Přejít na obsah

bmw 330d


j.jack

Doporučené příspěvky

Murder,TomasB-to myslíte vážně?On jede po okresce 250 a je to v pořádku jen proto,že to umí a že na videu je vidět,že to auto má v ruce?To snad není možný.Takovejch frajírků už jsem viděl,myslej si,že jsou nesmrtelný a pak stačí jeden Zetor,co vyjíždí z pole a neštěstí je na světě.Zabije sebe a v normálním provozu veme určitě někoho sebou.A názor,že někdo někomu závidí BMW,protože s ním může lítat v normálním provozu 250,mi přijde trochu zcestnej.A nejvíc mě dostalo,jak se tady nadává na "ňoumu",kterej vymejšlel zákony-to může říct jen člověk,kterej ty předpisy nedodržuje a sbírá body,takže jestli takovýmu člověku vemou papíry,ani mi ho není líto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je malicko rozdil mezi rychlou a nebezpecnou jizdou a to co predvadi ten vylizanec v plnym provozu je fakt pekny, nechapu jak tohle muze obhajovat...Jako jet 250 neni zadnej problem, ale kdyz ti to tam hodi zenska s deckem ve felicii, ktera se zrovna nepodiva do zrcatka a smazes ji ze silnice, tak uvidime jakej budes tezkej frajer :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zareaguju na murdera taky.

Snad jen hypoteticky priklad pro pochopeni - jedu po dalnici v prave pruhu 130km/h. Dojizdim kamion. Mrknu do zrcatka, v daaaalce xenon (tva A8), hodim blinkr, prejizdim do leveho pruhu. Jenze ty jedes 250km/h (265km/h tacho) a jsi za mnou co by dup. Neodhadnul jsem tvou rychlost. Problem je na svete, dobrzdis nebo ne??? Snad ano. Otazka zni - byl jsem v tu chvili nebezpecnej ja nebo ty???????

Jedeš po dálnici v pravém pruhu a dojíždíš kamion já jedu 250 tudíž jsem tak 1 km za tebou a mám dost času, když tě vidím, zabrzdit na 130, protože, když vidím, že nějaké auto dojíždí kamion, je jasné že ho bude předjíždět tudíž MUSÍM POČÍTAT S TÍM ŽE BUDU BRZDIT. To je to o čem mluvím, že musím řídit i za ostatní, prostě musím vyhodnocovat neustále veškerou situaci kolem auta a myslet na ty nejhorší scénáře jen díky tomu jsem nikomu neublížil včetně sebe. Tohle bohužel ti pomalejší řidiči nedělají, ti jsou zakouslí do tachometru, aby neporušili nějakej zákon a zabijou na přechodu maminu s dětma, protože dodržovali rychlost.

O tom že nechceš čekat až někomu zmrzačím rodinu nelze pochybovat to nechce přece nikdo, ale budeme zakazovat pohyb každému kdo si koupí kuchyňský nůž protože s ním může taky zabít někoho blízkého a to nemluvím o různých deviantech co ti znásilní a zabije dceru jak ho poznat dost často vypadají jako slušní lidé do kterých by to nikdo neřekl. Tudíž je podezřelý každý chlap a podle vás by měl být minimálně v kriminále, proč u nich čekat až někomu ublíží a až potom trestat a u řidičů nechcete čekat?

Vyse*te se na tu A8 napsal jsem ji že s ní jezdím ono i s tím HTP jde jezdit rychleji než dovoluje zákon a přitom bezpečně.

