Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

chtěl bych nanést na auto nějakej prostředek, který zahlazuje drobné oděrky a působí jako ochrana proti např. odletujícím kamínkům, když jsem kupoval auto, tak na něm nebyl ani 1 oděrka, po několikanásobném umytí jak ručně, tak v myčce začali vykukovat, takže něco musí existovat, jen nikdo neví čím se to dělá, tvrdý vosk na to nezabírá, nevíte někdo? možná to bude to profesionální rozleštění, ale nejsem si jistej, máte někdo s tímto zkušenosti? stojí to asi 2tis a aby to za 3 umytí slezlo, to se mi nezdá :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja kazde jaro auto navoskuju/nalestim a pak ho celej rok meju jen rucne vodou. Zadnej sampon apod jen voda. Po pul roce navoskuju znova a nemam absolutne problem. Jinak trosku ted resim jakym pripravkem, ted mam neco od Sonaxu a nejsem uplne spokojenej, protoze driv sem mel takovej tuzsi vosk nekde z nemecka a byla to uplne jina liga.

Jinak co se tyce tohoto tematu zkus kouknout sem http://www.detailingworld.co.uk je tam hoooodne moc info i ukazek praci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Honza83:

tak mi konecne dorazily tlumice, doufam a verim, ze na vikend uz pojedu, tak to muzem prubnout. tu tvoji novou mapu -_- v patek se jeste ozvu

člověče, nevim nevim, jestli to prohnat, před několika dny mi začala při normálním vypnutí motoru jakoby cinkat (klepat/ťukat) převodovka, tak jednou, dvakrát po vypnutí zapalování, jako když se něco uvolnilo a při zhasínání to někde asi v převodovce klepne :angry:

když motor vypnu se spojkovým pedálem, tak se nic neozývá a je to jako před tím v poho, takže se trochu bojím, abych tomu při pořádném naložení neublížil?

musim teďko někde vyřešit tuto záhadu hlavolamu, neznáte někdo toto co jsem výše popsal? do škodovky se mi jezdit nechce, to by zas dopadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...