Přejít na obsah

Zeder


brankogranko

Doporučené příspěvky

Zdravím,

Uvažujem o kúpe mechanického zabezpečenia Zeder (www.zederlock.sk). Videl som na nete, ako sa "bumping" kľúčom otvárajú defendlocky a constructy, tak by ma zaujímal váš názor na toto.

no,nevím..nic o tom prakticky nevím,nic-méně bych stejně zůstal věrný klasice...(construct a spol..). ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
mam to v aute uz vyse roka a som spokojny, na to zamykanie si zvyknes, ja uz to robim automaticky. odporucam!

já jsem s Construktem taky spokojený, ale to jen proto, že ho ještě nikdo cizí nezkusil bez klíče otevřít. Informace, že to jde metodou "bumping" mě dost znervozňuje, protože jsem myslel, že právě tohle mají výrobci už vychytaný. Ovšem případů, kdy zmizí auto i s tímhle zabezpečením je taky dost, takže nějak se přez to dostat museli. Branko dej sem prosím link na to, jak se to dá otevřít. Nějak se mi tomu nechce uvěřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem s Construktem taky spokojený, ale to jen proto, že ho ještě nikdo cizí nezkusil bez klíče otevřít. Informace, že to jde metodou "bumping" mě dost znervozňuje, protože jsem myslel, že právě tohle mají výrobci už vychytaný. Ovšem případů, kdy zmizí auto i s tímhle zabezpečením je taky dost, takže nějak se přez to dostat museli. Branko dej sem prosím link na to, jak se to dá otevřít. Nějak se mi tomu nechce uvěřit.

nic není 100%..například BMW před pár lety vytvořilo systém zamykání: v průběhu jízdy se automaticky zamkne,v případě požáru se odemkne...Modely,nabízející tuto vymoženost měly nejvyspělejší technologie všeliakých čidel,alarmů a zabezpečení..- a jak ho zloději vykradli? Zapálili papír,hodili ho pod auto,auto to diagnostikovalo,jako požár a tudíž se automaticky odemklo..Tím chci říct,že můžeš mít nejlepší zabezpečení světa,vše,co chceš,ale při počtu všech zlodějů si stejně najdou cestičku a zjistí,jak to vykrást.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

JirkaK

Daj si do googla bumping, a voľačo sa o tom dozvieš. Keď som to videl, mal som na celý deň po nálade. Vytočilo ma to duplom, lebo raz som si zamkol vo Zvolene cestou na chatu Defendlock. Pár dní predtým sa mi odlomilo uško kľúča, tak saozrejme kľúč ostal doma na stole. Defendlock som zamykal automaticky.A potom som musel čakať do večera, kým mi TenExpresom prišiel kľúčik. Partia sa medzitým "vyladila" skoro všetkým alkoholom, čo sme si viezli. Len ja som za trest sušil hubu. Ale zase bola sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic není 100%..například BMW před pár lety vytvořilo systém zamykání: v průběhu jízdy se automaticky zamkne,v případě požáru se odemkne...Modely,nabízející tuto vymoženost měly nejvyspělejší technologie všeliakých čidel,alarmů a zabezpečení..- a jak ho zloději vykradli? Zapálili papír,hodili ho pod auto,auto to diagnostikovalo,jako požár a tudíž se automaticky odemklo..Tím chci říct,že můžeš mít nejlepší zabezpečení světa,vše,co chceš,ale při počtu všech zlodějů si stejně najdou cestičku a zjistí,jak to vykrást.. ;)

[/quote

Čo raz vymysleli ľudia na tejto planéte, tak to iný ľudia na tejto planéte vedia odhaliť ;) Viem,že dávnejšie vymysleli nejaký unikátny zabezpečovací systém, ktorý pri aktivácii zablokoval aj kľukovku (bolo to v nejakom Mercedesi 600 v 90 rokoch),ten dokonalý systém prezentovali na nejakej výstave a aby ľudia vedeli, že existujú aj šikovný zlodeji, ukradli im ho práve z tej výstavy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo raz vymysleli ľudia na tejto planéte, tak to iný ľudia na tejto planéte vedia odhaliť ;) Viem,že dávnejšie vymysleli nejaký unikátny zabezpečovací systém, ktorý pri aktivácii zablokoval aj kľukovku (bolo to v nejakom Mercedesi 600 v 90 rokoch),ten dokonalý systém prezentovali na nejakej výstave a aby ľudia vedeli, že existujú aj šikovný zlodeji, ukradli im ho práve z tej výstavy :)

to byla konkurence lollol

ale vážně, nejlepší zabezpečení je amatérsky udělanej např. systém odpojení baterie nebo i něco mechanickýho. Jen to musí být originální kusovka, jakou ty zmrdi zlodějský neznaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...