KAŽDÝ ČLOVĚK MÁ SOUSTAVNĚ MYSLET NA TO ABY NIKOMU NEZPŮSOBIL ŠKODU NA ZDRAVÍ ANI MAJETKU A TO STAČÍ

Zákon musí být aby bylo možné určit viníka, ale proč ta buzerace a proč ta netolerance že někdo vybočuje z řady? Opět se ptám ublížil někomu ten řidič BMW a opět si odpovídám neublížil, tak proč ho lynčovat? Myslet si o něm že je magor nikdo nezakazuje, ale je to magor který to zvládá, bez toho aniž by někomu ublížil. Mě přijde o hodně nebezpečnější ta krvelačná chuť ho lynčovat za to že nikomu nic neprovedl jen vyšel na ulici nahý.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murder,TomasB-to myslíte vážně?On jede po okresce 250 a je to v pořádku jen proto,že to umí a že na videu je vidět,že to auto má v ruce?To snad není možný.Takovejch frajírků už jsem viděl,myslej si,že jsou nesmrtelný a pak stačí jeden Zetor,co vyjíždí z pole a neštěstí je na světě.Zabije sebe a v normálním provozu veme určitě někoho sebou.A názor,že někdo někomu závidí BMW,protože s ním může lítat v normálním provozu 250,mi přijde trochu zcestnej.A nejvíc mě dostalo,jak se tady nadává na "ňoumu",kterej vymejšlel zákony-to může říct jen člověk,kterej ty předpisy nedodržuje a sbírá body,takže jestli takovýmu člověku vemou papíry,ani mi ho není líto.

Opět na kdyby se nehraje ten Zetor mu nevadí protože ho vidí a zastaví včas za celou dobu na tom videu nenajel nikam kde by nebyl výhled.

Jo a kdyby nevlezl tvůj otec na tvou matku tak tady nepíšeš lol je to stejný jako ten zetor z pole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zareaguju na murdera taky.

Jestli jsi nebo nejsi na silnici nebezpecny necht posoudi ti, kterich se to tyka, tedy ti, kteri meli tu cest se s tebou nekde potkat.

EDIT: Nerad bych, aby to murder bral osobne, tohle moje stanovisko je obecne, platici pro kazdyho takovyho radoby borce na silnici.

Ještě, většina lidí co svezu, děkuje za svezení s úsměvem a se slovy, netušil jsem, že to jde extrémně rychle a bezpečně a rádi ke mě sednou do auta znovu. To je defenzivní jízda.

Neboj osobně to neberu, když jsem to psal, počítal jsem, že budu za magora a já si o Vás taky myslím svoje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zareaguju na murdera taky.

A na zaver jen poznamka - udelat Pariz a zpet ve dvou, s hodinou spanku, se muze zdat jako peknej vykon. Sam ale pises, zes toho mel plne kecky (kdo by nemel), ale jet v takovem stavu 250km/h (265km/h tacho), kdy je tvoje pozornost silne omezena, je dalsi nezodpovednost.

Jo je to to těžký udržet koncentraci tak dlouho, ale občas to jde. Kámoše jsem nechal jet z Mnichova až před Prahu, zatím jsem si stihl odpočinout i když jsem ho sledoval, dostatečně na to abych ten plný kotel vydržel až domů, cestou jsem zastavil na 20km na benzince dal si RedBull a mohl jsem pokračovat, ale po téhle jízdě jsem se dostával dohromady tak 3-4 dny je to opravdu hodně vysilující.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To murder : nedá mně to a znovu se vložím do diskuse. Je to docela zajímavá sonda do psychiky nás všech řidičů, ostatně na autorevue.cz je již k tématu videa asi 600 příspěvků. Nechci hodnotit způsob jízdy tvůj, neznám tě, neviděl jsem tě řešit situace. Mám však zásadní připomínku. Ano, některé věci se mně v dopravních předpisech nelíbí, ale uvědomuji si, že něco musí regulovat moje chování na silnici a chování ostatních – tedy předpisy. Druhá a zásadnější věc je, že musím mít důvěru v ostatní řidiče, že oni předpisy dodržují v rámci možností také. To znamená, že jim věřím, že mně na hlavní dají z vedlejší přednost, že až budu na hlavní předjíždět, tak z vedlejší mně tam někdo nevjede, že když pojedu po dálnici, že mě někdo nebude „podjíždět“ zprava, co když totiž uvidím překážku, ten za mnou ne, chci se vyhnout vpravo a ?

Ten řidič na videu pro mě evidentně spoléhal na to co jsem napsal, totiž na důvěru v nás ostatní, že nebudeme dělat to co on. Co kdyby na D1 z Prahy najednou všichni začali praktikovat jeho způsob jízdy, co vznikne – anarchie a ?

