Přejít na obsah

** Vtipy, vtipné obrázky, videa **


colins

Doporučené příspěvky

Mail na helpdesk

Dobrý den,

Když chci zkopírovat film na disketu, tak když dám "vložit", tak se mi objeví hláška, že na disku A:\ není dostatek místa. Musím tedy dát "vložit zástupce" a potom už se film na disketu vejde. Problém nastane, pokud ho chci spustit na jiném PC, objeví se mi "zástupce nebyl nalezen", přitom v mém PC ten film z té diskety normálně spustím. Čím to? Miluše Peštuková

A reakce:

Milá Miluško,

do svojej kabelky tiež nenapcháš krásný nový kožuch (kožich), ale lístok s tým, že kožuch je v skrini sa ti do tej kabelky bez problémov zmestí... Takže keď si doma a prečítaš si ten lístok z kabelky, že kožuch je v skrini, tak ho tam aj najdeš... Horšie je to keď si u kamarátky, z kabelky vytiahneš lístok a prečítaš si, že kožuch je v skrini, ver mi, u kamarátky v skrini asi ten kožuch nenajdeš... Ešte jedna nápoveda: Kabelka=disketa, kožuch=film, lístok=zástupca...

Hádanka na závěr:

Jakou má asi Miluška barvu vlásků ? ;o)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte nalepeno?

Souložil bych ... ale nemusím ... už nemusím.

Nalepil jsem si na varlata náplast od firmy Jebavý a syn s.r.o. a ta mi postupně uvolňuje semeno a minimalizuje tím chuť na fyzický sex. Má výkonost v práci stoupla o 30% a jsem za to náležitě od šéfa odměňován. Přechod svůdné kolegyně kolem mého stolu už mě nerozhodí. Doma udělám mnohem víc práce a mám potom více času na své koníčky. Můj přítel chtěl ušetřit a náplast si nekoupil. Nevydržel napětí, oženil se a má 2 děti. Manželka ho stojí měsíčně 20000, děti po 10000 a milenka dalších 5000 měsíčně. Nemá téměř žádný volný čas, v práci dospává spánkový deficit způsobený nočním rajtováním s manželkou či milenkou, popřípadě doděláváním domácích prací. Přechod kolegyně kolem jeho stolu mu způsobí zpomalení pracovní činnosti o 50%. Šéf je na něj naštvaný a snižuje mu prémie. Děti se od něj nechají živit tak dlouho, jak to jen půjde, manželka navždy a milenka do té doby, co bude potentní.

Suma sumárum ho to vše bude stát nějakých 30 milionů.

Zatímco já si každý týden nalepím nálepku za 100kč a jsem v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Farmář a jeho žena večer sedí v posteli. Ona štrikuje a on čte nějaký odborný časopis. Najednou zvedne hlavu a říká ženě: "Víš, že tady píšou, že člověk je jediný druh, jehož samice při milování dosahují orgasmu?" Žena se na něj podívá, jiskry v očích, svůdný úsměv na rtech, a říká: "Dokaž to!" On se trochu zamračí, pak říká, že teda jo, zvedne se a vyjde ven, zatímco ona sedí na posteli zmatená a neví, která bije. On se vrátí za půl hodiny, zpocený a unavený, a říká :

"No, ani kráva ani ovce orgasmus nedosahuje, ale u té svině nevím, ona kvičí skoro pořád, tak to nepoznám."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...