Přejít na obsah

Chodíte na houby?


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

:palec2: Chodíte nebo ne? popřipade fotky,zazitky vseho cehoste v lese našli :D

Ja teda nechodim ..

Kdyz teda nechodis,co te vedlo k zalozeni tohoto tematu?....nech me hadat! :) chces zacit?

No,kdysi jako malej kluk jsme s rodinkou chodili do lesa docela casto,bavilo me kdyz se mi podarilo semtam najit nejakou tu mochomurku ;) ..postupem casu to cloveka prestavalo bavit,ani se nedivim kdyz jsem nemohl nikdy nic najit...resili sme to tady s martypem na foru,jednou me kamos vytahl ven ,nebylo co delat tak navrh ,ze zajdem na houby .moc se mi do toho nechtelo, ale nakonec me presvedcil ...po nekolika hodinach stravenych v lese,jsme se pomalu vraceli dom,polozil si kosik na takovou lesni cestu nebo co to bylo.a rikal ze si jde odskocit..mel tam v tom kosi toho hodne,nastvalo me to ,smal se mi,ze skoro nic nemam a on jich ma plno.Napadlo me ,nez vykona potrebu zkusim jeste neco najit ;) ...kdyz jsem se vratil kosik byl pryc ,ten kamos na me nevericne koukal ja na nej,,siroko daleko ani zivacka....

Od te doby na houby nechodim,sbiram boruvky,a ty si hlidam...

...tady-jedno foto z jeenoho pekneho dopoledne 2006....Nasim se docela darilo ;)

post-4984-1183230118_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo chci začít chodit, tak předběne sonduju houbaře :D

houbarina je relaxace,alespon tak to nekteri nazvali -_-

tak to asi choděj samostatně, my, když jdeme na houby, tak je pravidelně soutěž, kdo toho sebere nejvíc :D

kdo má nejméně, tak pak houby čistí a krájí, hodnotím to spíš jako adrenalinový sport :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo chci začít chodit, tak předběne sonduju houbaře :D

houbarina je relaxace,alespon tak to nekteri nazvali -_-

tak to asi choděj samostatně, my, když jdeme na houby, tak je pravidelně soutěž, kdo toho sebere nejvíc :D

kdo má nejméně, tak pak houby čistí a krájí, hodnotím to spíš jako adrenalinový sport :smich:

no vidis... :smich: ...tak uz vis proc na ty houby nerad chodim ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo chci začít chodit, tak předběne sonduju houbaře :D

houbarina je relaxace,alespon tak to nekteri nazvali -_-

tak to asi choděj samostatně, my, když jdeme na houby, tak je pravidelně soutěž, kdo toho sebere nejvíc :D

kdo má nejméně, tak pak houby čistí a krájí, hodnotím to spíš jako adrenalinový sport :smich:

no vidis... :smich: ...tak uz vis proc na ty houby nerad chodim ;) ;)

a občas nastane i situace, kdy je to spíš wrestling a to, když uvidíme jednu houbu najednou, to je pak maso. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas by se ale neměly žrát často. Houby stahujou ze širokého okolí těžké kovy a radioaktivní prvky. V hobě se zakoncentrujou a my to pak žerem. Je to jinak dietní jídlo, protože jsou téměř nestravitelné, jinými slovy skoro nezměněné je zase vysereme, akorát trošku propucujou střeva. Ale rozhodně by se to s houbama nemělo přehánět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas by se ale neměly žrát často. Houby stahujou ze širokého okolí těžké kovy a radioaktivní prvky. V hobě se zakoncentrujou a my to pak žerem. Je to jinak dietní jídlo, protože jsou téměř nestravitelné, jinými slovy skoro nezměněné je zase vysereme, akorát trošku propucujou střeva. Ale rozhodně by se to s houbama nemělo přehánět.

Věř, že to není tak strašný jak se říká a je to pořád lepší než uzeniny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas by se ale neměly žrát často. Houby stahujou ze širokého okolí těžké kovy a radioaktivní prvky. V hobě se zakoncentrujou a my to pak žerem. Je to jinak dietní jídlo, protože jsou téměř nestravitelné, jinými slovy skoro nezměněné je zase vysereme, akorát trošku propucujou střeva. Ale rozhodně by se to s houbama nemělo přehánět.

pokud houby nesbíráš v Černobylu, tak by to mělo být v mezích, ale takový 0,5m hřib by byl suprovej, ale asi i poslední :p

nevim, jak vy, ale já do smaženice dávám ještě kousky knedlíku, ty bláho, hned bych si dal.

U nás už rostou prašivky, tak asi brzy vyrazíme šourat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...