Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

Pokud si chcete zalyžovat a netrápí li Vás až tak finance, tak mohu jen doporučit. Je to asi o 30% dražší než Rakousy, je dál, ale ten komfort lyžování a služeb je o 80% ještě výše. Pro mne poprvé neuvěřitelné. Angličtina a němčina jim jde, ale nesmíte být těchto dvou národností

http://www.courchevel.com/editorial.php?Rub=302

http://www.courchevel.com/plan-station.php...;alti=undefined

Osobně doporučuji Courchevel 1850 a 1550

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo Courchevel je supeer... celkově lyžování ve FR a Švýcarsku se nedá srovnat s ani Rakouskem ani Itálií. A Courchevel je mezi FR středisky opravdu třešničkou na dortu....

Jenom teda... anglina ani němčina... s náma se nechtěly bavit ani recepční ve více střediskách... nejdřív to na nás zkoušeli Fr a když viděli že nic tak nabídli alternativne Italštinu... no a nakonec povolili na tu anglinu. V tomhle jsou Fr hrozný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je jasný ,že francie je na lyže asi uplně nej.. ale mně to stačí skoro kdekoliv.. minule jsem byl v itálii ted v rakousku ..to rakousko určitě lepší o 50 procent.. hlavně byl jsem tam za 4,5 svižné jízdy.. lol ubytování super u jedné pani co má penzion .. no a nejvíc asi stojí permice.. protože si jí kupuješ na jeden den a to je to nejhorší.. ale jinak super.. doporučuji... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne jezdim do Fr uz asi 12 let, za tyden zasejc. Stredisek sme vyzkouseli plno, je to tam vicemene jedno, kazdy z vetsich je rozsahlejsi nez vsechny nase dohromady :) A hodit lyze z okna do snehu, skocit na ne a svistet na sjezdovku a z ni si taky primo k hotelu nebo chaletu dojet, nema chybu. Osobne mam asi nejradsi Tignes, Les Arcs a Les Menuires, letos podruhy do La Plagne. Neda se nic jinyho nez doporucit. Anglictina uz opravdu takovy 3-4 roky neni problem, driv to bylo tezsi. Nemcinu jsem nikdy ve Francii nezkousel, na to mam Francouzaky moc rad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Garny, mam prasknutu nadrzku na ostrekovace vo fabii. Auto som zdvihol na hever, odmontoval podblatnik, ale neviem, ako mam nadrzku odtial dostat. Niekde som cital, ze treba dat dole aj naraznik. Nadrzka je prasknuta okolo horneho drziaka, cim by som to mohol zalepit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne jezdim do Fr uz asi 12 let, za tyden zasejc. Stredisek sme vyzkouseli plno, je to tam vicemene jedno, kazdy z vetsich je rozsahlejsi nez vsechny nase dohromady :) A hodit lyze z okna do snehu, skocit na ne a svistet na sjezdovku a z ni si taky primo k hotelu nebo chaletu dojet, nema chybu. Osobne mam asi nejradsi Tignes, Les Arcs a Les Menuires, letos podruhy do La Plagne. Neda se nic jinyho nez doporucit. Anglictina uz opravdu takovy 3-4 roky neni problem, driv to bylo tezsi. Nemcinu jsem nikdy ve Francii nezkousel, na to mam Francouzaky moc rad :)

Jo Tignes jsem taky byl super... ale kdo fakt chcete "zažít" a můžete investovat přeci jen víc, tak 3 údolí jsou opravdu z jiného světa... V Courchevelu se taky na sjezdovce dobře domluvíte rusky.... :) Užívejte a jezděte, za 20 let nebude sníh už ani v Alpách....

Zítra jedu :palec2: Zillertal a za měsíc Montana (Ch)... :kol-147:

Byl jsem před 14 dny v Jánskejch... fakt běs. 20min fronta kde mi pořád někdo funí za krk jak buzerant a na sjezdovce 30cm ledový poklop do kterýho nemůže vjet rolbou protože kdyby ten souvislý ledový poklop rozbil tak mu to lyžaři za jeden den shrnou všechno dolu... kol9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 udoli jsem byl Mottaret, Courchevel, Les Menuires, posledni se mi zdalo nej :)

Courchevel a treba Val D'Isere je cenove vejs a tak je tam rustina vic nez casta, brrr, jako by to nestacilo v Praze. Cechu ale ve Francii posledni roky vyrazne ubylo.

Jinak u nas uz nejezdim, teda na hory ano, ale ne lyzovat, na to nemam nervy, ani na to nejsem dost bohatej. To, co tady stoji ve vetsim stredisku permice na tyden, to mam ve Francii i s ubytovanim :) +samozrejme doprava a zradlo.

Garny: sorry za takovy OT :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Garny :) , tak uz je novej rok a uz te zase budu otravovat s dotazem :feve: , mozna i hloupim. Je ta par dnu co me na aute zacla zabirat spojka uplne nahore a to jako opravdu hodne nahore a zacla jit dosti zlehka. Octule ma nejto necelych 180tis a to poctivych a dost dalky. Vim ze to muze asi byt hodne veci ale zajimal by mel alespon tvuj nazor na to. Predem ti dekuji Ilja ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Garny :) , tak uz je novej rok a uz te zase budu otravovat s dotazem :feve: , mozna i hloupim. Je ta par dnu co me na aute zacla zabirat spojka uplne nahore a to jako opravdu hodne nahore a zacla jit dosti zlehka. Octule ma nejto necelych 180tis a to poctivych a dost dalky. Vim ze to muze asi byt hodne veci ale zajimal by mel alespon tvuj nazor na to. Predem ti dekuji Ilja ;)

ahoj .. no vypadá to ,že budeš asi brzo dělat spojku... tohle nezvěstí nic dobrého.... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Garny, mam prasknutu nadrzku na ostrekovace vo fabii. Auto som zdvihol na hever, odmontoval podblatnik, ale neviem, ako mam nadrzku odtial dostat. Niekde som cital, ze treba dat dole aj naraznik. Nadrzka je prasknuta okolo horneho drziaka, cim by som to mohol zalepit?

Please, help me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...