Přejít na obsah

bmw 330d


j.jack

Doporučené příspěvky

VIDEO JE STALE AKTUALNI.JSEM DOCELA RAD,ŽE MATE STEJNÝ NAZOR JAKO JA.NIKOMU NEPŘEJU NIC ZLEHO,ALE TEN ...bože moderator promine TEN PARCHANT BY ZASLOUŽIL TATRMANA 815 ČELNĚ.MUŽE JEZDIT TŘEBA JAKO SUMACHER,ALE AŽ VEZME NEKOHO NA DRUHÝ BŘEH (rejpalové... někdo z rodiny) co potom zmeníte názor?JSEM BOREC F1 TAK JDU NA OKRUH A NE TAKOVOU PRASARNU NA OKRSKÁCH.NORMALNÍ ŘIDIČ DOSTANE DVOJKU ZA 55 VE MĚSTĚ A NA TAKOVE PARCH...Y NENÍ METR NEBO CO? VAŠE NÁZORY...

Editováno: , autor: j.jack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takové bezohledné řidiče střílet nad kanálem kol100

Proč?

Ublížil někomu, nedej bože zabil někoho?

Pokud jo tak nejpřísnější trest jednoznačně zasluhuje, v případě zabití jednoznačně posuzovat jako úmyslnou vraždu, ale tady nikomu nezkřivil ani vlásek, tak proboha proč chceš vraždit, nezasluhoval bys náhodou tu kulku ty? On jede s úmyslem někam se rychle dostat a neublížit nikomu a umí to, ale ty si přišel s myšlenkou zabíjet..... Tak kdo je větší pacient co? Zamysli se nad tím alespoň na chvilku.

Včera mě přistihli městský policajti, vyjížděl jsem z Přelouče směr Lipoltice a 100m před značkou konec obce jsem jel už 69km/h, je to rovinka, vpravo poslední 3 domky, chodník,1,5m travnatý pás a až pak silnice a široko daleko nikdo koho bych mohl ohrozit jsem zločinec? Mám to za 1000,- a 2 body

Nedávno, vjížděl jsem do Lázní Bohdaneč od Přelouče, opět značka začátek obce a až tak 200m za ní je možný nějaký pohyb chodců tam jsem, ale už jel kolem 50km/h, bohužel už za značkou začátek obce mě naměřil místní "dement" 65 km/h, samozřejmě zase široko daleko ani živáčka opět 1000,- pokuta a 2 body, jsem zločinec?

Předtím, jedu Mohelničák nahoru, jel jsem na pohodu v protisměru jela policejní Octavia všiml jsem si, že začala brzdit a hodně riskantně se otáčela, pak jsem se na ně vys*al, za chvilku mě dojela, předjela a zastavila. Proboha jel jsem 101km/h na povolené 90 na široké přehledné silnici opět bez pohybu chodců a opět 1000,- a 2 body, jsem zločinec?

Dále z Prahy mi přišlo předvolání, dostavil jsem se a pane bože, jel jsem od zlíchovského tunelu k Mrázovce 84km/h na povolené 70 opět jak lze vytušit žádný pohyb chodců a jak jinak opět 1000,- a 2 body, jsem zločinec?

