Přejít na obsah

Polepy sloupků - šablony


Lion_K

Doporučené příspěvky

Ahoj.

Pročetl jsem si příspěvky zde na fóru ohledně ztmavení sloupků na Škodě Octavia a rozhodl jsem se pro variantu nalepení fólie.

Chtěl bych si tam dát černé lesklé, ale ty jsem originál na internetu nenašel.

Zajel jsem tedy do reklamky v Olomouci jestli by mi fólie nenalepili. Problém by to nebyl, ale cena lepení by byla 400,- Kč na hod. a sama paní v kanceláři mi poradila že to příliš složité není, že to určitě zvládnu.

Koupil jsem si tedy u nich pouze fólii s delší životností a že si to nalepím sám.

Pro ulehčení práce jsem zkoušel najít na internetu šablony na sloupky, ale nenašel jsem.

Proto se z dotazem obracím na Vás.

Nemá někdo doma šablony na polep sloupků, které by mi mohl poslat, případně naskenovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá někdo doma šablony na polep sloupků, které by mi mohl poslat, případně naskenovat?

Preboha naco ti je k tomu sablona? Ja som kupil meter folie za 70 korun. Ustrihnes si priblizny tvar stlpika, rovno zastrihnes vrchnu a spodnu stranu. Boky orezes potom ked to nalepis. Kludne tam nechas 2cm folie a zalepis az zaroh a druhu stranu zastrcis pod tesnenie okna lol

stlpikyit0.th.jpg

Ja som dal matnu ciernu, ved aj ten deliaci stlpik zadneho okna je matny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá někdo doma šablony na polep sloupků, které by mi mohl poslat, případně naskenovat?

Preboha naco ti je k tomu sablona? Ja som kupil meter folie za 70 korun. Ustrihnes si priblizny tvar stlpika, rovno zastrihnes vrchnu a spodnu stranu. Boky orezes potom ked to nalepis. Kludne tam nechas 2cm folie a zalepis az zaroh a druhu stranu zastrcis pod tesnenie okna lol

stlpikyit0.th.jpg

Ja som dal matnu ciernu, ved aj ten deliaci stlpik zadneho okna je matny :)

To zní až nebezpečně snadno :kol-48:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi,já mám s temahle polepama né dobré skušenosti. Když je to nový tak to vypadá nádherne,ALE po čase to ztrácí svou farbu,v léte na slunci se to mrcha začíná smršťovat,odlepovat a potom ten výzor stojí za prd. Mám na aute už druhou sadu tehle polepú a asi to seškrábu dolú a nechám ty sloupky stříknout černou farbou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi,já mám s temahle polepama né dobré skušenosti. Když je to nový tak to vypadá nádherne,ALE po čase to ztrácí svou farbu,v léte na slunci se to mrcha začíná smršťovat,odlepovat a potom ten výzor stojí za prd. Mám na aute už druhou sadu tehle polepú a asi to seškrábu dolú a nechám ty sloupky stříknout černou farbou.

Díky za odpověď.

Co jsi použil za polep? Byl to originál, nebo jsi použil kupovanou fólii? Můžeš napsat za jak dlouho se to takhle chová?

Ta fólie co jsem kupoval by měla vydržet až 5 let, ale pokud by to po 2 letech bylo hnusné tak bych to na jaře taky raději nechal stříknout.

Podle reakcí zde na fóru s tím jsou někteří spokojeni a proto jsem volil fólii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi,já mám s temahle polepama né dobré skušenosti. Když je to nový tak to vypadá nádherne,ALE po čase to ztrácí svou farbu,v léte na slunci se to mrcha začíná smršťovat,odlepovat a potom ten výzor stojí za prd. Mám na aute už druhou sadu tehle polepú a asi to seškrábu dolú a nechám ty sloupky stříknout černou farbou.
já tam mám origo,3 roky a v poho

No je to vec nazoru financii a samozrejme skusenosti :) Ale ked mi ten polep vydrzi na aute len 2 roky, tak v pohode, lebo ked zoberiem, ze material stoji 50 kc a praca v klude asi tak hodinku ;) a ked zoberiem origo polep trebars od Milotecu (jak ma asi cerlos 3 roky v pohode) a ten stoji asi 1000kc, tak je to lahka matematika :p

Ked budem tu foliu menit kazde 2 roky tak na zrovnatelnu cenu (origo polepu za 1000kc) sa dostanem za 40 !!! rokov lol

A nastriekat to, sice neni zla volba ale ked mas foliu a prestane ta to bavit, tak foliu odlepis a mas povodny stav, co pri nastreku neni az tak mozne, jedine zase prestriekat :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo 8 rokov a v pohode, teraz origo dalsi rok a tiez ok. neviem kolko stoji neorigo folia, ale tych 600,- Sk za origo zasa az taka palka nie je.

Ja co som pozeral origo polepy, tak pod 1000sk som nevidel. Ta folia co som daval, stoji 69sk/m a potrebuje sa na to asi 60cm, takze ten polep vyjde na nejakych 50sk a chvilka roboty lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

origo 8 rokov a v pohode, teraz origo dalsi rok a tiez ok. neviem kolko stoji neorigo folia, ale tych 600,- Sk za origo zasa az taka palka nie je.

Ja co som pozeral origo polepy, tak pod 1000sk som nevidel. Ta folia co som daval, stoji 69sk/m a potrebuje sa na to asi 60cm, takze ten polep vyjde na nejakych 50sk a chvilka roboty lol

600,- + nejake drobne to stalo rovno v skodovke, ale na 50,- to nema :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...