Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

dnes dopo jsem zajel ke Garnymu svítila mi kontrolka motoru píchlo se to na VAG a ono to čidlo chladící kapaliny...Peťa se juknul do skladu a měl ho tak mi ho hned vyměnil ;) ... veliká pochvala

zároveň jsem hned okoukl Pticovo Supa - pěkné vozidlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes dopo jsem zajel ke Garnymu svítila mi kontrolka motoru píchlo se to na VAG a ono to čidlo chladící kapaliny...Peťa se juknul do skladu a měl ho tak mi ho hned vyměnil ;) ... veliká pochvala

zároveň jsem hned okoukl Pticovo Supa - pěkné vozidlo

jo jo když to jde .... tak je to pohoda...

supík je good .. už mám nějaké foto... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu z jiného soudku.... servis opel omega... 2.5 V6 ... auto na svojí dobu dost dobré .. ale bohužel dnes .... :feve: už jsem z něho šedivej ...nejhorší je ,že závada na závadu... a na co šáhnete tak se vám rozpadne v ruce... jo tak trochu to vypadá když se na auto sere ... ;)

No docela koráb ....ve vnitř... :p dělám to více méně se známosti ... jinak bych to asi nedělal.. :)

Fakt co nemám rád je pomlouvat kolegy opraváře... nedělá se to .. ale člověk co to mněl předemnou .. ... nemám slov... :aggressive:

post-368-1202252777_thumb.jpg

post-368-1202252940_thumb.jpg

post-368-1202252970_thumb.jpg

post-368-1202253048_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau Garny,

s Corsičem jsem byl na diagnostice a vyjel špatnej AGR-ventil no a novej jsem sehnal přes kámoše za hodně dobrou cenu,tak jsem to u nich nechal i vyměnit a nakonec byly i brzdy v háji.Kdybych měl víc času,tak počkám a svěřil bych to tobě,ale v sobotu odjíždím a potřeboval jsem to mít v cajku.No ale určitě to nebyla poslední porucha,takže se určo zase ozvu.

Díky,Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau Garny,

s Corsičem jsem byl na diagnostice a vyjel špatnej AGR-ventil no a novej jsem sehnal přes kámoše za hodně dobrou cenu,tak jsem to u nich nechal i vyměnit a nakonec byly i brzdy v háji.Kdybych měl víc času,tak počkám a svěřil bych to tobě,ale v sobotu odjíždím a potřeboval jsem to mít v cajku.No ale určitě to nebyla poslední porucha,takže se určo zase ozvu.

Díky,Jirka

jo já si dělal srandu ... :) stejně toho mám tet moc... jak jsem psal.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

garny vali.. :kol-99:

Bohužel ten obrázek nejde otevřít.. ale zda se jedná o tu horní což je víko do sání tak to je potřeba vymněnit .. jinak to špatně funguje.. tohle je třeba koupit nové .. dost známá závada... taky nechápu proč to udělaly tak tenké ..každému to praská...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...