To je výčet mých odhalených prohřešků nebojte už mi asi moc dlouho nezůstane ŘP

Jednou v pátek, jsem jel dopoledne do Němec z Pardubic do Wernberk-Koblitz bylo to na otočku a odpol kolem čtvrtý jsem už byl doma, Bohužel stal se průser v Paříži a tak jsem tam musel hned vyrazit, opět na otočku, v Praze jsem jen přibral kámoše, sám bych to už tak rychle nezvládl i když jsem jel s A8. jeli jsme tam i zpět, cestou jsme chrápali asi hodinku v so ráno, protože jsme tam byli brzo a hned jsme jeli zpět. Kámoše jsem vyhodil v Praze a já pokračoval domů, měl jsem toho plný kecky, protože i když jsme jeli dva a střídali se tak kámoš není naučenej na takhle rychlý auto a tak jsem ho skoro pořád hlídal. Po Hradecký jsem jel 250km/h (tacho něco kolem 265km/h) a až když jsem byl vedle bílého auta, jsem si všiml že to je Mondeo ST se zeleným pruhem, tak jsem šel na brzdy na 130 a zablikal jsem varovnejma na omluvu, stejně za mnou vyrazili a zastavili mě, přišli slušně, žádná buzerace a pane řidiči co to bylo? tak jsem jim vysvětlil se smutkem co mám za sebou a oni se usmívali a říkaj v pohodě my Vás museli zastavit, aby na nás někdo nežaloval, mi Vás známe a už jsme vám ty vaše 250ky pár krát změřili, ale jezdíte v pohodě tak si dávejte i nadále pozor a neudělejte nám tady nějakej průser. Prohlídli si auto pokecali jsme o něm, slušně se rozloučili a jeli jsme dál. Takhle by to podle mě mohlo jednou vypadat všude, až se bude ctít presumpce neviny, nikomu neubližuješ a tak je to v pořádku, ale když ublížíš, tak až tehdy velice těžce zapláčeš a jsem pro velký zpřísnění trestů.

Tím chci říct, že jezdím taky hodně rychle a často využívám maximálních výkonů aut s kterýma jezdím, není to ale jen o šlápnutí na plyn, ale to auto musí i brzdit, být obuté a absolutně OK podvozek, například u té A8 měním automaticky s destičkami i kotouče a nepokouším se o stočení kotoučů nebo tam dát proboha desky na sjetý kotouče. To byla moje podmínka, abych jezdil tak rychle jak jezdím a šéf mi ji schválil při nástupu s úsměvem na rtech, se slovy tak konečně řidič, s vámi se bát nebudu a to jsem ho ještě nesvezl.

Takže k původnímu topicu, podobný styl jízdy jsem už taky párkrát absolvoval a je vidět že ten nenáviděný řidič BMW, používá mozek a s autem si hraje a autu odůvodněně věří, jinak by se už dávno zabil, nebo by zabil někoho jiného a osobně bych se nechal od něj klidně někam odvézt, protože jsem přesvědčenej, že by mě tam dovezl, on je plně koncentrovanej a řídí i za ty kolem něj.

Já z toho nadávání cítím jen jedno a to je českej hnus, nazývající se závist.

Teď to nemyslím na tebe, ani konkrétně na nikoho z fóra, ale nebezpečně se chovají například dost často řidiči koncernových TDI, když jedu rychle a dojedu ho a ten závistivec se mnou začne závodit, protože má auto, které má slušný odpich, ale na zbytek kašle, hlavně že má vyhoněný koníky, tak se modlím, ať se kvůli mě nezabije a buď mu ujedu, nebo, už jsem také po zhlédnutí výkonu za volantem zvolnil a zastavil se "vychcat" na benzince aby ten tupeček někam zmizel, protože ten by na silnici zabíjel. Tak tohle je hnus. Ale když jede někdo rychle tak asi má nějaký důvod, tak mu uhnu a neřeším, jestli jede tak nebo onak, nemotám se po silnici, nerozčiluju se doběla, nebo ho proboha nezačnu vychovávat. Vždy jedu tak abych nikomu neublížil a ani jsem za 15 let nikomu neublížil a je jedno jestli jedu pomalu nebo rychle. Od 18nácti se živím volantem, jezdil jsem vším možným a už se považuju se za profíka (neplést s mistrem světa :) ) ne kvůli tomu kolik mám najeto, ale kvůli tomu, že nejsem na silnici nebezpečný. Bohužel díky dementnímu zákonu, který popírá základ presumpce neviny, to asi nebude na dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takové bezohledné řidiče střílet nad kanálem kol100

Proč?

Ublížil někomu, nedej bože zabil někoho?

Pokud jo tak nejpřísnější trest jednoznačně zasluhuje, v případě zabití jednoznačně posuzovat jako úmyslnou vraždu, ale tady nikomu nezkřivil ani vlásek, tak proboha proč chceš vraždit, nezasluhoval bys náhodou tu kulku ty? On jede s úmyslem někam se rychle dostat a neublížit nikomu a umí to, ale ty si přišel s myšlenkou zabíjet..... Tak kdo je větší pacient co? Zamysli se nad tím alespoň na chvilku.

