Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

ja byl do saabu vzdycky vedle, kdysi jsem si chtel koupit 9000 CSE

ted uz to neni vono, facelift 9-5 je strasnej jediny co docela muzu je 9-3 combi aero, ale ty motory uz nejsou to co bejvalo ... ach jo

jediny saabovsky jsou 2,0 a 2,3 pak prisel 3,0 s asymetrickym preplnovanim coz uz byl prekopanej opel a pak nasleedovaly ty diesely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ta fabka je docela pěkná 4okna atd.....

saab mne docela dostal když tam dává opel motory.....nedavno jsem to zjistil když jsem koukal na nějaké kousky od saabu....

Jo fabka moc pěkná... 2003 najeto 30 000 km ... dostalo to na spodek... ale pohoda... hlavně se skoro vše dávalo nové ..... a výbava no skoro maxi, 4 okna 4 air,výhřev clima ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně osobně se ten saab 93 moc nelíbí... introš jak s 80 let... a celkově divné... pak mně sralo že nejdou vypnout vůbec světla mimo klíčku... jinak dodně dílů GM (opel) ... podvozek brzdy ..no hodně... jinak motor docela good.. jelo to pěkně ..velké turbo s lopatkama ...velký intercooler a 2.2 16v docela šlape.. když jsem sním jel poprvé byl jsem docela překvapenej jak letí ručička rychlosti nahoru... ale po chvíly jsem zjistil ,že je to optickej klam... kurvy skandinávský maj dost zajímavej rychloměr .. asi tak od nuly do 2/3 tachometru jsou číslice hodně velká a daleko od sebe... asi tak 0-140 km.. ale pak je to menší až po blechy takže ručička letí nahoru rychle ale pak už se jí moc nechce.. dost zajímavé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...když jsem sním jel poprvé byl jsem docela překvapenej jak letí ručička rychlosti nahoru... ale po chvíly jsem zjistil ,že je to optickej klam... kurvy skandinávský maj dost zajímavej rychloměr .. asi tak od nuly do 2/3 tachometru jsou číslice hodně velká a daleko od sebe... asi tak 0-140 km.. ale pak je to menší až po blechy takže ručička letí nahoru rychle ale pak už se jí moc nechce.. dost zajímavé...

To je kvůli bezpečnosti, aby jsi měl podvědomě pocit, že jedeš rychle ;) Funguje to, co? :D

Jako úplně nej bych rád třeba 900ku typ, to je klasika ještě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je kvůli bezpečnosti, aby jsi měl podvědomě pocit, že jedeš rychle ;) Funguje to, co? :D

Jako úplně nej bych rád třeba 900ku typ, to je klasika ještě :)

ja mel pred cca 3-4 rokama saaba 99, 1,7/59kW.. rv. 1970 Bohuzel pro nedostatek casu a mista sel k znamemu klempirovi na renovaci, ze si z nej udela auti... jsem zvedav co z toho udela :) jinak na tu dobu kotouce vzadu, pododli a mista uvnitr jak prase.... mel sem to auto mooc rad :)) a navic to probliknuti saabistu, kdyz se potkaji... :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@garny - posledni model 900 vyjel 1993 jako facelift byl prejmenovanej na 9-3 a vyrabel se tak do 2002 (nevim presne)

ten 9-3 co tu mas fotku (cos mel na dilne) je presne ta 9-3 co je pouze facelift 900 (tzn palubka je opravdu stara 14 let :-)) az potom byla nova 9-3 oznacovana bud jako Sport sedan nebo Sport combi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...