Přejít na obsah

Jakou TV do 15 000 ,- ?


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

Zdar hoši, mam další menší dilema, nevím jakou tv do 15 papiru, vim řešilo se to tu ale rad bych aby ste sem hazeli vaše problemy,skušenosti,jako značku ne atd :) chtel bych i s tv pořidit set top box ale nechci tv sním i kdyz by to byla výhra ale asi to bude pěkně drahý .... :) nebo mam spiš připlatit a koupit rovnou LCD ? děkuji

Editováno: , autor: kodemi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar hoši, mam další menší dilema, nevím jakou tv do 15 papiru, vim řešilo se to tu ale rad bych aby ste sem hazeli vaše problemy,skušenosti,jako značku ne atd :) chtel bych i s tv pořidit set top box ale nechci tv sním i kdyz by to byla výhra ale asi to bude pěkně drahý .... :) nebo mam spiš připlatit a koupit rovnou LCD ? děkuji

Za 15tis už seženeš slušnou LCD třeba Tesla 81cm uhlopříčka. Př: http://www.svet.tv/lcd-televize-tesla-32lcd77-whd.html .

Asi bych šel v dnešní době a s těmito financemi spíše do LCD.

Tyhle nový Tesly máme doma 2 ne LCD ale obyč a žádnej problém několik let.

post-873-1183640921_thumb.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odesli po necelem pul roce do vecnych lovist .... :feve:

Mas zaruku 24 mesicu, tak proc plakat? :palec2:

vis me nebavi porad litat s TV na reklamaci, proste chci koupit a mit kvalitu za rozumnou cenu ..... kdybych to bral jak ty, tak kupuju vsechno elektro v kauflandu, kde davaj zaruku 3 roky a jeste jim to muzes vratit pomalu, kdy chces, kdyz se ti to nelibi ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odesli po necelem pul roce do vecnych lovist .... :feve:

Mas zaruku 24 mesicu, tak proc plakat? :palec2:

vis me nebavi porad litat s TV na reklamaci, proste chci koupit a mit kvalitu za rozumnou cenu ..... kdybych to bral jak ty, tak kupuju vsechno elektro v kauflandu, kde davaj zaruku 3 roky a jeste jim to muzes vratit pomalu, kdy chces, kdyz se ti to nelibi ....

No já mámTeslu už skoro 9 let a furt maká naprosto super. Až se posere, tak koupím LCD, to bude za pár šupů. A podotýkám, že u nás televize jede furt. Jak je někdo doma, tak je puštěná i když ji nikdo nesleduje a já u telky chrápu. Takže má namotáno strašnejch hodin bez jedinýho problému. Tak nevím, co řešíš o nekvalitě Tesly. Že by jen kecy, protože je česká? Rád si koupím český výrobek, když je kvalitní, a to mně Tesla přesvědčila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mámTeslu už skoro 9 let a furt maká naprosto super. Až se posere, tak koupím LCD, to bude za pár šupů. A podotýkám, že u nás televize jede furt. Jak je někdo doma, tak je puštěná i když ji nikdo nesleduje a já u telky chrápu. Takže má namotáno strašnejch hodin bez jedinýho problému. Tak nevím, co řešíš o nekvalitě Tesly. Že by jen kecy, protože je česká? Rád si koupím český výrobek, když je kvalitní, a to mně Tesla přesvědčila.

Přesně. Ale máme doma 2 tesly běžej taky furt a nikdy žádnej problém Porouchat se muže každej výrobek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odesli po necelem pul roce do vecnych lovist .... :feve:

Mas zaruku 24 mesicu, tak proc plakat? :palec2:

vis me nebavi porad litat s TV na reklamaci, proste chci koupit a mit kvalitu za rozumnou cenu ..... kdybych to bral jak ty, tak kupuju vsechno elektro v kauflandu, kde davaj zaruku 3 roky a jeste jim to muzes vratit pomalu, kdy chces, kdyz se ti to nelibi ....

No já mámTeslu už skoro 9 let a furt maká naprosto super. Až se posere, tak koupím LCD, to bude za pár šupů. A podotýkám, že u nás televize jede furt. Jak je někdo doma, tak je puštěná i když ji nikdo nesleduje a já u telky chrápu. Takže má namotáno strašnejch hodin bez jedinýho problému. Tak nevím, co řešíš o nekvalitě Tesly. Že by jen kecy, protože je česká? Rád si koupím český výrobek, když je kvalitní, a to mně Tesla přesvědčila.

Ja ale mluvil o tech LCD teslach, teslu s normalni obrazovkou jsme meli doma asi 16 let a taky vydrzela v pohode, nez vypovedeli barvy, ale ty LCD odesli obe dve bohuzel ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...