Přejít na obsah

Sledujete fotbal anebo jiný sport?


zdsamct

Doporučené příspěvky

Sport nesleduji, až to budou dělat zdarma nebo za 10 000Kč a ne za miliardy tak možná udělám změnu. Nejde ani tak o pěníze ale o princip, když chci něčeho dokázat tak to dělám pro sebe a ne pro jachtu a vilu. Nejvíc mám rád chytráky co u piva fandí v hospodě fotbalu, hokeji a doma děti nemají co do huby. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sport nesleduji, až to budou dělat zdarma nebo za 10 000Kč a ne za miliardy tak možná udělám změnu. Nejde ani tak o pěníze ale o princip, když chci něčeho dokázat tak to dělám pro sebe a ne pro jachtu a vilu. Nejvíc mám rád chytráky co u piva fandí v hospodě fotbalu, hokeji a doma děti nemají co do huby. 

a čo to tu teraz ide?? ...keď nechceš nesleduj...inak súhlas s tými astronomickými sumami čo dostávajú,ale to nie je problém tých čo ich berú,ale čo im ich dávajú a sú ochotný dať ...lenže šejkov a podobných ropných magnátov je stále dosť ...ono ten strop ale niekde určite existuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ok chápu za kopaní do balónu čtvrt melounu za zápas. A jinde nemají lidé ani na cestu do práce na autobus. Ale že jsem něco vůbec psal, klasika Češi klapky na očích. 

Hm, těžko diskutovat s někým, kdo neumí číst - já tam nikde nepíšu, zda je to správné, či dokonce morální nebo není. Prostě to určí trh. Tečka. Nevím o jakých klapkách píšeš. To by se takto mohl zamyslet Somálec nad tím, že v ČR je průměrný plat já nevím 28 000 Kč a on nemá ani na chleba. A vyjde to nastejno. Pro něj jsou ty prachy ve stejné astronomické výši, jako pro nás milionové příjmy některých sportovců. Ale to tady skutečně nevyřešíme. Mimochodem je mi to celkem fuk, kolik kdo bere, to je spíš taková čecháčkovská záliba, sledovat tento údaj. Když mu to někdo dá, je to jeho problém. Ne můj. Já se starám o svůj výdělek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...