Včera mě přistihli městský policajti, vyjížděl jsem z Přelouče směr Lipoltice a 100m před značkou konec obce jsem jel už 69km/h, je to rovinka, vpravo poslední 3 domky, chodník,1,5m travnatý pás a až pak silnice a široko daleko nikdo koho bych mohl ohrozit jsem zločinec? Mám to za 1000,- a 2 body

Nedávno, vjížděl jsem do Lázní Bohdaneč od Přelouče, opět značka začátek obce a až tak 200m za ní je možný nějaký pohyb chodců tam jsem, ale už jel kolem 50km/h, bohužel už za značkou začátek obce mě naměřil místní "dement" 65 km/h, samozřejmě zase široko daleko ani živáčka opět 1000,- pokuta a 2 body, jsem zločinec?

Předtím, jedu Mohelničák nahoru, jel jsem na pohodu v protisměru jela policejní Octavia všiml jsem si, že začala brzdit a hodně riskantně se otáčela, pak jsem se na ně vys*al, za chvilku mě dojela, předjela a zastavila. Proboha jel jsem 101km/h na povolené 90 na široké přehledné silnici opět bez pohybu chodců a opět 1000,- a 2 body, jsem zločinec?

Dále z Prahy mi přišlo předvolání, dostavil jsem se a pane bože, jel jsem od zlíchovského tunelu k Mrázovce 84km/h na povolené 70 opět jak lze vytušit žádný pohyb chodců a jak jinak opět 1000,- a 2 body, jsem zločinec?

To je výčet mých odhalených prohřešků nebojte už mi asi moc dlouho nezůstane ŘP

Jednou v pátek, jsem jel dopoledne do Němec z Pardubic do Wernberk-Koblitz bylo to na otočku a odpol kolem čtvrtý jsem už byl doma, Bohužel stal se průser v Paříži a tak jsem tam musel hned vyrazit, opět na otočku, v Praze jsem jen přibral kámoše, sám bych to už tak rychle nezvládl i když jsem jel s A8. jeli jsme tam i zpět, cestou jsme chrápali asi hodinku v so ráno, protože jsme tam byli brzo a hned jsme jeli zpět. Kámoše jsem vyhodil v Praze a já pokračoval domů, měl jsem toho plný kecky, protože i když jsme jeli dva a střídali se tak kámoš není naučenej na takhle rychlý auto a tak jsem ho skoro pořád hlídal. Po Hradecký jsem jel 250km/h (tacho něco kolem 265km/h) a až když jsem byl vedle bílého auta, jsem si všiml že to je Mondeo ST se zeleným pruhem, tak jsem šel na brzdy na 130 a zablikal jsem varovnejma na omluvu, stejně za mnou vyrazili a zastavili mě, přišli slušně, žádná buzerace a pane řidiči co to bylo? tak jsem jim vysvětlil se smutkem co mám za sebou a oni se usmívali a říkaj v pohodě my Vás museli zastavit, aby na nás někdo nežaloval, mi Vás známe a už jsme vám ty vaše 250ky pár krát změřili, ale jezdíte v pohodě tak si dávejte i nadále pozor a neudělejte nám tady nějakej průser. Prohlídli si auto pokecali jsme o něm, slušně se rozloučili a jeli jsme dál. Takhle by to podle mě mohlo jednou vypadat všude, až se bude ctít presumpce neviny, nikomu neubližuješ a tak je to v pořádku, ale když ublížíš, tak až tehdy velice těžce zapláčeš a jsem pro velký zpřísnění trestů.

Tím chci říct, že jezdím taky hodně rychle a často využívám maximálních výkonů aut s kterýma jezdím, není to ale jen o šlápnutí na plyn, ale to auto musí i brzdit, být obuté a absolutně OK podvozek, například u té A8 měním automaticky s destičkami i kotouče a nepokouším se o stočení kotoučů nebo tam dát proboha desky na sjetý kotouče. To byla moje podmínka, abych jezdil tak rychle jak jezdím a šéf mi ji schválil při nástupu s úsměvem na rtech, se slovy tak konečně řidič, s vámi se bát nebudu a to jsem ho ještě nesvezl.

