Přejít na obsah

Samovolné otevření nádrže


Boban DC

Doporučené příspěvky

Zdravím,mám problém se samovolným otevřením víčka nádrže.Nesetkal jste se s tím někdo?

Setkal u Fábky-možná to má Octule stejné,nekoukal jsem. Otevři kufr a podívej se na straně víčka pod čalounění, mělo by tam být ovládání toho zobáčku co zajištuje víčko a rádo to vyskakuje z držáku. Jo to vlastně nacvaklé v takovém silonu, možná už to tam nebude chtít držet-tak použij,ale opatrně,vteřińák.

Ale opakuji setkal jsem se s tím Fábky, předpokládám, že to bude stejné, koukni a uvidíš, on se stejně ještě někdo ozve. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tento problém jsem měl a vyřešil jsem ho celkem rychle. Přesně jak se tady píše, dostaneš se za koberes a jemným tahem zobáčku nádrž otevřeš. Chyba se vyřešila novým drátkem. Jeden drátek byl někde přerušený, tak mi to známý opravil. Bylo celkem pracná výměna, ale zatím vše v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...