Přejít na obsah

Chodíte na houby?


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

tak jsem se dneska vydal směrem jak JaKr a 2 koše suchohřibů. Byl jsem asi 5km od toho Barchova. Za Zvíkovem.

tak jsi našel přesně ta místa, Zvíkov :palec2: a ani jsi se neztratil :)

jo, jenže bych uvítal kozáky a křemenáče, či praváky. A ono nic.

naši byli dneska u Trutnova v lese a přinesli dva koše, to loupání, čistění a krájení mě z hub zase na rok vyléčilo lol

Ale smaženice byla super, mňam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se dneska vydal směrem jak JaKr a 2 koše suchohřibů. Byl jsem asi 5km od toho Barchova. Za Zvíkovem.

tak jsi našel přesně ta místa, Zvíkov :palec2: a ani jsi se neztratil :)

jo, jenže bych uvítal kozáky a křemenáče, či praváky. A ono nic.

tak to musíš do listnáčů a ty jsou od Zvíkova hloub, jsou ze strany Barchova, kozáků habaděj, křemenáče nejsou, našli jsme jen dva (manželka našla) v nízkých břízkách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se dneska vydal směrem jak JaKr a 2 koše suchohřibů. Byl jsem asi 5km od toho Barchova. Za Zvíkovem.

tak jsi našel přesně ta místa, Zvíkov :palec2: a ani jsi se neztratil :)

jo, jenže bych uvítal kozáky a křemenáče, či praváky. A ono nic.

tak to musíš do listnáčů a ty jsou od Zvíkova hloub, jsou ze strany Barchova, kozáků habaděj, křemenáče nejsou, našli jsme jen dva (manželka našla) v nízkých břízkách

A když pojedu od Zvkova na ten Barchov, tak na levo nebo na pravo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když pojedu od Zvkova na ten Barchov, tak na levo nebo na pravo?

vpravo po lesní cestě, a z ní je to po levé straně u takové mýtinky

a hned když odbočím na tu lesní cestu, tak mám po levé ruce plůtek(ohrazený prostor)?

tak to jsi mě dostal, nevím, ale musíš se dostat na křižovatku pěti lesních cest (u pěticest), myslím, že je to druhá v pořadí a tam doleva a je to po pravé straně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když pojedu od Zvkova na ten Barchov, tak na levo nebo na pravo?

vpravo po lesní cestě, a z ní je to po levé straně u takové mýtinky

a hned když odbočím na tu lesní cestu, tak mám po levé ruce plůtek(ohrazený prostor)?

tak to jsi mě dostal, nevím, ale musíš se dostat na křižovatku pěti lesních cest (u pěticest), myslím, že je to druhá v pořadí a tam doleva a je to po pravé straně

Vložte si sem mapky ze seznamu :palec2:

Potěší to i nás ostatní :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byť jsem zcela mimo okres, ale přiznávám, že letos se daří! V blízkém okolí Ostravy to roste jako z vody, nicméně jsem překvapený z toho, kolik jsem našel docela velkých kuřátek (klouzků), to už dlouho nebylo no a pak klasika, praváky a panenky. Konkrétně jsem to našel na Hukvaldech a Morávce. A ikdyž nechci strašit, tak mi letošní houbobraní připomíná dobu dva roky zpět a to pak byla docela slušná, sněhová a hlavně dlouhá zima!!!! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když pojedu od Zvkova na ten Barchov, tak na levo nebo na pravo?

vpravo po lesní cestě, a z ní je to po levé straně u takové mýtinky

a hned když odbočím na tu lesní cestu, tak mám po levé ruce plůtek(ohrazený prostor)?

tak to jsi mě dostal, nevím, ale musíš se dostat na křižovatku pěti lesních cest (u pěticest), myslím, že je to druhá v pořadí a tam doleva a je to po pravé straně

tak s těma 5ti cestama jsi mě dostal zase ty. Nic takovýho jsem neviděl, ale byl jsem v místě kde evidentně rostou hřiby i nějakej kozák a suchohřib, ale aktuálně nerostou. Spousta starejch, seschlejch, ale nový nic. Jen babky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...