Takže k původnímu topicu, podobný styl jízdy jsem už taky párkrát absolvoval a je vidět že ten nenáviděný řidič BMW, používá mozek a s autem si hraje a autu odůvodněně věří, jinak by se už dávno zabil, nebo by zabil někoho jiného a osobně bych se nechal od něj klidně někam odvézt, protože jsem přesvědčenej, že by mě tam dovezl, on je plně koncentrovanej a řídí i za ty kolem něj.

Já z toho nadávání cítím jen jedno a to je českej hnus, nazývající se závist.

Teď to nemyslím na tebe, ani konkrétně na nikoho z fóra, ale nebezpečně se chovají například dost často řidiči koncernových TDI, když jedu rychle a dojedu ho a ten závistivec se mnou začne závodit, protože má auto, které má slušný odpich, ale na zbytek kašle, hlavně že má vyhoněný koníky, tak se modlím, ať se kvůli mě nezabije a buď mu ujedu, nebo, už jsem také po zhlédnutí výkonu za volantem zvolnil a zastavil se "vychcat" na benzince aby ten tupeček někam zmizel, protože ten by na silnici zabíjel. Tak tohle je hnus. Ale když jede někdo rychle tak asi má nějaký důvod, tak mu uhnu a neřeším, jestli jede tak nebo onak, nemotám se po silnici, nerozčiluju se doběla, nebo ho proboha nezačnu vychovávat. Vždy jedu tak abych nikomu neublížil a ani jsem za 15 let nikomu neublížil a je jedno jestli jedu pomalu nebo rychle. Od 18nácti se živím volantem, jezdil jsem vším možným a už se považuju se za profíka (neplést s mistrem světa :) ) ne kvůli tomu kolik mám najeto, ale kvůli tomu, že nejsem na silnici nebezpečný. Bohužel díky dementnímu zákonu, který popírá základ presumpce neviny, to asi nebude na dlouho.

pěkně napsáno. teda ty seš smolař, před tejdnem jsi měl ještě 6. No, já žádnej a 2 mi přibyly. Taky z protisměru na 90tce 110. Ale vím, že jsem jel rychlejc a hoši mně jen ušetřili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takové bezohledné řidiče střílet nad kanálem kol100

Proč?

Ublížil někomu, nedej bože zabil někoho?

Pokud jo tak nejpřísnější trest jednoznačně zasluhuje, v případě zabití jednoznačně posuzovat jako úmyslnou vraždu, ale tady nikomu nezkřivil ani vlásek, tak proboha proč chceš vraždit, nezasluhoval bys náhodou tu kulku ty? On jede s úmyslem někam se rychle dostat a neublížit nikomu a umí to, ale ty si přišel s myšlenkou zabíjet..... Tak kdo je větší pacient co? Zamysli se nad tím alespoň na chvilku.

Včera mě přistihli městský policajti, vyjížděl jsem z Přelouče směr Lipoltice a 100m před značkou konec obce jsem jel už 69km/h, je to rovinka, vpravo poslední 3 domky, chodník,1,5m travnatý pás a až pak silnice a široko daleko nikdo koho bych mohl ohrozit jsem zločinec? Mám to za 1000,- a 2 body

Nedávno, vjížděl jsem do Lázní Bohdaneč od Přelouče, opět značka začátek obce a až tak 200m za ní je možný nějaký pohyb chodců tam jsem, ale už jel kolem 50km/h, bohužel už za značkou začátek obce mě naměřil místní "dement" 65 km/h, samozřejmě zase široko daleko ani živáčka opět 1000,- pokuta a 2 body, jsem zločinec?

Předtím, jedu Mohelničák nahoru, jel jsem na pohodu v protisměru jela policejní Octavia všiml jsem si, že začala brzdit a hodně riskantně se otáčela, pak jsem se na ně vys*al, za chvilku mě dojela, předjela a zastavila. Proboha jel jsem 101km/h na povolené 90 na široké přehledné silnici opět bez pohybu chodců a opět 1000,- a 2 body, jsem zločinec?

