Přejít na obsah

Montáž parkovacího asistenta


VitaP

Doporučené příspěvky

Prosím o radu.

Kde v DP najdu něco o montáži parkovacího asistenta na Octavii I ?

Našel jsem pouze el. schéma zapojení a v El. zařízeních jen kde je pípák, kde řídící jednotka a čidla, že jsou v nárazníku. Ale o samotné montáži ani slovo. Je ještě někde něco, co jsem přehlédl?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu.

Kde v DP najdu něco o montáži parkovacího asistenta na Octavii I ?

Našel jsem pouze el. schéma zapojení a v El. zařízeních jen kde je pípák, kde řídící jednotka a čidla, že jsou v nárazníku. Ale o samotné montáži ani slovo. Je ještě někde něco, co jsem přehlédl?

Díky.

Jo, najdi si v karoserii, jak se sundává zadní nárazník a případně další plasty, pod kterými budeš chtít táhnout kabeláž. Jinak doporučuji zapojit kabel od spínače zpátečky u zadního světla. Vepředu pod palubkou se to v tom svazku nedá pořádně najít, pokud neodděláš i vrchní díl palubky.

No a pak snad jen si dát pozor, až budeš vrtat tu díru na senzory, aby jsi ji neměl šišatou nebo větší, než je ten senzor. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu.

Kde v DP najdu něco o montáži parkovacího asistenta na Octavii I ?

Našel jsem pouze el. schéma zapojení a v El. zařízeních jen kde je pípák, kde řídící jednotka a čidla, že jsou v nárazníku. Ale o samotné montáži ani slovo. Je ještě někde něco, co jsem přehlédl?

Díky.

Jo, najdi si v karoserii, jak se sundává zadní nárazník a případně další plasty, pod kterými budeš chtít táhnout kabeláž. Jinak doporučuji zapojit kabel od spínače zpátečky u zadního světla. Vepředu pod palubkou se to v tom svazku nedá pořádně najít, pokud neodděláš i vrchní díl palubky.

No a pak snad jen si dát pozor, až budeš vrtat tu díru na senzory, aby jsi ji neměl šišatou nebo větší, než je ten senzor. ;)

Já už tam jeden mám neoriginální tak něco málo o tom vím. Jen jsem to chtěl mít jako z fabriky. I Vaša s Cosbym mi radili, abych to natáhl na světlo tak to tak asi udělám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu mam nieco, podla toho som to instaloval, v narazniku mas z vnutornej strany predznacene body na vyvrtanie otvorov. Ja som to vrtal vykruzovacim vrtakom o priemere 25mm, vrtak som priebezne mazal v olejovo-vodnom roztoku, aby sa neprehrieval plast.

post-5594-1185635365_thumb.jpgpost-5594-1185635386_thumb.jpgpost-5594-1185635398_thumb.jpg

Editováno: , autor: marek434
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...