No a k tomu videu, nevím jak posoudit podle příspěvků, zda ten řidič „to má v krvi“, když vezmu v úvahu, že ostatní jen nedělali to co on. Trasu až do Tábora jsem jel jako řidič za posledních 25 let víc jak 200x, znám ji snad poslepu. Nepovažuji za vrchol řidičského umění, že při sjezdu na Benešov z D1 předjíždí za porušení předpisů, on to tam zná, počítá, že to nikdo jiný neudělá, imho očekává chování ostatních podle předpisů, navíc ví, že tam je vlastně tak řečeno jednosměrka a pokračuje ve dvou pruzích do kopce. Musel bych napsat mnoho textu, stalo by se to nezáživným, snad jen Votický kopec, zase nic světoborného podjet zprava, rovinka za Rzavou, plná čára, ano musí mít výhled, odhad, to ale musí mít každý, ať pojede 20, 90,130,250.

Můj závěr : Prostě jen spoléhal na důvěru ostatních, to však nemusí trvat navěky. Ano, odsuzuji ho, ohledně tebe jak jsem napsal nevím, musel bych vedle tebe sedět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw, furt mi to video nejde spustit, a to bych se rád podíval.

Tome to video fakt chodí normálně asi máš něco s nastavením.

To s tou audinou sem viděl ale to druhé ne, to nechodí. nechápu proč. možná nějaké nastavení v NTB a jelikož je služební, tak do teho hrabat nebudu. Kouknu na to ještě na mým PC. Wifi tu nemám a 2 kabely taky ne, a protože v mezidobí něco pracuju, tak poslední dobou jsem spíš na NTB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murder,TomasB-to myslíte vážně?On jede po okresce 250 a je to v pořádku jen proto,že to umí a že na videu je vidět,že to auto má v ruce?To snad není možný.Takovejch frajírků už jsem viděl,myslej si,že jsou nesmrtelný a pak stačí jeden Zetor,co vyjíždí z pole a neštěstí je na světě.Zabije sebe a v normálním provozu veme určitě někoho sebou.A názor,že někdo někomu závidí BMW,protože s ním může lítat v normálním provozu 250,mi přijde trochu zcestnej.A nejvíc mě dostalo,jak se tady nadává na "ňoumu",kterej vymejšlel zákony-to může říct jen člověk,kterej ty předpisy nedodržuje a sbírá body,takže jestli takovýmu člověku vemou papíry,ani mi ho není líto.

Opět na kdyby se nehraje ten Zetor mu nevadí protože ho vidí a zastaví včas za celou dobu na tom videu nenajel nikam kde by nebyl výhled.

Jo a kdyby nevlezl tvůj otec na tvou matku tak tady nepíšeš lol je to stejný jako ten zetor z pole

No na mě si rodiče dali aspoň záležet,ale jak tak podle tvých příspěvků koukám,ty si byl asi pěkná rychlovka lol

Každopádně budeš mít spoustu času o tom přemýšlet,až budeš chodit pěšky.A jak jsem tak četl,při tvým bodovým skóre to bude co nevidět :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murder,TomasB-to myslíte vážně?On jede po okresce 250 a je to v pořádku jen proto,že to umí a že na videu je vidět,že to auto má v ruce?To snad není možný.Takovejch frajírků už jsem viděl,myslej si,že jsou nesmrtelný a pak stačí jeden Zetor,co vyjíždí z pole a neštěstí je na světě.Zabije sebe a v normálním provozu veme určitě někoho sebou.A názor,že někdo někomu závidí BMW,protože s ním může lítat v normálním provozu 250,mi přijde trochu zcestnej.A nejvíc mě dostalo,jak se tady nadává na "ňoumu",kterej vymejšlel zákony-to může říct jen člověk,kterej ty předpisy nedodržuje a sbírá body,takže jestli takovýmu člověku vemou papíry,ani mi ho není líto.

Opět na kdyby se nehraje ten Zetor mu nevadí protože ho vidí a zastaví včas za celou dobu na tom videu nenajel nikam kde by nebyl výhled.

Jo a kdyby nevlezl tvůj otec na tvou matku tak tady nepíšeš lol je to stejný jako ten zetor z pole

No na mě si rodiče dali aspoň záležet,ale jak tak podle tvých příspěvků koukám,ty si byl asi pěkná rychlovka lol

Vážený jirko3 já jsem tě někde v tom příspěvku urážel? Zamysli se nad sebou a neurážej, děkuji. Teď mě tak napadlo, nejsi náhodou z těch řidičů co když je někdo dojede tak začnou závodit, nebo různě blokovat silnici, aby nebyli náhodou předjeti? Hraj si dál na kdyby... Nic jiného asi dle tvých příspěvků nezvládneš. Tak co jak se ti to líbí, taky umím rejpat je to 1:1 a necháme to na remíze jo? NA ROZDÍL OD TEBE JSEM SE NEDOTÝKAL TVÉ INTELIGENCE, ALE PSAL JSEM, ŽE KDYBY TVŮJ TÁTA S MÁMOU NECHTĚLI, TAK TADY NEJSI, JE TO STEJNÉ, JAKO KDYBY TAM VJEL ZETOR.

