Přejít na obsah

Oprava zámku...


Majkl7777777

Doporučené příspěvky

Chcem sa spýtať, či niekto skúšal vymeniť ten platstový (u mňa jediný modrý kus na zámku, neviem či je to u všetkých zámkov rovnaké). Dôvod výmeny... Miesto kde sa to tiahlo v zámku uchytáva sa mojou nešikovnosťou zlomilo. Kúpil som od jedného chalana zámok, ten modrý kus čo sa točí, čo vlastne zabezpečuje ukazovania polohy zámku (zamknuté / odomknuté), sa mi podarilo vytiahnúť z toho používaného zámku. Chcem sa opýtať či má niekto skúsenosti s touto výmenou... Či by mi niekto v tomto nepomohol... Ďalšia otázka znie... neviete či tento kus je rovnako uchytávaný aj na novších zámkoch (ročník 2006). Nepamätám si totiž ako vyzerá zámok čo mám v aute... tento čo som kúpil je starší. V prípade že by nebolo jasné čo tým modrým kusom kde sa to tiahlo uchytáva myslím, tak napíšte a ja si požičiam foťák a odfotím... ale myslím si že vy chalani ste šikovnejší ako ja a isto viete o čom hovorím...

Dík...

PS. Prosím o rýchlu odpovede, lebo sa blíži zima a ja nemám garáž a už tento problém riešim hrozne dlho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po prípade, nájde sa tu niekto kto mi vymontuje zámok a pomôže mi s rozobratím toho zámku a následným namontovaním zámku naspäť?

Najlepšie by bolo tento víkend, ale môže byť aj niekedy cez týždeň, po prípade prídem za tebou(Ba a okolie)... niečo by ti z toho aj káplo

veľmi súrne.... mám to auto už rozobraté x mesiacov... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Po prípade, nájde sa tu niekto kto mi vymontuje zámok a pomôže mi s rozobratím toho zámku a následným namontovaním zámku naspäť?

Najlepšie by bolo tento víkend, ale môže byť aj niekedy cez týždeň, po prípade prídem za tebou(Ba a okolie)... niečo by ti z toho aj káplo

veľmi súrne.... mám to auto už rozobraté x mesiacov... :feve:

To uz bych to radeji hodil do servisu,nejaka ta stovka to bude,ale alespon to budes mit v pohode,z jednoho ulomeneho muzou byt dva,bacha na to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
To uz bych to radeji hodil do servisu,nejaka ta stovka to bude,ale alespon to budes mit v pohode,z jednoho ulomeneho muzou byt dva,bacha na to ;)

už to nie je aktualne.. už by to malo byť funčkne.. uvidím v so-ne... dám auto dokopy...

btw. v servise sa nechceli zaoberať opravou zamku... nechcelo sa im to rozoberať a tak mi ponúkali nový za cca 5000SKK a to som nebol ochotny dať za taku blbosť...

zámok bol funčkny, len nebolo kam uchytiť tiahlo...

ten plast mi Cosby vymenil a už by mal fachčiť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...