Přejít na obsah

Sledujete fotbal anebo jiný sport?


zdsamct

Doporučené příspěvky

ako takto by som to povedal: ten šéf MFK je minimálne divný... keď to takto mám slušne povedať

 

Pre Čecha neviem či Arsenal bude dobrá voľba, lebo tu je namieste ešte aj otázka či tam popri poliakovi bude aj hrať, lebo mne sa to nejak nezdá, žeby vytisol poliaka z pozície jednotky. Samozrejme, nič proti skvelým brankárskym kvalitám Čecha :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sú to profi športovci, od nich sa to vyžaduje, ale zas na druhej strane sú tiež len ľudia z mäsa a kostí, zvlášť keď ich potom bezprostredne nečakal zápas a zresetovat treba zvlášť pri takom rozhodcovi co v tom zápase predviedol, tak to viem akceptovať. Ale zas, žeby som im to trpel ako tréner to určite nie.

Ale média to statočne pitvajú, že, sak nie je o com písať, tak co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja viem že mladosť-pochabosť,ale chlapci sú reprezentanti a musia počítať,že x ľudí čaká na ich prešľap ...najhoršie je,že to s nimi pôjde ďalej v ich kariére ...ale súhlas Marek,že po tom zápase s ITA by som asi urobil reset aj ja ...vtedy človek nepozerá ďalej,ako na dno pohára :D ...

 

..ktovie,ako spáva pán rozhodca zo Škótska? ...asi dobre,veď ho prikrýva UEFA :kol-44:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tohle považuji za pokrytectví - každý zaměstnaný člověk je (či by měl být) profík ve svém oboru a co je komu do toho, co dělá ve svém volném čase (pokud tedy neporušuje zákony) - mě zajímám, co odvádí ve svém povolání/zaměstnaní. Dnešní společnost dělá z těch těžce přeplácených kopálistů (nebo jiných sportovců) něco, co ve skutečnosti nejsou a pak to takhle dopadá. Prý vzory pro mládež a podobné pindy. Mně stačí když si přečtu/poslechnu pár rozhovorů a člověk zjistí, že většina z nich, kromě toho, že se občas umí trefit do balonu (či něčeho jiného), není žádná intelektuální elita, tak v čem jako jsou vzorem? A o tom, že na naše národní ligy se skoro nedá dívat, ani nemluvě... :kol-44: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...