Přejít na obsah

Jak protáhnout drát z motoru k budíkům


MaD

Doporučené příspěvky

Potřebuju protáhnout kabeláž od čidla ostřikovače světel a světel denního svícení dovnitř k budíkům a pojistkovce, ale po vyndání budíků a spodku palubky jsem žádný tunel do motorového prostoru neviděl. Co se tedy musí všechno odmontovat, abych mohl tu kabeláž nějak smysluplně protáhnout? Díky za všechny užitečné rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju protáhnout kabeláž od čidla ostřikovače světel a světel denního svícení dovnitř k budíkům a pojistkovce, ale po vyndání budíků a spodku palubky jsem žádný tunel do motorového prostoru neviděl. Co se tedy musí všechno odmontovat, abych mohl tu kabeláž nějak smysluplně protáhnout? Díky za všechny užitečné rady.

sundáš levý spodek palubky, odděláš relé box a tam uvidíš silný svazek, jak mizí bílou izolační stěnou skrz gumovou průchodku do motorového prostoru, kde vyleze pod posilovačem brzd u podběhu a zezadu j ezaústěn do kabelového žlabu, co jde od baterky do meziprostoru. Hodně zdaru

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju protáhnout kabeláž od čidla ostřikovače světel a světel denního svícení dovnitř k budíkům a pojistkovce, ale po vyndání budíků a spodku palubky jsem žádný tunel do motorového prostoru neviděl. Co se tedy musí všechno odmontovat, abych mohl tu kabeláž nějak smysluplně protáhnout? Díky za všechny užitečné rady.

Ahoj já protahoval kabeláž od park.asistentu a tahal jsem to okolo centralního svazku a vyjde ti to hned u pojistek, je to zakrytem svazku od řídící jednotky.Použil jsem k tomu ocelovej drátek a šlo to vpoho .Foto je pouze info, auto v době protahování bylo komplet.

post-5095-1185743484_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...