Přejít na obsah

Modely škodovek


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Včera jsme je zkoušel vyfotit u brudera všechny co máme, ale jsou za sklem a po tmě to moc nešlo :( První co jsme měli byl LIAZ DAKAR a od té doby to jelo...

Jo to byly časy, kdy se ještě pořádně nedaly sehnat, co..dneska jich jsou všude plné regály..už to není taková romantika je kupovat ;)

Tu romantiku nejvíc kazí cena!! :(

Ani mi nemluv, jsem myslel, že jde o omyl, když jsem viděl Scanii s vlekem za lidových 999,- Kč :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani mi nemluv, jsem myslel, že jde o omyl, když jsem viděl Scanii s vlekem za lidových 999,- Kč :feve:

Scania s vlekem..jaké měřítko? jestli 1:24, tak to je lidovka..většinou se pod dva skoro nevejdeš :feve: A to ani nepočítám moji soupravičku s vrtulníkem na podvalníku, vše 1:24 ;)

Nene, to je monty systém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď byl v novinách reklamní leták - minikatalg, a píšou tam jen o Roomu 1:18, o OII RS 1:18 ani slovo...

Ve velkým katalogu jsou o trochu sdílnější... ;) Ale co mě docela zaujalo, je dvojka RS 1:16 jako RC model...

RC model dobrý, barvy dobrý, ale ta kola :feve: To je taky Abrex?

Barvy nejsou moc dobry...Clovek by je musel porad :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heeej, tomu se rika mega sbirka!!! :o:wub::skoda::w00t1::punk::kol-135:

ahoj, moct ti tak poslat fotku miestnosti jedneho znameho, tak by si padol na kolena, predstav si izbu o velkosti asi desat metrov stvorcovych, vsetky steny plne modelov, mal ich tam okolo 800 a to neboli modely od abrexu, nie ze by som ich nejak zhadzoval, ale je to fakt. Manik tam mal Minichamps, Helpa a taketo zvucne firmy, jeho najdrahsi model bol v mierke 1:18, mal kozene sedadla, no a v prepocte ho vysiel okolo 20 000, -.. tak to bol vazne magor, a ta garaz- stary Jaguar XK, Carrera Tagra jedna z prvych a taaaak,no proste sialenec... ale budme radi, ze sme v tomto smere normalny:-) a nemozeme si to dovolit, lebo u mna by to vyzeralo podobne ;)

Inak to, že Abrex este stale neurobil RS-u , to je dost bieda, to ti poviem,o ich pristupe nehovoriac, som im poslal mail, ze co s tym, ze kedy to bude ak to bude. no a uz je tomu vyse mesiaca a odpoved nikde... :aggressive:

ok, tak tolko z mojej strany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak to, že Abrex este stale neurobil RS-u , to je dost bieda, to ti poviem,o ich pristupe nehovoriac, som im poslal mail, ze co s tym, ze kedy to bude ak to bude. no a uz je tomu vyse mesiaca a odpoved nikde... :aggressive:

ok, tak tolko z mojej strany

Taky jsem jim psal k tomuhle tématu a taky mi odpověď dosud nepřišla... :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak to, že Abrex este stale neurobil RS-u , to je dost bieda, to ti poviem,o ich pristupe nehovoriac, som im poslal mail, ze co s tym, ze kedy to bude ak to bude. no a uz je tomu vyse mesiaca a odpoved nikde... :aggressive:

ok, tak tolko z mojej strany

Taky jsem jim psal k tomuhle tématu a taky mi odpověď dosud nepřišla... :huh:

Jsou to holmoci :aggressive:

Ale dostal jsem pěkného Abrex Rooma k narozkám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotaz k prodeji roomstru 1:18!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrý den,

Děkujeme za Váš dotaz.

Model Škoda Roomster v měřítku 1:18 se na trhu objeví v průběhu příštího

roku a jeho cena se bude pohybovat kolem 1300Kč.

S pozdravem

Markéta Švédíková

Asistentka ABREX s.r.o.

ABREX s.r.o.

Pražská 16,102 21 Praha 10, Czech Republic

Telephone: +420 274 773 056

Fax: +420 274 779 821

Email: marketa.svedikova@abrex.cz; office@abrex.cz

www.abrex.cz

Editováno: , autor: Honzik6098
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...