Přejít na obsah

Modely škodovek


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Já na tom veletrhu byl, ale nic novýho. Pořád samý odsuny a zpoždění. Mám plán zavedení různých modelů na trh z minulýho roku a to se nedá vůbec použít. S tím RS bych si nedělal naděje, jak tak vidím ty zkluzy, tak bude příští Vánoce. Už dávno měly bejt nový Feldy a Favoriti, RSa a Scouti. Ted mluvím o měřítku 1:43. O Roomsteru 1:18 radši ani nemluvím, ten už měl bejt v prodeji pomalu půl roku...

Jinak já tyhle modely fakt žeru a nemůžu se dočkat nějaký novinky už pěknou dobu, tak jsem zvědav kdy už něco přijde.

Moje sbírká čítá okolo 60ks škodovek měřítka 1:43

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je, že skříňka už je na to malá a nerad bych aby se mi to jednoho dne z tý skříně zvrátilo a rozmlátilo. Nyní jsem ve stádiu hledání nějaký vhodný vitríny, kam by se všechno vešlo. Takhle to mám všude možně po pokoji... :kol-135:

Jojo, pár peněz jsem za to už utratil :wub:

Editováno: , autor: Amadeus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém je, že skříňka už je na to malá a nerad bych aby se mi to jednoho dne z tý skříně zvrátilo a rozmlátilo. Nyní jsem ve stádiu hledání nějaký vhodný vitríny, kam by se všechno vešlo. Takhle to mám všude možně po pokoji... :kol-135:

Jojo, pár peněz jsem za to už utratil :wub:

Nevidím tam na jedné fotce Scouta? Nebo to jen tak vypadá.. Jinak smekám před tou sbírkou..to máš všechny barvy, ne.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pseudo Scout, jen jsem si kdysi hrál trochu s lihovkou :D

Abrex už ho avizoval, že ho budou taky dělat a na to se fakt těším stejně tak jako na RS. To klidně koupím ve všech barvách.

JJ pár modelových řed je ve všech barvách co se dělaj.

Editováno: , autor: Amadeus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tak Roomster 1:18 ani Octavi RS nejsou zatím.Ale 1203 už se prodává!!!!

Však taky s dvouletým zpožděním :aggressive:

Budu se muset zastavit po dlouhé době v autíčkárně a zase doplnit novinky, který Abrex poslední dobou vydal :)

Teď byl v novinách reklamní leták - minikatalg, a píšou tam jen o Roomu 1:18, o OII RS 1:18 ani slovo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsme je zkoušel vyfotit u brudera všechny co máme, ale jsou za sklem a po tmě to moc nešlo :( První co jsme měli byl LIAZ DAKAR a od té doby to jelo...

Jo to byly časy, kdy se ještě pořádně nedaly sehnat, co..dneska jich jsou všude plné regály..už to není taková romantika je kupovat ;)

Tu romantiku nejvíc kazí cena!! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...