Dále z Prahy mi přišlo předvolání, dostavil jsem se a pane bože, jel jsem od zlíchovského tunelu k Mrázovce 84km/h na povolené 70 opět jak lze vytušit žádný pohyb chodců a jak jinak opět 1000,- a 2 body, jsem zločinec?

To je výčet mých odhalených prohřešků nebojte už mi asi moc dlouho nezůstane ŘP

Jednou v pátek, jsem jel dopoledne do Němec z Pardubic do Wernberk-Koblitz bylo to na otočku a odpol kolem čtvrtý jsem už byl doma, Bohužel stal se průser v Paříži a tak jsem tam musel hned vyrazit, opět na otočku, v Praze jsem jen přibral kámoše, sám bych to už tak rychle nezvládl i když jsem jel s A8. jeli jsme tam i zpět, cestou jsme chrápali asi hodinku v so ráno, protože jsme tam byli brzo a hned jsme jeli zpět. Kámoše jsem vyhodil v Praze a já pokračoval domů, měl jsem toho plný kecky, protože i když jsme jeli dva a střídali se tak kámoš není naučenej na takhle rychlý auto a tak jsem ho skoro pořád hlídal. Po Hradecký jsem jel 250km/h (tacho něco kolem 265km/h) a až když jsem byl vedle bílého auta, jsem si všiml že to je Mondeo ST se zeleným pruhem, tak jsem šel na brzdy na 130 a zablikal jsem varovnejma na omluvu, stejně za mnou vyrazili a zastavili mě, přišli slušně, žádná buzerace a pane řidiči co to bylo? tak jsem jim vysvětlil se smutkem co mám za sebou a oni se usmívali a říkaj v pohodě my Vás museli zastavit, aby na nás někdo nežaloval, mi Vás známe a už jsme vám ty vaše 250ky pár krát změřili, ale jezdíte v pohodě tak si dávejte i nadále pozor a neudělejte nám tady nějakej průser. Prohlídli si auto pokecali jsme o něm, slušně se rozloučili a jeli jsme dál. Takhle by to podle mě mohlo jednou vypadat všude, až se bude ctít presumpce neviny, nikomu neubližuješ a tak je to v pořádku, ale když ublížíš, tak až tehdy velice těžce zapláčeš a jsem pro velký zpřísnění trestů.

Tím chci říct, že jezdím taky hodně rychle a často využívám maximálních výkonů aut s kterýma jezdím, není to ale jen o šlápnutí na plyn, ale to auto musí i brzdit, být obuté a absolutně OK podvozek, například u té A8 měním automaticky s destičkami i kotouče a nepokouším se o stočení kotoučů nebo tam dát proboha desky na sjetý kotouče. To byla moje podmínka, abych jezdil tak rychle jak jezdím a šéf mi ji schválil při nástupu s úsměvem na rtech, se slovy tak konečně řidič, s vámi se bát nebudu a to jsem ho ještě nesvezl.

Takže k původnímu topicu, podobný styl jízdy jsem už taky párkrát absolvoval a je vidět že ten nenáviděný řidič BMW, používá mozek a s autem si hraje a autu odůvodněně věří, jinak by se už dávno zabil, nebo by zabil někoho jiného a osobně bych se nechal od něj klidně někam odvézt, protože jsem přesvědčenej, že by mě tam dovezl, on je plně koncentrovanej a řídí i za ty kolem něj.

Já z toho nadávání cítím jen jedno a to je českej hnus, nazývající se závist.

Teď to nemyslím na tebe, ani konkrétně na nikoho z fóra, ale nebezpečně se chovají například dost často řidiči koncernových TDI, když jedu rychle a dojedu ho a ten závistivec se mnou začne závodit, protože má auto, které má slušný odpich, ale na zbytek kašle, hlavně že má vyhoněný koníky, tak se modlím, ať se kvůli mě nezabije a buď mu ujedu, nebo, už jsem také po zhlédnutí výkonu za volantem zvolnil a zastavil se "vychcat" na benzince aby ten tupeček někam zmizel, protože ten by na silnici zabíjel. Tak tohle je hnus. Ale když jede někdo rychle tak asi má nějaký důvod, tak mu uhnu a neřeším, jestli jede tak nebo onak, nemotám se po silnici, nerozčiluju se doběla, nebo ho proboha nezačnu vychovávat. Vždy jedu tak abych nikomu neublížil a ani jsem za 15 let nikomu neublížil a je jedno jestli jedu pomalu nebo rychle. Od 18nácti se živím volantem, jezdil jsem vším možným a už se považuju se za profíka (neplést s mistrem světa :) ) ne kvůli tomu kolik mám najeto, ale kvůli tomu, že nejsem na silnici nebezpečný. Bohužel díky dementnímu zákonu, který popírá základ presumpce neviny, to asi nebude na dlouho.

