Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

takže tyč nejde vytahnout samotna vrchem. hmmm to je naprdel

chci ji vytahnout abych ji mohl uprostřet uřiznout, zkratit, svařit, dát zpět abych zachovak horní část s zářezem

když z vrchu odšrubuju ty dva šruby tak ji nevytahnu jo ? jde jen o tu tyč!

Takovej mistr jak ty musí vědět jak na to !

Editováno: , autor: pointfrost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

začínám být nasranej .. nevím proč se nikdo sere dotoho co tady v sekci opravy cituji či píšu na odpověd ... někdo chytrej mně napomíná že odpovídám na příspěvek víše.. bylo mi vysvětleno že mám citovat a zarovet odpovědět a zase čtu ,že je to zákázané tak to fakt nechápu o co tadu někomu je ..

tak zaprvé zda tu chce někdo něco poučovat tak at napíše jak přesně jak to má být ..

trochu to vypadá ,že tuje každý moderátor a trochu se snaží druhé akorát púoučovat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by jsme mohly zavést téma kdo má kolik procent varování! Joo holt dej blbci funkci...... ;) Jednou je to fórum, tak se tu musí vědět na co se odpovídá! Když už jsem u toho psaní, kolega koupil páčku tempomatu, montuješ je taky? Jen musí sehnat ještě kabeláž....asi...pokud nemáš možnost ji sehnat...?

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zaprvé zda tu chce někdo něco poučovat tak at napíše jak přesně jak to má být ..

Ved to je jednoduche. Ked odpovedas na posledny prispevok v teme, tak klikni na tlacitko post-8157-1227163518.jpg na konci temy a ziadnu citaciu nebudes v prispevku mat.

Ak odpovedas na "vzdialenejsi" prispevok (cize nie posledny), tak klikni na tlacitko post-8157-1227163591.jpg pri prispevku a odpovies na konkretny prispevok spolu s jeho citaciou.

Jedine, co sa nesmie citovat su obrazky, odkazy na ne z citacie vymaz.

A pre istotu tu davam bod c.4 z pravidiel fora, kde je to napisane strucne:

4. Při odpovídání na příspěvek používejte správně citaci - necitujte bezprostředně předešlý příspěvek. Rovněž není žádoucí citace příspěvku spolu s vloženými obrázky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale zacali ste vy :)

serte na to a proste nedelejte plakaty, maly citace posledniho prispevku uz ignoruju, ale kdyby to pravdilo nebylo napsany tak jak je tak z toho bude prave samy plakatovani jako driv...

zas to tak strasne nereste a kdyz garny cituje posledni a je to kratky tak na to serte :)

a se slovy dejte blbci funkci dete kuci nekam jo? :) dekuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tady správně u Garnyho v servisu a nebo u těch polobohů co si hrají na kde co??? Garny neřeš to piš jak ti to bude milé, alespoň vím na co odpovídáš a o čem je řeč. Mimochodem tady a u MartinaRS se aspoň něco dozvím. Tak že bych to napsal takto : moderátoři běžte do řiti ať se něco dozvím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved to je jednoduche. Ked odpovedas na posledny prispevok v teme, tak klikni na tlacitko post-8157-1227163518.jpg na konci temy a ziadnu citaciu nebudes v prispevku mat.

Ak odpovedas na "vzdialenejsi" prispevok (cize nie posledny), tak klikni na tlacitko post-8157-1227163591.jpg pri prispevku a odpovies na konkretny prispevok spolu s jeho citaciou.

tak přesně takle to dělám mačkám tlačítko odpověd .... protože chci odpovědět přesně tobě ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...