Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

Tak večer to jedeme zkusit porovnat a doufám a :worthy se, ať na něco přijdeme! Jsem docela nervozní, pak dám vědět diagnozu, teda snad.

Nevíte jestli se dá poznat třeba odcházející váha, nějaké čidlo, atd. bez diagnostiky? To je asi dost blbá otázka. Ale třeba máte někdo s něčím zkušenost, tak to jentak zkouším. Na diagnostice nic není (jak ve Škodovce, tak u Cimbu), uvidíme ještě dnes jestli to něco ukáže.

Tak na co jste prisli ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leda s notasem vyjet si mapy za jizdy a graf, tam mas v kolika a kolik ti tlaci turbo, kolik dava vaha atd...podle toho je to idealni...

Takže po celovečerním zkoušení, kdy jsme začali asi v 7.30 a skončili někde v 11.30 mám dobrou, ale i špatnou zprávu. Přesně jak říkáš jsme to několikrát nalogovali a začali porovnávat hodnoty. ECU máme stejnou, SW taky, váha OK, ale záhada vznikla při zjištění tlaku turba. Ve vysokých otáčkách mu víc tlačí, pamatuju si hodnotu nad 5500 u mě 0,4 a u něho 0,8 (NM má samozřejmě také o něco vyšší). Otázka zní, co to způsobuje? Zdá se nám na vině N75 nebo westgate. Přihoďte zkušenosti do mlýna, proč ty turba tlačí jinak.

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V té praze s možností nalogovat bimbounovo RSo a poté porovnat naměřené hodnotami Honzovo RSky :-))

ked uz si stiahol svoje auto z mojeauto.cz mohol by si dat sem, aspon by sme tu mali 1 wrc edition /a nie hociak upravenu.../

alebo mas ho niekde na nete, som zvedavy ako bude vyzerat na TYCH osemnastkach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem se dopracoval k tomu,abych sem dal pro zajímavost výsledky porovnání Bimbounovo a Honzovo RSa..

http://fcs.ic.cz/logRS/

RS1 je Honza

RS2 je Bimboun

.......

Hezke hezke !!! ;) Uz na to cucim ... moooc cisilek ;) ! Chtelo by to dobrovolnika co to nahazi do nejakejch grafu nebo tak neco ;)

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...