Já ti ten řidičák přeji a nezávidím a ať ti co nejdéle zůstane, což se za tohoto systému bohužel nestane, dřív nebo později, pokud zůstane systém nezměněn o něj přijde každý, nezaparkuješ přesně jak máš, nedodržíš rychlost byť jen o 1 km, nezastavíš na přechodu protože sis myslel, že nebude někdo přecházet, vypadne ti telefon z kapsy a ty ho zvedneš...... je toho strašně moc :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murder,TomasB-to myslíte vážně?On jede po okresce 250 a je to v pořádku jen proto,že to umí a že na videu je vidět,že to auto má v ruce?To snad není možný.Takovejch frajírků už jsem viděl,myslej si,že jsou nesmrtelný a pak stačí jeden Zetor,co vyjíždí z pole a neštěstí je na světě.Zabije sebe a v normálním provozu veme určitě někoho sebou.A názor,že někdo někomu závidí BMW,protože s ním může lítat v normálním provozu 250,mi přijde trochu zcestnej.A nejvíc mě dostalo,jak se tady nadává na "ňoumu",kterej vymejšlel zákony-to může říct jen člověk,kterej ty předpisy nedodržuje a sbírá body,takže jestli takovýmu člověku vemou papíry,ani mi ho není líto.

Opět na kdyby se nehraje ten Zetor mu nevadí protože ho vidí a zastaví včas za celou dobu na tom videu nenajel nikam kde by nebyl výhled.

Jo a kdyby nevlezl tvůj otec na tvou matku tak tady nepíšeš lol je to stejný jako ten zetor z pole

No na mě si rodiče dali aspoň záležet,ale jak tak podle tvých příspěvků koukám,ty si byl asi pěkná rychlovka lol

Každopádně budeš mít spoustu času o tom přemýšlet,až budeš chodit pěšky.A jak jsem tak četl,při tvým bodovým skóre to bude co nevidět :p

Proc se ho snazis urazet ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murder : Ve spouste veci s Tebou souhlasim. I kdyz nekdy co je moc to je prilis ;)

Jo chvílemi je ta jízda až moc extrémní já osobně jsem zprava odstavným ještě nepředjížděl, ale opět zpět k videu už jsem párkrát zprava předjel "řidiče Berlinga" který jede v levým jen proto, že v pravým to moc hopsá nebo se snaží vychovávat.

Díkes za podporu, píšu to schválně až moc extrémně.

Prostě ,jak jsem dostal poslední body začal jsem víc přemýšlet nad trestáním za "co kdyby" a je to absolutně stupidní. Můj názor je, že předpisy by mohli fungovat jako doporučené a až v případě, že opravdu něco provedu tak následuje neskutečně tvrdý trest, při určení viny by se vycházelo z těch doporučených pravidel. Věřím že pomyšlení na to, že si dám panáka způsobím nehodu a půjdu na hodně dlouho do krimu je dostatečně odrazující si toho panáka dát. Ovšem když se člověk naučí jezdit rychle a bezpečně nic nezpůsobí, proč za to má být trestanej? Budu sportovec a budu rychle běhat po chodníku, budou mě trestat za to "co kdyby někoho porazil?" Asi to je stupidita ne?

A výkřiky "zastřelit nad kanálem běžce dementního" to se ve mě vaří krev a ten křičící mi připadá hodně nebezpečný, protože nezvládá své emoce.

HOWG

Editováno: , autor: murder
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak todle je jedna z veci kdy nesouhlasim. Alkohol bych osobne trestal jak jen priste to jde. Co se tyce rychlosti tak tam bych byl pro. Vicemene tak to funguje v Nemecku na dalnicich kde je "neomezena" rychlost.