Nedá mi to,abych nereagoval(sorry murder),ale tohle si snad ani nemyslel vážně.At už seš ty nebo řidič toho BMW nějakej "SUPER" řidič neznamená to přece,že budeš ohrožovat ostatní řidiče.To je jako by si obhajoval člověka,kterej ti míří mezi nohy pistolí,že je hodnej protože tě nezastřelil jen na tebe míří.Myslím,že takoví jako si ty nepatřej na silnici a těch tvej 15let profi si můžeš strčit víš kam nezapoměn,že taková "myška" ve 200km/hod může vylekat řidiče kterej veze rodinu s dětmi.Ale to ti je asi jedno,protože on by se lek,on by dostal hodiny,on by nedojel domu zatimco ty by ses vytahoval s tou A8 policajtum.A to jestli si zločinec si musíš obhajit sám já si,ale myslim že se tak chováš a pokud nepřídeš v dohledný době o papíry tak seš na nejlepší cestě se jím stát.Jo a kdyby si chtěl reagovat na moji reakci tak ti napovim mam HTP social edition to znamena,že sem zakoplexovanej,že mi to víc nejede a že bych si chtěl tu A8 taky prohlídnout.  p.s. snad tě nikdy na silnici nepotkam 

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá mi to,abych nereagoval(sorry murder),ale tohle si snad ani nemyslel vážně.At už seš ty nebo řidič toho BMW nějakej "SUPER" řidič neznamená to přece,že budeš ohrožovat ostatní řidiče.To je jako by si obhajoval člověka,kterej ti míří mezi nohy pistolí,že je hodnej protože tě nezastřelil jen na tebe míří.Myslím,že takoví jako si ty nepatřej na silnici a těch tvej 15let profi si můžeš strčit víš kam nezapoměn,že taková "myška" ve 200km/hod může vylekat řidiče kterej veze rodinu s dětmi.Ale to ti je asi jedno,protože on by se lek,on by dostal hodiny,on by nedojel domu zatimco ty by ses vytahoval s tou A8 policajtum.A to jestli si zločinec si musíš obhajit sám já si,ale myslim že se tak chováš a pokud nepřídeš v dohledný době o papíry tak seš na nejlepší cestě se jím stát.Jo a kdyby si chtěl reagovat na moji reakci tak ti napovim mam HTP social edition to znamena,že sem zakoplexovanej,že mi to víc nejede a že bych si chtěl tu A8 taky prohlídnout. p.s. snad tě nikdy na silnici nepotkam

Mě je jedno co máš za auto, já mám Octavii 1,6 55kw takže taky to hovno jede. Já jezdím tak abych nikoho nevylekal a taky se to za těch 15 let nestalo, ta A8 není moje takže se s ní nemůžu vytahovat, ale je to krajně zajímavá technika která za to prohlédnutí stojí. Proč se podle tebe chovám jako zločinec? Dám ti příklad máš doma nějakej větší nůž a používáš ho? Určitě jo takže jseš zločinec? S tím nožem můžeš přece vraždit. Jsou někde napsaný omezující zákony pro použití nože? Nejsou. Trestá tě někdo za to že požíváš nůž i když nikomu neubližuješ? Netrestá. Tak proboha proč trestaj řidiče za to že nikomu neubližujou? Proč jseš i ty tak netolerantní? Tu závist, jsem nemyslel na to, že jedu takovým autem jakým jedu, ale závidí, že jedu rychle a dotyčný to neumí, tak začne vytvářet nehodové situace.

