Přejít na obsah

Stan? Help


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

:help: Kluci a par dam, potreboval bych poradit. Chci koupit pořadnej stan (3-4 osoby) Ale nevim jakej, na netu no je toho sice hodne ale nevim jakej koupit v tescu tam se mi libil jeden pro 2 osoby ale je to prý fakt na 2 osoby na howino ... Vsak :prc:lol se jen tak provozovat neda ... prý .. Neni lepší to koupit přez net a poradit se s chytrýma lidma tady ? ;):) Nevim co koupit .. O ceně nevim neivm jak se to vše pohybuje ...

Jooo a hlavne aby se to dalo lehce přenašet nemyslim jak mi tady nekdo radil si koupit celej přistřešek a nahazet tam jen ty boční igelity to fakt ne a hlavně kdyz vemu vsechno sebou tak to abych si koupil rakev nebo vlek .. A z vlekem jako fakt na srazy nechci ...

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to chceš do každého počási tak určitě dvou plašťový - nebo jak se tomu říka - prostě postaviš stan a na to ještě hodiš horni vrstvu. Tyto typy udrží víc vody než jednoplašťové a taký lépe větrají a nepotí se tak zevnitř.

Určitě bych nešel do nějakých noname z tecka podobně. kvalita za kterou ale musiš i zaplatit je Colemann. Obravdu dobre věcičky jsou i od Hannah, Jurek, Pinguin. Když koupiš něco od těchto firem určině nešlapneš vedle - vlastni zkušenosti.

V obchodech se hodně vyskytují i Husky, tam lae nevim jestli je maji jedno či dvou vrstvé. V kategorii a v době kdy jsem shaněl já tak měli pouze jednovrstvé a to sem nechtěl a od te doby sem k nim nějak dal nečuchnul.

Určitě si zajdi do nějakého obchodu a koukni na něho, jestli ti vyhovuje velikosti protože neni troj osobý stan jako trojosobý stan - to platí o více či méně osobých stanech.

Já mam třebas dvouosobový stan - jedná se ale o mikro stan v kterém se dvě osoby pohodlně vyspí, ale na bydlení to není, kamoš ma taky dvouosobý stan ale v připadě totalní krize se tam vyspí i pět lidí - oficialně to je ale dvojosobák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji Coleman, je to opravdu kvalita a ceny mi přijdou třošku nižší než u ostatních (zase jak ktery model) zkus se mrknout na Coleman Crestline 3, je pro tři, ale pro dva luxus, vnitřní velikost je myslim 210x200 cm, takže pro dva :prc: akorat :-) a stoji do dvou tisíc, myslim že 1900,- Zkus mrknout ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji Coleman, je to opravdu kvalita a ceny mi přijdou třošku nižší než u ostatních (zase jak ktery model) zkus se mrknout na Coleman Crestline 3, je pro tři, ale pro dva luxus, vnitřní velikost je myslim 210x200 cm, takže pro dva :prc: akorat :-) a stoji do dvou tisíc, myslim že 1900,- Zkus mrknout ;)

Taky jsem pro Colemann...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci supr,prave koukám na ten Coleman Crestline 3 ( http://www.sbaleno.cz/index.php?main_page=...p;products_id=4 ) a parada..

kdo by nechtel klikat:) Osvědčená koncepce, kdy dva zkřížené pruty jsou základem stabilního a samonosného stanu a třetí prut nese prostornou tunelovou předsíňku. Ta kryje vchod vnitřního stanu a je důležitým prvkem větracího systému (vchodem lze odvětrávat i za deště). Poslouží dobře při turistice i v kempu. Při malé hmotnosti a jednoduchosti stavby poskytne až nečekaný komfort. Průhledné segmenty, praktická rohožka, kvalitní zpracování a velmi příznivá cena.

Vnější stan : polyester, PU zátěr, 2000 mm, přelepené švy

Vnitřní stan : prodyšný polyester+ jemná síťovina

Podlážka : PE 120 g/m2, 5000 mm

Konstrukce : laminátové pruty 7,9 a 8,5 mm

Rozměry vnitřního stanu (d/š/v/př): 210/200/120/100 cm

Rozměry sbal. stanu: 53 / 16 / 16 cm

Hmotnost: 4,3 kg:

Stan%20Coleman%20Crestline%203_01_LRG.jpg

vzhledove je to super tešim se až to testnu někde na sraze.. ješte se rozhoduju a vemu veči objednavku na ty strance co sem hodil,spacaky atd k tomu :) takze otestuju na mimonských válkách :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:help: Kluci a par dam, potreboval bych poradit. Chci koupit pořadnej stan (3-4 osoby) Ale nevim jakej, na netu no je toho sice hodne ale nevim jakej koupit v tescu tam se mi libil jeden pro 2 osoby ale je to prý fakt na 2 osoby na howino ... Vsak :prc:lol se jen tak provozovat neda ... prý .. Neni lepší to koupit přez net a poradit se s chytrýma lidma tady ? ;):) Nevim co koupit .. O ceně nevim neivm jak se to vše pohybuje ...

Jooo a hlavne aby se to dalo lehce přenašet nemyslim jak mi tady nekdo radil si koupit celej přistřešek a nahazet tam jen ty boční igelity to fakt ne a hlavně kdyz vemu vsechno sebou tak to abych si koupil rakev nebo vlek .. A z vlekem jako fakt na srazy nechci ...

Jsem už 9 let něco jako Horský vůdce (High Alpine Leader) :palec2:

takže venku jsme toho s klienty naspali během climbingu a skialpinismu už docela dost.

Pokuď mohu poradit kvalitní stan, pak jednoznačně český JUREK

(www.jurek.cz)

Konkrétní typ ale závisí:

- na předpokládaném počtu ubytovaných osob

- jestli jej budete nosit na zádech nebo vozit v autě (do kempu)

- obsahu vaší peněženky ;)

Tož asi tak :palec2:

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to váha se vším,a je hafo těžký,jsou i lehčí

Těžkej možná je, ale uvědom si, že je značkovej, relativně kvalitní a hlavně stojí jenom 1900,-!!! Za tu cenu nemůžeš mít kdo ví co... v týhle cenový relaci jednoznačně nejlepší volba...

já to beru,ale třeba někdy pujde na tůru a pak dosti pozná rozdíl 4,5 kg a 2 kg :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to váha se vším,a je hafo těžký,jsou i lehčí

Těžkej možná je, ale uvědom si, že je značkovej, relativně kvalitní a hlavně stojí jenom 1900,-!!! Za tu cenu nemůžeš mít kdo ví co... v týhle cenový relaci jednoznačně nejlepší volba...

já to beru,ale třeba někdy pujde na tůru a pak dosti pozná rozdíl 4,5 kg a 2 kg :palec2:

Tak to každopádně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...