Přejít na obsah

O2 divná závada elektro


pavelkr

Doporučené příspěvky

Tak se s vámi podělím o svojí závadu.Již předminulý týden se stalo že mi přestali na druhé tstlačení tlačítka oken stahovat okna,šlo to jen po částech a musel jsem tzv znovu kodovat natáhnout nahoru a držet,jenže ouhle po čase se stalo že na tlačítko to přestalo reagovat nebo až po velkém opoždění cca 10 sekund,předevčírem se mi ale stalo něco zvláštního,zastavil jsem vypnul motor nechal klíček v zapalování a šel 5 minut pokecat,vrátil jsem se nastartoval a svítilo servo a byly restartovány budíky vše na nule hodiny spotřeba atd. okna opět nešly vytáhnout po chvilce servo zahslo takže se asi nastavilo a okna také šly,v servise na nic nepřišly a hledali vše asi 4 hodiny a až na potřetí mě předali vůz že je již vše oki,jenže po cestě domů opět okna nefungovali.Dnes opět stejná vada jen přetalo ještě fngovat dálkové ovládání,musel jsem zamknout a odemknout ručně pak vše oki.Jsem zvědavý co s tím bude.Máte již někdo stejnou zkušenost??? snad jsem to napsal přehledně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestliže je auto téměř nové, tak je snad jasná reklamace na záruku, takže ať se s tím poperou v autorizovaným servisu.

už jsem tam byl anic nevědí v čem je problém prostě pablbové seděl jsem tam 3,5 hodiny a nic

To je teda blbý no, třeba se tu ozve někdo jako Vaša nebo Cosby a poraděj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nastalo vse najednou, zameril bych se na BSG. Ta zpracovava vsechno. Je samozrejme dulezite, co do kterych ridicich jednotek naskakalo za chyby...A v jakem poradi..Podle toho se da soudit vice...

Taky premyslim, jestli to auto némelo vybitou baterku a nabo nema vysoky odber proudu pri vsech vypnutych spotrebicich..Nebo spatne dotazeny kontakt baterky.

Editováno: , autor: honza72
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se s vámi podělím o svojí závadu.Již předminulý týden se stalo že mi přestali na druhé tstlačení tlačítka oken stahovat okna,šlo to jen po částech a musel jsem tzv znovu kodovat natáhnout nahoru a držet,jenže ouhle po čase se stalo že na tlačítko to přestalo reagovat nebo až po velkém opoždění cca 10 sekund,předevčírem se mi ale stalo něco zvláštního,zastavil jsem vypnul motor nechal klíček v zapalování a šel 5 minut pokecat,vrátil jsem se nastartoval a svítilo servo a byly restartovány budíky vše na nule hodiny spotřeba atd. okna opět nešly vytáhnout po chvilce servo zahslo takže se asi nastavilo a okna také šly,v servise na nic nepřišly a hledali vše asi 4 hodiny a až na potřetí mě předali vůz že je již vše oki,jenže po cestě domů opět okna nefungovali.Dnes opět stejná vada jen přetalo ještě fngovat dálkové ovládání,musel jsem zamknout a odemknout ručně pak vše oki.Jsem zvědavý co s tím bude.Máte již někdo stejnou zkušenost??? snad jsem to napsal přehledně ;)

Ja som mal podobný problém na OII. Po odjazdení cca 2.hodiny jazdy som vypol motor. Po 5 minútach som chcel naštartovať a po otočení kľúčika sa mi všetko resetlo. Problém bol v tom že som mal uvolnenú svorku na mínusovom póle batérie. Pravdepodobne od výroby, pretože auto je nové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...