Ty tvoje komplexy nemůžu hodnotit, to si musíš srovnat v hlavě sám, nebo za pomoci psychiatrů. Už jsem tady kdysi napsal že HTP není konstruovaný na bezpečné předjíždění a za tím si stojím stejně jako Octa 1,6 55kw taky není stavěná na bezpečné předjíždění a taky s ní předjíždím velice málo jen když je to opravdu bezpečné, třeba rozjetý kamion je opravdu problém s tímhle autem předjet. Ale prosím klidně ty auta můžou jezdit, ale ať je řidiči používají tak jak to to auto bezpečně zvládá. Jsou to auta převážně pro městský provoz. Nechci tady vyvolávat nějaký flame ohledně HTP opravdu mi to auto nevadí, když se používá tak jak má. Ale flame ohledně nesmyslných výpadů proti lidem kteří nikomu nesáhli na zdraví nebo majetek to mi nevadí třeba povede k zamyšlení a pochopení.

Ještě jednou jedeš nikomu neublížíš nikomu nepoškodíš majetek jeď jak umíš, ale běda když ublížíš nebo způsobíš škodu jsem jednoznačně pro rapidní zpřísnění trestů a za zabití za volantem klidně stejně jako u vraždy 20-30 let. Ale proč mě trestají za to že jsem si koupil domů nůž a používám ho? NA KDYBY SE NEHRAJE KDYBY SE NESEZNÁMIL TVŮJ TÁTA S TVOJÍ MÁMOU TAK TADY NEJSI CHÁPEŠ? Nic neprovedl jen natočil video a přisadil pár ironických poznámek.

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zareaguju na murdera taky.

Souhlasim s tim, ze buzerace nasi policie nekdy bere dech, viz. namerene rychlosti v prehlednych usecich - murdere, mas fakt smulu.

Tunel je ale diskutabilni tema.

Jenze tady me pochopeni konci.

Ridic BMW je regulerni debil ohrozujici vsechno v jeho blizkosti a obhajovat ho tim, ze nekam pospicha a dokonce ani nikoho (jeste) nezabil mi prijde lehce uchylny. Chapu, ze pokud jezdis podobne, tezko ho muzes odsuzovat.

Pokud by se tak chovali i treba jen ti, kdo na to maji auto (od kolika kW a N.m. si to prosim muzu dovolit???), muzem tady zrusit veskera pravidla chranici nas vsechny od podobnych profiku a jen doufat, ze idiot spechajici do jiznich cech nekoho nesestreli.

Ono tech hledisek pro "bezpenou" jizdu, murdere, je totiz malinko vic nez jen vykon, podvozek, brzdy, pneu a umeni ridice. A tim hlavnim je reakce ostatnich - no a pokud neni ridic BMW sensibil, pak proste nemuze ridit i za ty ostatni, jak rikas.

Pri predjizdeni zprava ani slovo "debilita" nemuze vystihnout ridicovo IQ (napr. odstavene auto, chodec apod.).

Pomijim zvirata, pomijim osamocene kratery a terenni vlny na ceskych silnicich, pomijim lezici predmety na silnici, ktery tvoje superpneu prorazi jako nic - a pak dej se vule bozi.

A na zaver jen poznamka - udelat Pariz a zpet ve dvou, s hodinou spanku, se muze zdat jako peknej vykon. Sam ale pises, zes toho mel plne kecky (kdo by nemel), ale jet v takovem stavu 250km/h (265km/h tacho), kdy je tvoje pozornost silne omezena, je dalsi nezodpovednost.

Jestli jsi nebo nejsi na silnici nebezpecny necht posoudi ti, kterich se to tyka, tedy ti, kteri meli tu cest se s tebou nekde potkat.

Snad jen hypoteticky priklad pro pochopeni - jedu po dalnici v prave pruhu 130km/h. Dojizdim kamion. Mrknu do zrcatka, v daaaalce xenon (tva A8), hodim blinkr, prejizdim do leveho pruhu. Jenze ty jedes 250km/h (265km/h tacho) a jsi za mnou co by dup. Neodhadnul jsem tvou rychlost. Problem je na svete, dobrzdis nebo ne??? Snad ano. Otazka zni - byl jsem v tu chvili nebezpecnej ja nebo ty???????