Ne proboha, jsem zásadně proti alkoholu jen jsem to myslel tak, že pokud bude možnost zaplatit pokutu a úplatek tak to bude na hovno, ale když bude vědět že dostane pořádnej flastr tak věřím že alkohol zmizí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murder,TomasB-to myslíte vážně?On jede po okresce 250 a je to v pořádku jen proto,že to umí a že na videu je vidět,že to auto má v ruce?To snad není možný.Takovejch frajírků už jsem viděl,myslej si,že jsou nesmrtelný a pak stačí jeden Zetor,co vyjíždí z pole a neštěstí je na světě.Zabije sebe a v normálním provozu veme určitě někoho sebou.A názor,že někdo někomu závidí BMW,protože s ním může lítat v normálním provozu 250,mi přijde trochu zcestnej.A nejvíc mě dostalo,jak se tady nadává na "ňoumu",kterej vymejšlel zákony-to může říct jen člověk,kterej ty předpisy nedodržuje a sbírá body,takže jestli takovýmu člověku vemou papíry,ani mi ho není líto.

Opět na kdyby se nehraje ten Zetor mu nevadí protože ho vidí a zastaví včas za celou dobu na tom videu nenajel nikam kde by nebyl výhled.

Jo a kdyby nevlezl tvůj otec na tvou matku tak tady nepíšeš lol je to stejný jako ten zetor z pole

No na mě si rodiče dali aspoň záležet,ale jak tak podle tvých příspěvků koukám,ty si byl asi pěkná rychlovka lol

Každopádně budeš mít spoustu času o tom přemýšlet,až budeš chodit pěšky.A jak jsem tak četl,při tvým bodovým skóre to bude co nevidět :p

Proc se ho snazis urazet ?

Z čeho usuzuješ,že se ho snažím urážet,to bych tam nedával toho smajlíka.Byla to jen "rádobyvtipná" reakce na jeho předešlý příspěvek a vůbec to nebylo mířený jako urážka,opravdu nemám zapotřebí někoho urážet,to není můj styl.Vždyť jsme na diskuzním fóru,kde každej může říct svůj názor,no a tady se s Murderem v názoru na věc rozcházíme,toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murder,TomasB-to myslíte vážně?On jede po okresce 250 a je to v pořádku jen proto,že to umí a že na videu je vidět,že to auto má v ruce?To snad není možný.Takovejch frajírků už jsem viděl,myslej si,že jsou nesmrtelný a pak stačí jeden Zetor,co vyjíždí z pole a neštěstí je na světě.Zabije sebe a v normálním provozu veme určitě někoho sebou.A názor,že někdo někomu závidí BMW,protože s ním může lítat v normálním provozu 250,mi přijde trochu zcestnej.A nejvíc mě dostalo,jak se tady nadává na "ňoumu",kterej vymejšlel zákony-to může říct jen člověk,kterej ty předpisy nedodržuje a sbírá body,takže jestli takovýmu člověku vemou papíry,ani mi ho není líto.

Opět na kdyby se nehraje ten Zetor mu nevadí protože ho vidí a zastaví včas za celou dobu na tom videu nenajel nikam kde by nebyl výhled.

Jo a kdyby nevlezl tvůj otec na tvou matku tak tady nepíšeš lol je to stejný jako ten zetor z pole

No na mě si rodiče dali aspoň záležet,ale jak tak podle tvých příspěvků koukám,ty si byl asi pěkná rychlovka lol

Vážený jirko3 já jsem tě někde v tom příspěvku urážel? Zamysli se nad sebou a neurážej, děkuji. Teď mě tak napadlo, nejsi náhodou z těch řidičů co když je někdo dojede tak začnou závodit, nebo různě blokovat silnici, aby nebyli náhodou předjeti? Hraj si dál na kdyby... Nic jiného asi dle tvých příspěvků nezvládneš. Tak co jak se ti to líbí, taky umím rejpat je to 1:1 a necháme to na remíze jo? NA ROZDÍL OD TEBE JSEM SE NEDOTÝKAL TVÉ INTELIGENCE, ALE PSAL JSEM, ŽE KDYBY TVŮJ TÁTA S MÁMOU NECHTĚLI, TAK TADY NEJSI, JE TO STEJNÉ, JAKO KDYBY TAM VJEL ZETOR.

