Přejít na obsah

Spínačka


danmark

Doporučené příspěvky

1.6 74kW r.v.98,klíč bez DO. Po nastartování se mi nevrátí klíč do základní (jedničkové) polohy. Zůstane někde "mezi". Tzn. že ani nezůstane v poloze kdy točí startér a ani se nevrátí kde má. To má za následek nefunkčnost blinkrů a světel. jinak auto normálka jede. Když to dám rukou do té jedničky (což je otázka zvyku a není to problém) je všechno OK. Asi bych to neřešil, ale s autem teď jezdí často přítelkyně a má s tím problém. Budu muset měnit spínačku, nebo jde někde něco přitáhnout. Nechtěl bych vymýšlet vymyšlené. Ale na fóru jsem nic podobného nenašel. Zkoušel jsem už spínačku promazat, ale v porovnání se služebním autem má klíč při pootočení do polohy "start" znatelně menší odpor. Poradíte :help::kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš vyměnit el.vložku spínací skřínky,ve škodovce přibližně okolo 1000kč.

Možná blbý dotaz, ale .... : A klíče i tak zůstanou původní, nebo budu muset pořizovat nový, případně sadu zámků?? To doufám ne?! :wacko:

Editováno: , autor: danmark
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...