Přejít na obsah

Navh nabytku


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

  • o 11 měsíců později...
Zdar,hledam nejaky program kde bych si mohl nakreslit jaksi nabytek a pak vytisknout a dát dalsim lidem na vypracovani.vim ze takovy jsou jen nevim jak se menujou.. neznate nekdo nejakej ? diky :)

Skus Google Skets up ja som vnom kreslil nejakeveci. Je tam aj par kusov nabytku ale skor americky styl ale na ovladanie velmi jednoduche. A je to free staci nainstalovat a daju sa stiahnut aj rozne kniznice podla toho co potrebujes, vsak si to pozri :

tu su ukazky ukazky

a tu sa to da stiahnut download

alebo ked nechces nic instalovat tak skus toto ale musis sa tu zaregistrovat.

Editováno: , autor: misom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabijaku jak ti to de?:) v tom od google

Zatím jsem to pořádně nevyzkoušel jen tak zběžně. Je to zajímavé dají se do toho stahovat věci. Postele nábytek...

Ale je to docela pomalé. Ale musím to vyzkoušet pořádně zatím jsem si v tom hrál asi 2minuty takže nemůžu pořádně posoudit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem to pořádně nevyzkoušel jen tak zběžně. Je to zajímavé dají se do toho stahovat věci. Postele nábytek...

Ale je to docela pomalé. Ale musím to vyzkoušet pořádně zatím jsem si v tom hrál asi 2minuty takže nemůžu pořádně posoudit

SOm sa pozeral na najnovsiu verziu tak sa to celkovo spomalilo. Ale ked si povypinas tienovania a odrazy slnka tak sa to trosku zrychli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...