Přejít na obsah

lak pri kluckach...


Dodo11

Doporučené příspěvky

Hello..

Len tak na okraj.. pri kluckach na otvaranie dveri mam totalne doskrabany lak, ako keby som ho pri kazdom otvoreni skriabal nechtami. pritom auto pouzivam prevazne sam a nemam nejake ostre nechty.. proste normalny chlap..ziadna zena s dlhymi, mozno umelymi nechtemi.. pripada mi to ako keby okolo tych kluciek a pod nimi nebol nejaky kvalitny lak..vyzera to hrozne a keby som to chcel predat, tak to nikto nekupy, lebo si bude mysliet, ze to ma ovela viac najazdene, a je to "zhumplovane" proste pri pripadnom predaji je to problem... ma to este niekto. alebo len ja som chytil vadny kus... predtym, som mal feldu a nic podobne na nej nebolo a tiez boli klucku v laku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hello..

Len tak na okraj.. pri kluckach na otvaranie dveri mam totalne doskrabany lak, ako keby som ho pri kazdom otvoreni skriabal nechtami. pritom auto pouzivam prevazne sam a nemam nejake ostre nechty.. proste normalny chlap..ziadna zena s dlhymi, mozno umelymi nechtemi.. pripada mi to ako keby okolo tych kluciek a pod nimi nebol nejaky kvalitny lak..vyzera to hrozne a keby som to chcel predat, tak to nikto nekupy, lebo si bude mysliet, ze to ma ovela viac najazdene, a je to "zhumplovane" proste pri pripadnom predaji je to problem... ma to este niekto. alebo len ja som chytil vadny kus... predtym, som mal feldu a nic podobne na nej nebolo a tiez boli klucku v laku...

Uz se to tu nekolikrat resilo: napr tady:

Link

Je to problem hodne uzivatelu. Kolikrat si ani neuvedomis ze jsi skrabl o lak nehtem. Jestli mas velkou pracku tak jak ja tak to mas jak o tygra....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Felicii se ti to stát nemohlo z toho důvodu, že měla jinej systém klik. Zkus to rozleštit Tempem, jak ti Dodo11 radil odkazem. Když to nezaberu, mužeš si třeba koupit plastové krytky klik a dveří pod klikou. Ale je pravda, že kolem klik je poškrábanejch hodně Kokt i Fábek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Felicii se ti to stát nemohlo z toho důvodu, že měla jinej systém klik. Zkus to rozleštit Tempem, jak ti Dodo11 radil odkazem. Když to nezaberu, mužeš si třeba koupit plastové krytky klik a dveří pod klikou. Ale je pravda, že kolem klik je poškrábanejch hodně Kokt i Fábek.

jj, Tempo prý dělá trochu problémy na tmavých barvách (nevím, ale někde jsem to tu četl?), ale já už to dělal 2 x Tempem (šedá Stone metalíza) a naprostá spokojenost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Felicii se ti to stát nemohlo z toho důvodu, že měla jinej systém klik. Zkus to rozleštit Tempem, jak ti Dodo11 radil odkazem. Když to nezaberu, mužeš si třeba koupit plastové krytky klik a dveří pod klikou. Ale je pravda, že kolem klik je poškrábanejch hodně Kokt i Fábek.

jj, Tempo prý dělá trochu problémy na tmavých barvách (nevím, ale někde jsem to tu četl?), ale já už to dělal 2 x Tempem (šedá Stone metalíza) a naprostá spokojenost ;)

tempo je na to super, akorát na té mé červené se musí od klik pokračovat kolem celého auta, jinak mi pak svítí ten kus pod klikou a zbytek je zašlej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...