuju sehnat přední čiré blikače - budou tam pasovat i ty od roku výroby 2000, nebo tam pujdou jedině ty pro model vyrobený do 1999?

dík

Editováno: , autor: xxborec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...