Já ti ten řidičák přeji a nezávidím a ať ti co nejdéle zůstane, což se za tohoto systému bohužel nestane, dřív nebo později, pokud zůstane systém nezměněn o něj přijde každý, nezaparkuješ přesně jak máš, nedodržíš rychlost byť jen o 1 km, nezastavíš na přechodu protože sis myslel, že nebude někdo přecházet, vypadne ti telefon z kapsy a ty ho zvedneš...... je toho strašně moc :aggressive:

Hele tím příspěvkem jsem tě rozhodně urazit nechtěl,takže buď jsi to špatně pochopil a nebo to píšu až moc "extrémně". ;)

Jinak na toho vola s bramborákem názor nezměním,tu štreku kterou jede znám docela dobře a vím,že ty plný čáry tam nejsou pro srandu.Prostě mi tahle jízda přijde až moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak ony jsou vlastne plny cary, dvojity plny cary a podobny veci na silnici uplne na hovno :feve:

jo, to zcela jistě, tím se vůbec neřídím. Snad vidím, jestli je možnost předjet nebo není. A čára není zeď ani nějaká spása. A můžu tě ujistit, že mnohde jsou ty plný čáry naprosto nesmyslně a jinde zase nejsou, ačkoliv by měly. Trošku to chce myslet za tím volantem, nejen tupě podle předpisů.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murder : Ve spouste veci s Tebou souhlasim. I kdyz nekdy co je moc to je prilis ;)

Jo chvílemi je ta jízda až moc extrémní já osobně jsem zprava odstavným ještě nepředjížděl, ale opět zpět k videu už jsem párkrát zprava předjel "řidiče Berlinga" který jede v levým jen proto, že v pravým to moc hopsá nebo se snaží vychovávat.

Díkes za podporu, píšu to schválně až moc extrémně.

Prostě ,jak jsem dostal poslední body začal jsem víc přemýšlet nad trestáním za "co kdyby" a je to absolutně stupidní. Můj názor je, že předpisy by mohli fungovat jako doporučené a až v případě, že opravdu něco provedu tak následuje neskutečně tvrdý trest, při určení viny by se vycházelo z těch doporučených pravidel. Věřím že pomyšlení na to, že si dám panáka způsobím nehodu a půjdu na hodně dlouho do krimu je dostatečně odrazující si toho panáka dát. Ovšem když se člověk naučí jezdit rychle a bezpečně nic nezpůsobí, proč za to má být trestanej? Budu sportovec a budu rychle běhat po chodníku, budou mě trestat za to "co kdyby někoho porazil?" Asi to je stupidita ne?

A výkřiky "zastřelit nad kanálem běžce dementního" to se ve mě vaří krev a ten křičící mi připadá hodně nebezpečný, protože nezvládá své emoce.

HOWG

no stěmi hodně přísnými tresty bych byl zase opatrnější. Zas to nemůže bejt tvrdší jak za úkladnou vraždu ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Murder : Ve spouste veci s Tebou souhlasim. I kdyz nekdy co je moc to je prilis ;)

Jo chvílemi je ta jízda až moc extrémní já osobně jsem zprava odstavným ještě nepředjížděl, ale opět zpět k videu už jsem párkrát zprava předjel "řidiče Berlinga" který jede v levým jen proto, že v pravým to moc hopsá nebo se snaží vychovávat.

Díkes za podporu, píšu to schválně až moc extrémně.

Prostě ,jak jsem dostal poslední body začal jsem víc přemýšlet nad trestáním za "co kdyby" a je to absolutně stupidní. Můj názor je, že předpisy by mohli fungovat jako doporučené a až v případě, že opravdu něco provedu tak následuje neskutečně tvrdý trest, při určení viny by se vycházelo z těch doporučených pravidel. Věřím že pomyšlení na to, že si dám panáka způsobím nehodu a půjdu na hodně dlouho do krimu je dostatečně odrazující si toho panáka dát. Ovšem když se člověk naučí jezdit rychle a bezpečně nic nezpůsobí, proč za to má být trestanej? Budu sportovec a budu rychle běhat po chodníku, budou mě trestat za to "co kdyby někoho porazil?" Asi to je stupidita ne?

A výkřiky "zastřelit nad kanálem běžce dementního" to se ve mě vaří krev a ten křičící mi připadá hodně nebezpečný, protože nezvládá své emoce.

HOWG

no stěmi hodně přísnými tresty bych byl zase opatrnější. Zas to nemůže bejt tvrdší jak za úkladnou vraždu ;)lol

To ne, ale nastejno klidně za tím si stojím. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...