Koncim.

Nebudu se tu chvastat, jak jsem dobry ridic, kdo me zna a vi co delam, udela si obrazek sam. Takovouhle jizdu ale odsuzuju.

Dobry ridic se pozna podle toho, ze ma mozek a premysli v mnohem sirsich souvislostech nez jsi tu naznacil ty. A tim myslim predevsim souvislosti, ktere jsou proste neovlivnitelne.

Na zaver snad tolik murdere profiku - i mistr tesar se nekdy utne - jen se budu modlit, at to to tve A8 nezasekne v 250km/h (265km/h tacho) do moji soukrome HTP Fabie s rodinou.

EDIT: Nerad bych, aby to murder bral osobne, tohle moje stanovisko je obecne, platici pro kazdyho takovyho radoby borce na silnici.

EDIT 2:

Ještě jednou jedeš nikomu neublížíš nikomu nepoškodíš majetek jeď jak umíš, ale běda když ublížíš nebo způsobíš škodu jsem jednoznačně pro rapidní zpřísnění trestů a za zabití za volantem klidně stejně jako u vraždy 20-30 let.

Jasne, to povidej tomu, komu jsi musel napr. zabit pulku rodiny na vylete, abys mohl dostat flastr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si taky, že někdo v A8 nemá právo jezdit více i když má A8. Pravidla patří všem a že někdo má na A8 si myslím, že nehraje roli. Teda hrát by neměla. Evidentně je vidět na těch poldech, že by asi stejně hovno udělali, protože neví co je ten majitel zač.. Jsem si jist, že někdo ví jak to asi myslím. Hold se u nás měří dvojím metrem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, murdera jsem mohl poznat osobně a rozhodně si nemyslím, že by to měl v hlavě nějak přeházený. Ví co dělá. Mimochodem, i tím zmiňovaným nožem se můžeš zabít kři porcování třeba kuřete.

Někdo má volant v krvi, někdo ne. Někdo jezdí denně, někdo ne. Někdo ví co dělá na cestě, někdo ne. No a v tom kdo za tím volantem sedí je kurevskej rozdíl. Bohužel pravidla jsou dělaný podle toho největšího ňoumy tak, aby to i on zvládal. A ten kdo to zvládá v pohodě má smolíka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že je tady zase samej moralista

Předpokládám, že tvoje tvrzení, že silniční pravidla jsou dělané podle největšího ňoumy se týká jen úpravy rychlosti, protože jinak si neumím představit, proč např. přednost zprava, zákaz otáčení na dálnici apod. by měly být dělané právě podle největšího ňoumy ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomasB: Zrovna od tebe me tohle prekvapuje. No nic. Taky bych se rozmejslel, nez bych sel proti osobni znamosti.

Nozem pri porcovani kurete spachej treba harakiri, chces-li, netahej do toho ale ostatni ucastniky hostiny.

Sorry, ale keci typu "nekdo ma volant v krvi, nekdo ne" si nech. Muzes mit v krvi co chces a v urcitejch situacich se muzes stavet na hlavu a neudelas nic.

Cim jsi rychlejsi, tim jsou ty situace castejsi a to minimalne exponencialne.

NIKOMU NEPREJU NIC SPATNYHO A NASLEDUJICI ODSTAVEC NENI MIREN NA NIKOHO KONKRETNIHO, TEDY ANI NA MURDERA!

Nicmene, upravim svou predchozi skoro zaverecnou vetu.

Az ti borec, co to ma v krvi, co jezdi denne, vi co dela a ma na to auto, ktery mu ostatni zavidi, rozsmelcuje tvou rodinu na kasi, TomasiB nezlob se na nej, on to prece mel v hlave srovnany a vedel co dela a nebyl to nouma, pro kteryho jsou delany predpisy, ale chybicka (ne nutne jeho) se vloudila...

Murder by toho borce ted potrestal 20-30 lety, ja dodavam, ze tvy rodine by to uz asi bylo celkem jedno...

Nekdo se ohani moralkou, nekdo tvrdi, ze se ostatni ohani moralkou, nekdo se zase ohani zavisti... Jak je ten svet slozitej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...