Přejít na obsah

Sterace


Kutil_Tim

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
Host amissus

Tak pokud bzučí motorek a v nádobce ostřikovačů je dost náplně, pak je přerušené nebo ucpané vedení k ostřikovači, příp. nějaký binec v nádobce. Ubývá kapaliny při puštěném ostřikovači, který nestříká? Jinak je tady na to už pár témat i s obrázky kde to kontrolovat a jak opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoduchá pomoc...motorček je pred LP kolesom pod podblatníkom...vytoč kolesá doprava,odšróbuj tri šróbky čo držia podblatník,daj ho trošku bokom a budeš vidieť motorček..odpoj opatrne z neho hadičku,nech ti niekto stlačí páčku na zadný ostrik a uvidíš či pôjde z neho voda..ak áno,voda sa stráca niekde vo vedení k zadnému oknu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl že ti to teče ale to chvíli trvá než to začne téct na zem. A dle mého zkromného názoru a zkušeností s nefunkčním ostřikovačem na krátké to nemáš dokonale spojené v motoru pod řídící jednotkou kde je spojka do zadního ostřikovače. Stačí jak je jen lehce povolená a už to nedostříkne a trvá pořádnou dobu než tam ten tlak dojde až dozadu. Koukni na to. Opatrně oddělej z držáku řídící jednotku a vzduchový filtr a už se tam sice těžko ale dostaneš. A držák ŘJ rád praská .. Potom máš spojky někde uprostřed auta u B sloupku zdá se mi, a další je v boku v zadním světle po levé straně, mělo by to být stejné jako u krátké ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty obrázky jsou dosti nepochopitelný. Neboj se toho nemáš co zkazit jen v tom mraze opatrně ať ti nějaké nožičky plastové nerupnou ..

Prvně bych koukl pod tu ŘJ .. tam se mě to odpojuje pravidelně co 3-6 měsícu .. Už jsem to slepil i izolačkou a nepomáhá to :( A musí to cvaknout do sebe!! Jinak se to rozpojí opět

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

zdravim tak jak ctu tak neco jsem podchytil ze origa jsou nejlepsi nicmene mam pro vas takovou otazku.mel jsem origa a uz moc nestirali(rozmazavali) dal jsem tam sterace Valeo a stiraj dobre nicmene u spolujezdce nestiraji v druhe horni polovine rozmazavaji a kdyz jedu vice jak 120 zacne se rozmazavat i muj sterac a to dost krute.napada vas cim to muze byt zpusobene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...