Přejít na obsah

Sterace


Kutil_Tim

Doporučené příspěvky

dneska jsem si vsiml ze mam na steracich to kolecko zlute stim trojuhelnikem a vykricnikem videt na obou steracich, skodovka mi je tam dala pri prohlidce zimni zdarma, ale od novoti drely o sklo mam jim to tam jit vyreklamovat? ze by nejak exstra stiraly se taky neda rict ty puvodni byli lepsi taky original skoda. ikdyz jsem je dostal zadarmo tak by mela platit zaruka ne? to bylo tehdy ze se davaly nad opravu 1000kc tak zdarma urcite si to pamatujete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ses nenarocnej. ...jakmile to nesetre napoprve dokonale tak menim.

ono to bude tym, ze stierace pouzivam maximalne styrikrat do roka (RAIN OFF), najvaicej stierace starnu pouzivanim, ale takisto nemaly vplyv na to ma aj ich vekove starnutie (stvrdnutie a posobenie UV).

Ako pise, uz je to zrele na vymenu (po 3,5r originalu z vyroby), ale zimu s nimi este vydrzim a na jar dam nove gumicky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Chtěl bych si dát dopředu bezramínkové sterače, musím vyměnit komplet stěrač nebo stačí jen ramínka? koupily by jste si jen origo nebo i z supermarketu nebo obyč obchodu? Díky

Včera som nahodil supermarketové bez raminka-dnes odskúšal stierajú perfektne! :palec2: Hodíš ich na kašdé auto sú tam asi 4 druhy adaptérov.Montáž trvala 2min.Ešte kolko vydržia :p

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem zkoušel předloni, a nikdky více, přeci jen stěrače jsou dost důležité, hnedle po brzdách, jak se rozmazávají na okně fleky a prd vidím, tak je to tak na nehodu, takže měním jednou do roka, vždy na jaře, po zimě jsou stejně dost dodělané. Raději připlatím za kvalitní, teď mám origo od Škody a je to nesrovnatelný rozdíl, než se pak někde vymamlasit díky tomu, že bude chcát a já prd uvidím, hlavně zatmy. Jezdím hodně i v noci a vím jak je to na služebních autech, tam opravdu už nestírají nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...