Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

A už cesta zpět..... cesta celkem 1600 km.... byly jsme u holanských hranic.... můzu říct ...že takle v jednom tahu to je docela hukot... stím vlekem jsme jely tak okolo 100 km/hod... takže cestování .... celkově asi 18 hodin ... a to nepočítám hodinu spravování vleku ... na kterém nesvítila ani jedna žárovka... :aggressive::p

nakonec vše dobře dopadlo ... :)

post-368-1204452214_thumb.jpg

post-368-1204452569_thumb.jpg

post-368-1204452628_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe ten motor špinavej jak prase ;) ...prej on mě fotí kdyby jste ho slyšeli udělej pár fotek ať je co dát na forum ;)..mám ještě něco v telefonu tak to sem dyžtak dnes hodím a dokonce i video zkusím to hodit na youtube a pak sem dát odkaz ;) ... a kdyby jste viděli jak mě honil pořádně si to vyluxuj očisti to :smich: ... sem se totiž v pátek stal garnyho učněm ..okna už umím to jsem zvědavej jestli mě naučí ještě něco jiného :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe ten motor špinavej jak prase ;) ...prej on mě fotí kdyby jste ho slyšeli udělej pár fotek ať je co dát na forum ;)..mám ještě něco v telefonu tak to sem dyžtak dnes hodím a dokonce i video zkusím to hodit na youtube a pak sem dát odkaz ;) ... a kdyby jste viděli jak mě honil pořádně si to vyluxuj očisti to :smich: ... sem se totiž v pátek stal garnyho učněm ..okna už umím to jsem zvědavej jestli mě naučí ještě něco jiného :smich:

cha cha... ty humoristo .... videooo tak to chcípám ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cha cha... ty humoristo .... videooo tak to chcípám ...

od teď si na mě teď musíš dávat pozor budu si sebou vozit minikamerku tak bude nad tebou dohled ;) ... a to nevíte jak se soustředil, když na to okno dával to lepidlo, ale je šikovnej a kdyby jste viděli mě, když jsme ho tam dávali já se taky asi musel tvářit jak jsem se soustředil :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...