Přejít na obsah

Jak zapojit airbagy a vyhrev sedacky do clasica


RampaMcqak

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci,potreboval bych poradit,prohledal jsem forum ale poradne dohromady jsem nic nenasel,jak zapojit sedacky eleganc MR05 s vyhrevem a bpocnimy bagy do Fabia Clasicc MR02,jestli taky nekdo nemate na to dily a jestli je to vubec mozne.Taky asi by me zajimala odhadni cena celkem,Prosim nabidnete i dilyktere budu k zapojeni potrebovat,Jeste mne taky napadlo kdyby se treba?dokoupila i vrchni cast palubovky s erbegem spolujezdce,Ale nevim ani cenu.Hlavne do toho nechcimoc vrazet penez.Popripade jsetloi by mi stim nekdo z vas nepomohl nebo nenapsal nejaky navod jak zapojeni vyhrevu tak mozny zapojeni bagu.Diky za rychle odpovedi.Rampa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potrebuješ vela vecí k tomu aby si zapojil bočné airbagy, riešilo sa to tu...lepšie pohladaj :D

k výhrevu....hovoríš že máš Classic výbavu ktorá máva BSG s číslom 6Q2, žial táto nevie ovládať RJ výhrevu sedačky takže budeš musieť vymeniť aj ju. Výhrevy inak nie je taký problém dorobiť resp nakáblovať keď máš správne konektory a ovládače na palubovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci,potreboval bych poradit,prohledal jsem forum ale poradne dohromady jsem nic nenasel,jak zapojit sedacky eleganc MR05 s vyhrevem a bpocnimy bagy do Fabia Clasicc MR02,jestli taky nekdo nemate na to dily a jestli je to vubec mozne.Taky asi by me zajimala odhadni cena celkem,Prosim nabidnete i dilyktere budu k zapojeni potrebovat,Jeste mne taky napadlo kdyby se treba?dokoupila i vrchni cast palubovky s erbegem spolujezdce,Ale nevim ani cenu.Hlavne do toho nechcimoc vrazet penez.Popripade jsetloi by mi stim nekdo z vas nepomohl nebo nenapsal nejaky navod jak zapojeni vyhrevu tak mozny zapojeni bagu.Diky za rychle odpovedi.Rampa

taky se o tom psalo tu : http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...&hl=airbagy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...