Přejít na obsah

Garny servis vše okolo


garny

Doporučené příspěvky

koukám, že silenbloky na rameni KO ;)

ne není K.O. ... se ti jen zdá... když bylo rameno svěšeno uplně dolů....

:help: to to se omlouvám a beru zpět, ta guma se mi jevila jako vydrbaná

teda podvozek nevypadá vůbec marně :palec2:

a už vim, proč je ta stropnice z jinech fotek tak umazaná, je to super podložka na lehání ;)

Jo jo stropnice je super... koukám jak si všímavej kluk ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám, že silenbloky na rameni KO ;)

ne není K.O. ... se ti jen zdá... když bylo rameno svěšeno uplně dolů....

:help: to to se omlouvám a beru zpět, ta guma se mi jevila jako vydrbaná

teda podvozek nevypadá vůbec marně :palec2:

a už vim, proč je ta stropnice z jinech fotek tak umazaná, je to super podložka na lehání ;)

Jo jo stropnice je super... koukám jak si všímavej kluk ... :palec2:

:kol-16: to víš, nemoc z povolání ;) (neboj, poliš ani něco podobnýho nejsem :) )

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předělávka H4 na Xenon.... Xenon new plus blikače... at to má šmrnc.... že ... ;):)

H4 za xenon.........?????ale ale :-)))))))))))))))))))))))))))) záhadná je fotka s H4 na autě..........

podle fotek auto již xenony mělo.....a dokonce jsem ho již před dost dlouhou dobou potkal............

takže spíš xenon za xenon............................

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předělávka H4 na Xenon.... Xenon new plus blikače... at to má šmrnc.... že ... ;):)

H4 za xenon.........?????ale ale :-)))))))))))))))))))))))))))) záhadná je fotka s H4 na autě..........

podle fotek auto již xenony mělo.....a dokonce jsem ho již před dost dlouhou dobou potkal............

takže spíš xenon za xenon............................

Jak mali kluci ! :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předělávka H4 na Xenon.... Xenon new plus blikače... at to má šmrnc.... že ... ;):)

H4 za xenon.........?????ale ale :-)))))))))))))))))))))))))))) záhadná je fotka s H4 na autě..........

podle fotek auto již xenony mělo.....a dokonce jsem ho již před dost dlouhou dobou potkal............

takže spíš xenon za xenon............................

Jak mali kluci ! :feve:

SOUHLAS.......!!!!!! :-)))))))))))))))))))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předělávka H4 na Xenon.... Xenon new plus blikače... at to má šmrnc.... že ... ;):)

H4 za xenon.........?????ale ale :-)))))))))))))))))))))))))))) záhadná je fotka s H4 na autě..........

podle fotek auto již xenony mělo.....a dokonce jsem ho již před dost dlouhou dobou potkal............

takže spíš xenon za xenon............................

Jak mali kluci ! :feve:

SOUHLAS.......!!!!!! :-)))))))))))))))))))))))))))

kdybych vas kuci neznal, rekl bych, ze to je nelitostny konkurencni boj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předělávka H4 na Xenon.... Xenon new plus blikače... at to má šmrnc.... že ... ;):)

H4 za xenon.........?????ale ale :-)))))))))))))))))))))))))))) záhadná je fotka s H4 na autě..........

podle fotek auto již xenony mělo.....a dokonce jsem ho již před dost dlouhou dobou potkal............

takže spíš xenon za xenon............................

Jak mali kluci ! :feve:

SOUHLAS.......!!!!!! :-)))))))))))))))))))))))))))

kdybych vas kuci neznal, rekl bych, ze to je nelitostny konkurencni boj :)

No at si to každý přebere.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předělávka H4 na Xenon.... Xenon new plus blikače... at to má šmrnc.... že ... ;):)

H4 za xenon.........?????ale ale :-)))))))))))))))))))))))))))) záhadná je fotka s H4 na autě..........

podle fotek auto již xenony mělo.....a dokonce jsem ho již před dost dlouhou dobou potkal............

takže spíš xenon za xenon............................

CHA chaaaaaaaaaa trochu finta... na potrefenou husu.... :p je pravda že auto xenony mnělo origo.. no ele pak.. zase ne a zase ano... a myslím ,že jsi ho nepotkal.. no možná .. ale spíš ne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem taky zainvestoval to technologiíííí lol ... nákup diagnostiky VAG 704 už byla nevyhnutelná ,po konzultaci s martinem RS jsem se rozhodnul pro draší variantu ale zase ze zárukou a porporou a hlavně ověřenou ,samo program pro kodování jsem vzal taky... bez toho to prostě nejde... :palec2:

post-368-1196452151_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě jsem koupil pro svojí potřebu jednu šikovnou věc..... už dlouho mně štvalo ,že jsem internetem omezen jen na jednu místnost ... když jsem byl v práci ....což je o patro níže... :p a potřeboval jsem internet musel jsem k počítači nahoru do patra.... asi nemusím vysvětlovat co znamená pořád lítat nahoru - dolu ...

Tak jsem to vyřešil domácí WIFI router boxem... fakt libová věc .. hodím bookem po celém domě ,dolů do kanclu a chodí to super i na ulici ... takže doporučuji :palec2: a může se na to napíchnou až 8 počítačů.... bud wifi nebo kabelem ......... :)

post-368-1196452536_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...