Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

ahoj,rad bych radu,budu kupovat kotouce,desticky a loziska na predni kola OI,urcite mas zkusenosti amuzes mi rict na jak dlouho je vymena techto dilu

jen tak nejak + - abych mel predstavu

diky moc

Ahoj .. kotouče a destičky jsou docela hned ale ty ložiska jsou už horší.... no nevím zda to budeš dělat sám atd.. já to mám na hodku dvě stranu..cca záleží jak to jde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,rad bych radu,budu kupovat kotouce,desticky a loziska na predni kola OI,urcite mas zkusenosti amuzes mi rict na jak dlouho je vymena techto dilu

jen tak nejak + - abych mel predstavu

diky moc

pokud mohu tak určo nešetři na kvalitě.....!!!

zrovna ted jsem pro někoho kupoval přední ložiska na Oktavii a SKF ložiska včetně matek prostě sada při výměně .....stojí dva kousky velkoobchodně 2300kč FAG jde koupit kus o 400kč levněji......2ks cca 1500-1600kč

destičky a kotouče zvol také značkové a né nějaké blbé.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mohu tak určo nešetři na kvalitě.....!!!

zrovna ted jsem pro někoho kupoval přední ložiska na Oktavii a SKF ložiska včetně matek prostě sada při výměně .....stojí dva kousky velkoobchodně 2300kč FAG jde koupit kus o 400kč levněji......2ks cca 1500-1600kč

destičky a kotouče zvol také značkové a né nějaké blbé.....

vsechno bude od clena s nickem sebo

- loziska FAG /cele sady/

- kotouce zimmerman

- desticky ferodo premier

snad to bude v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsechno bude od clena s nickem sebo

- loziska FAG /cele sady/

- kotouce zimmerman

- desticky ferodo premier

snad to bude v pohode

Jo jo Fag nebo SKF to je origo... a kvalita zaručena...

Zimmerman mám i já a mohu jen doporučit... ferodo taky ,zatím žadnej problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo Fag nebo SKF to je origo... a kvalita zaručena...

Zimmerman mám i já a mohu jen doporučit... ferodo taky ,zatím žadnej problém...

diky za kladne hodnoceni vyberu ;)

koukam na tvuj podpis a vydim montaz CONSTRUKTu muzes +- povedet na kolik by to na OI vyslo?jen zbezne info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší problém při montáži constructu jsem měl s vytvořením vhodného otvoru pro zámek :) jinak 4 šrouby a hotovo.

Se mi líbí jak je každej se vším hotovej ... :) doufám ,že mi někdo bude volat ,že to někde četl a bude mi povídal ,že to jsou jen 4 šrouby a hotovo...

Je třeba fakt ,že některá auta se dělají lépe a některá hůře ale introš se rozebírá vždy... některé se vrtají do kastle atd... záleží na typu uzamknutí ,autě ,motorizaci ,systému řazení atd..... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi líbí jak je každej se vším hotovej ... :) doufám ,že mi někdo bude volat ,že to někde četl a bude mi povídal ,že to jsou jen 4 šrouby a hotovo...

Je třeba fakt ,že některá auta se dělají lépe a některá hůře ale introš se rozebírá vždy... některé se vrtají do kastle atd... záleží na typu uzamknutí ,autě ,motorizaci ,systému řazení atd..... ;)

Ano je to individuální - s jiným vozem než moje Octávka nemám zkušenost. V mém případě byla instalace takto jednoduchá = 4 šrouby a vykroužit otvor do plastu. V ostatních vozech to může a pravděpodobně bude složitější. Ještě nevím jednu věc - zda pojišťovna uzná, že je construct nainstalovanej doma = není papír o tom, že je nainstalován odborníkem (jak kdy že :) ) ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je to individuální - s jiným vozem než moje Octávka nemám zkušenost. V mém případě byla instalace takto jednoduchá = 4 šrouby a vykroužit otvor do plastu. V ostatních vozech to může a pravděpodobně bude složitější. Ještě nevím jednu věc - zda pojišťovna uzná, že je construct nainstalovanej doma = není papír o tom, že je nainstalován odborníkem (jak kdy že :) ) ??

No to záleží na pojištovně a na tom kdo to bude uzavírat... mně třeba se na to jen ptal máte nemáte zamykání .. ale vím ,že hodn ě to chtěj vidět jak na autě tak i papír o montáži... oni pojistovny dost zpřísnily a kdyby šly do důsledku tak by mohly na tom stavět... totiš construkt má takový papírek o montáži a ze zadu jsou pravidelné roční prohlídky o kontrole.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zase trochu jinak... jedna moc pěkná fabia s fabia clubu na new podvozek.... Jinak pan TAU alias fííla.... :p

Nová sadička pekně v kufru.. ještě se dávaly kotouče brembo MAX a destičky Ferodo DS .... podvozeček HP sport

Jo když jsem otevřel kapapotu ..tak jsem byl mile překvapen ... fakt bomba :palec2: kluci od pana tau si vyhrály... chvála...

Nadkolí:::: jsem už dlouho neviděl... jen škoda počasí .. bláto nebrat....

Sedačka fakt závodní ... jsem se do ní nemohl dostat a zní taky maso.... ale svezení pěkné a volantík se pěkně držel...

post-368-1206059633_thumb.jpg

post-368-1206059754_thumb.jpg

post-368-1206059831_thumb.jpg

post-368-1206059918_thumb.jpg

post-368-1206059987_thumb.jpg

post-368-1206060050_thumb.jpg

post-368-1206060105_thumb.jpg

post-368-1206060146_thumb.jpg

post-368-1206060199_thumb.jpg

post-368-1206060238_thumb.jpg

post-368-1206060276_thumb.jpg

post-368-1206060325_thumb.jpg

post-368-1206060363_thumb.jpg

post-368-1206060405_thumb.jpg

post-368-1206060447_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...