Přejít na obsah

MIMOŇSKÉ VÁLKY XII.


Doporučené příspěvky

Tak zitra je to tady.Jedem z moravy a dojedem tam asi odpoledne.Tak prijdte pokecat do naseho diskuzniho krouzku o TDI... :palec2:

Taky tam budu,pokud nebudou padat hovna s háčkama...

Jo tak snad se tam někde potkáme..měl bych pár dotazu ohledně potunění motoru... :)

Pokud mužeš hod mi do SZ na sebe kontakt....

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je drsný, leč bohužel běžný jev jakýchkoliv takových hle akcí....není snadjediná, kde by vše proběhlo v pohodě....seč se organizátoři snaží sebe víc, uhlídat to nelze......a pokud měl alkohol, jako že jo, tak ať ho vezme ďas...nesnáším opilce za volantem.....zraněnému hodně síly a tomu lumpovi vězení!!!!!

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je drsný, leč bohužel běžný jev jakýchkoliv takových hle akcí....není snadjediná, kde by vše proběhlo v pohodě....seč se organizátoři snaží sebe víc, uhlídat to nelze......a pokud měl alkohol, jako že jo, tak ať ho vezme ďas...nesnáším opilce za volantem.....zraněnému hodně síly a tomu lumpovi vězení!!!!!

Tak bohužel svým zraněním podlehl :( Podle mě by v takových případech to neměli klasifikovat jako ublížení na zdraví s následkem smrti ale jako vraždu. Nesnášim opilí řidiče... !!!!!!!! Je to jen můj názor, možná správný, možná chybný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevyšel mi přerov:( a tedko ani ta mimon na kterou jsem se mesic chystal....pred chvili me znamy informoval,je to hruza co se deje..Jak rikate s tim by se melo zacit neo delat... Jinak to bude horsi a horsi...

Skoda ,ze se vetsinou najde nekdo kdo vcelku povdne akce a peknou naladu zmeni v nezapomenutelne neprijemnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem se od tamtud vrátil a řeknu Vám je to přímo hnus, chlapík si jde pro pivko hezky u kraje podle aut a dement ho sejme, brzdný čáry nikde musel bejt nalitej jak hovado. Kolem druhý ráno jezdili samý policajti, sanitka, hasiči a ráno v devět to ještě vyšetřovali. Doufám, že mu to na služebně ještě dodatečně vysvětlí vobuchem dementovi :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...